اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در انتقال به فایل PCB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در انتقال به فایل PCB

درود
    یه مدار افزاینده با 34063 میخوام بسازم(Altium Designer 16) .. فایل شماتیک رو ساختم یبار هم انتقال دادم به فایل PCB ولی برگشتم 3تا مقاومت رو تغییر دادم که بعد از اعمال تغییرات Update Pcb... بعد Validate رو میزنم چنتا ارور میگیره و دیگه نمیتونم به فایل PCB انتقال بدم همه مراحل رو مثل آموزش از اینترنت عمل میکنم ولی فایده نداره از فایل PCB نت ها و قطعات رو هم پاک کردم ولی باز جواب نمیده

کد:
    [URL]http://cdn.persiangig.com/download/LRqSumF4RY/34063%20StepUP.rar/dl[/URL]
    جدیدترین ویرایش توسط afceaglee2013; ۰۱:۲۱ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴.
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

پاسخ : مشکل در انتقال به فایل PCB

هر بار یه قطعه رو حذف میکنم جاش چیز دیگه ای میذارم ارور میده .. یا به نت ها ارور میگیره یا ارور هایی که اصلا نمیدونم چی هستن ..
    برای عوض کردن قطعه چیکار باید بکنم که نمیکنم ؟؟ بعد از جایگزینی چه کارایی باید بکنم؟ چه فرقی با دفعه اول داره؟
    جدیدترین ویرایش توسط afceaglee2013; ۰۱:۲۴ ۱۳۹۶/۰۸/۱۴.
    زندگی پر ز وجود است ولی ..
    ما چه را می خواهیم چه را می جوییم که لب چشمه ی امید اینچنین نا امیدانه به سرابی تلخ مینگریم...

دیدگاه

با سلام میشه ازش یه عکس بگیرید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط afceaglee2013 نمایش پست ها
        درود
        یه مدار افزاینده با 34063 میخوام بسازم(Altium Designer 16) .. فایل شماتیک رو ساختم یبار هم انتقال دادم به فایل PCB ولی برگشتم 3تا مقاومت رو تغییر دادم که بعد از اعمال تغییرات Update Pcb... بعد Validate رو میزنم چنتا ارور میگیره و دیگه نمیتونم به فایل PCB انتقال بدم همه مراحل رو مثل آموزش از اینترنت عمل میکنم ولی فایده نداره از فایل PCB نت ها و قطعات رو هم پاک کردم ولی باز جواب نمیده

کد:
        [URL]http://cdn.persiangig.com/download/LRqSumF4RY/34063%20StepUP.rar/dl[/URL]
        شماتیک قطعه شما با footprint اون سازگار نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X