ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
    2016/09/11
    253
    101

Post برنامه نویسی اندروید و ماژول وایفای esp8266

سلام من تقریبا یک هفته هست که می خواهم یک نرم افزار ساده ی اندویدی بنویسم که با موبایل یک سری کامنت را به ماژول وای فای بفرستد
    اما هنوز حتی نتوانستم محیط برنامه نویسی اش را نصب کنم . دلیش هم مافیای عجیبی که تو قسمت یادگیری و آموزش اندروید هست .
    مثلا شما اگه بخواین نرم افزار اندروید استودیو را نصب کنید هیچ منبع رایگان فارسی وجود نداره که مث بچه آدم توضیح بده چطور باید نصب شه
    و از طرف دیگر هم با انبوهی داده که باید دانلود کنید و نصب کنید .
    اینجوری بگم : اگه شما رشتتون الکترونیک باشه و بخواین برنامه نویسی مثل avr را یاد بگیرد خیلی راحت یک نرم افزار نصب می کنید و طبق دیتاشیت برنامه تون را می نویسید و جلو می برید.
    اما اگه بخواهید Android Studio را یاد بگیرد . اول باید جا وار را نصب کنید بعد sdk بعد نرم افزار Android Studio و بعد تازه نمی دانید چکار باید بکنید - اصلا با چی طرف هستید .
    با کوهی از اررور های مختلف که هیچ منبع رایگانی برای رفعش وجود ندارد - اینا یک طرف و اینک تحریم هستیم و باید چند گیگ داده دانلود کنیم هم یک طرف
    یعنی امید این که یک الکترونیکی بدون کمک به این سطح برسد صفر است لذا از اساتیدی که این راه را رفتن تقاضا دارم به هم رشته های خود کمک کنند
    جهت راهنمایی ساخت یک برنامه ی ساده ی اندرویدی که بتواند به ماژول وایفای وصل شود و کامنت هایی را بفرستد و بگیرد ....
    2007/08/02
    1,371
    872

پاسخ : برنامه نویسی اندروید و ماژول وایفای esp8266

راستش من هم همین مشکل دارمیه بنده خدایی یه زمانی توی همین سایت داشت یه کار هایی میکرد ولی وسط کار ولش کرد

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

یکم راه میندازه
    2008/05/26
    1,045
    542

نقل قول نوشته اصلی توسط antipa

سلام من تقریبا یک هفته هست که می خواهم یک نرم افزار ساده ی اندویدی بنویسم که با موبایل یک سری کامنت را به ماژول وای فای بفرستد
    اما هنوز حتی نتوانستم محیط برنامه نویسی اش را نصب کنم . دلیش هم مافیای عجیبی که تو قسمت یادگیری و آموزش اندروید هست .
    مثلا شما اگه بخواین نرم افزار اندروید استودیو را نصب کنید هیچ منبع رایگان فارسی وجود نداره که مث بچه آدم توضیح بده چطور باید نصب شه
    و از طرف دیگر هم با انبوهی داده که باید دانلود کنید و نصب کنید .
    اینجوری بگم : اگه شما رشتتون الکترونیک باشه و بخواین برنامه نویسی مثل avr را یاد بگیرد خیلی راحت یک نرم افزار نصب می کنید و طبق دیتاشیت برنامه تون را می نویسید و جلو می برید.
    اما اگه بخواهید Android Studio را یاد بگیرد . اول باید جا وار را نصب کنید بعد sdk بعد نرم افزار Android Studio و بعد تازه نمی دانید چکار باید بکنید - اصلا با چی طرف هستید .
    با کوهی از اررور های مختلف که هیچ منبع رایگانی برای رفعش وجود ندارد - اینا یک طرف و اینک تحریم هستیم و باید چند گیگ داده دانلود کنیم هم یک طرف
    یعنی امید این که یک الکترونیکی بدون کمک به این سطح برسد صفر است لذا از اساتیدی که این راه را رفتن تقاضا دارم به هم رشته های خود کمک کنند
    جهت راهنمایی ساخت یک برنامه ی ساده ی اندرویدی که بتواند به ماژول وایفای وصل شود و کامنت هایی را بفرستد و بگیرد ....
    سلام
    با نرم افزار B4A و انجمن answercenter.ir شروع کنید
    2017/03/23
    13
    4

اندروید اون چیزی نیست که انتضار دارین شما هم اگه سر رشته ایی از الکترون و avr و کد نویسی نداشته باشین خیلی براتون گنگ هست این عملیات پروگرم کردن و ساخت برنامه به هر حال اندروید هم تخصوص خاص خودشو نیاز داره که باید بیشتر توی سایت های خارجی دنبالش باشی به حر حال این سایت nikandroid.com فصل اول که مقدمه هست رایگانه برای شمایی که می گین آموزش رایگان نیست
    2010/07/28
    38
    3

سلام

یه سری از قسمت هاشو رایگان گذاشته
    می تونی دانلود کنی
    تقریبا مقدماتش رو کامل یاد داده
    2017/11/18
    1
    0

منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم به یه بنده خدایی میگم سورس نرم افزاری میخوام که بتونم اطلاعات به ماژول ارسال کنم میگه 200 هزار تومان
    یعنی کسی نیست کمک ما کنه؟
    2016/09/11
    253
    101

آقا حالا یکی از خود گذشتگی کنه یک سورس یک برنامه رو بخره .و بزاره منم قول میدم فیلم آموزشی و نحوه ی کار را تا جایی که سوادم بگشه بسازم و رایگان تو اینترنت بزارم . تا بقیه هم وطنامون و الکترونیکی ها ازمسایل روز دنیا عقب نمونند
    2008/05/26
    1,045
    542

آقا حالا یکی از خود گذشتگی کنه یک سورس یک برنامه رو بخره .و بزاره منم قول میدم فیلم آموزشی و نحوه ی کار را تا جایی که سوادم بگشه بسازم و رایگان تو اینترنت بزارم . تا بقیه هم وطنامون و الکترونیکی ها ازمسایل روز دنیا عقب نمونند
    سلام
    یه پروزه با b4a تو لینک زیر هست:

2016/09/11
    253
    101

نقل قول نوشته اصلی توسط M3R-E

سلام
    یه پروزه با b4a تو لینک زیر هست:
    نظر چند نفری که در این مورد خونده بودم /گفته بودن که از همون اول با اندروید استودیو شروع کنم .
    به همین خاطر اگه بشه از این شاخه به اون شاخه نپرم بهتره
    2008/05/26
    1,045
    542

نظر چند نفری که در این مورد خونده بودم /گفته بودن که از همون اول با اندروید استودیو شروع کنم .
    به همین خاطر اگه بشه از این شاخه به اون شاخه نپرم بهتره
    میل خودتون ، ولی اگه به صورت حرفه ای با اندروید نمیخواید کار کنید و فقط واسه همین ماژول نیاز دارین به نظر من با b4a سریعتر به جواب میرسید
    موفق باشید
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15