اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه دماسنج و رطوبت سنج

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه دماسنج و رطوبت سنج

سلام دوستان
    من یه پروژه از نت پیدا کردم که با سنسور DHT22 دما رو اندازه گیری میکنه و روی LCD نمایش میده
    فایل پروژه
    من متاسفانه زیاد کدویژن بلد نیستم الان میخوام پایه دیتای سنسور به پورت C.5 متصل بشه و پایه های LCD به PORTD متصل بشن
    یعنی :
    D.0 به D7
    D.1به D6
    D.2به D5
    D.3به D4
    D.4به E
    D.6به RW
    D.7به RS
    با ویزارد کدویژن هرکاری کردم تغییر پیدا نکردن ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : پروژه دماسنج و رطوبت سنج

نوشته اصلی توسط pouria66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه پروژه از نت پیدا کردم که با سنسور DHT22 دما رو اندازه گیری میکنه و روی LCD نمایش میده
    فایل پروژه
    من متاسفانه زیاد کدویژن بلد نیستم الان میخوام پایه دیتای سنسور به پورت C.5 متصل بشه و پایه های LCD به PORTD متصل بشن
    یعنی :
    D.0 به D7
    D.1به D6
    D.2به D5
    D.3به D4
    D.4به E
    D.6به RW
    D.7به RS
    با ویزارد کدویژن هرکاری کردم تغییر پیدا نکردن ممنون میشم کمکم کنید
    از دوستان کسی نمیتونه کمکم کنه یا حداقل بگه از کجای برنامه میتونم این تغییرات رو اعمال کنم؟

دیدگاه

از دوستان کسی نمیتونه کمکم کنه یا حداقل بگه از کجای برنامه میتونم این تغییرات رو اعمال کنم؟
      درود
      ببین تنظیمات ال سی دی توی ویزارد کدویژن میتونی تغییر بدی . در مورد سنسور هم نمیدونم بشه با ویزارد تنظیم کرد یا نه ... ولی ظاهرا توی برنامه اصلی Define کرده که اونجا تغییرش بده
      ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirlopez نمایش پست ها
        درود
        ببین تنظیمات ال سی دی توی ویزارد کدویژن میتونی تغییر بدی . در مورد سنسور هم نمیدونم بشه با ویزارد تنظیم کرد یا نه ... ولی ظاهرا توی برنامه اصلی Define کرده که اونجا تغییرش بده
        مهندس جان تو کد ویزارد تغییر میدم یدونه فایل میسازه ولی کامپایل که میکنم تو شبیه ساز پایه ها تغییر نکرده

دیدگاه

مهندس جان تو کد ویزارد تغییر میدم یدونه فایل میسازه ولی کامپایل که میکنم تو شبیه ساز پایه ها تغییر نکرده
          درود
          منظورت شبیه ساز پروتئوسه ؟؟!!!!!!!!!!
          اگه اینه باید بگم که این یه نرم افزار مستقل هست... ربطی به اون کامپایلر کدویژن نداره...اونجا هم باید عوضشون کنی.... راستی برا شبیه سازی آدرس فایل هگز که کامپایلر ساخته درست بده به میکرو ... اگه جاش تغییر دادی
          ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Amirlopez نمایش پست ها
            درود
            منظورت شبیه ساز پروتئوسه ؟؟!!!!!!!!!!
            اگه اینه باید بگم که این یه نرم افزار مستقل هست... ربطی به اون کامپایلر کدویژن نداره...اونجا هم باید عوضشون کنی.... راستی برا شبیه سازی آدرس فایل هگز که کامپایلر ساخته درست بده به میکرو ... اگه جاش تغییر دادی
            سلام
            مشکل از ورژن کدویژن بود که عوضش کردم و حل شد

ممنون
            جدیدترین ویرایش توسط pouria66; ۲۳:۳۱ ۱۳۹۶/۰۸/۲۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X