اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه چاپ pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه چاپ pcb

سلام دوستان خسته نباشید
    من یه مدار با پروتیوس طراحی کردم که میخوام خودم به روش اتو کردن این مدار رو درست کنم.
    به نظر شما این نقشه را که در پروتیوس طراحی کردم چطوری پرینت کنم که در اندازه واقعی پرینت بشه؟؟
    ممنون

پاسخ : نحوه چاپ pcb

اکسپورت کن یه پی دی اف ازش بساز. برو تو پی دی افه که ساختی یه اسکرین شات بگیر. تو پروتیوس اندازه دقیق بردو در بیار. برو تو فتوشاپ یه فایل با رزولوشن 300 یا 600 و اندازه برد بساز. بعد اون اسکرین شات که گرفتی بیار تو فتو شاپ اون قسمت بردو کپی کن تو تصویری که ساختی با لبه هاش فیت کن. بعدش یه سیو و بعدش تو ورد بیار و پرینتش کن. فقط چنتا پرینت بگیر که پر رنگ ترینشونو برداری. اگه خرابم شد زاپاس داشته باشی. اگه فهمیدی دمت گرم :| اگه نفهمیدیم شرمنده :|
    حیدر قجا دونیا یالان دونیا دور...

دیدگاه

سلام
      چه کاریه آخه؟؟
      شما باید با خود نرم افزار پروتئوس پرینت بگیرید که اندازه دقیق در بیاد
      دو تا راه حل داره:
      یا پروتئوس پرتابل رو باخودت ببر جایی که میخوایی پرینت بگیری و فایلت رو اجرا کن و پرینت بگیر
      یا اینکه لپ تاپت رو ببر به پرینترشون متصل کن و پرینت بگیر
      یه راه حل دیگه هم اگه طرف اجازه بده نرم افزار پروتئوس رو سیستمش نصب کن ، قبلا که پرینتر نداشتم واسه یه خدمات کامپیوتری نصب کردم و هر بار میرفتم اونجا واسه پرینت

دیدگاه

سلام
        واسه این که اندازه ها دقیق در بیاد خروجی که میگیرید حتما باید xps باشه اگه pdf هم باشه تغییر می کنه خروجیxps بگیرید و ببرید پرینت کنید
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X