اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال دو tda7377

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال دو tda7377

سلام
    با 7377 دوتا آمپلی ساختم
    یه سوال داشتم چطور میتونم از خروجی یکی بگیرم بدم به ورودی دیگری ؟؟

هر جور امتحان کردم تقریبا نشد.
    آخه ورودیم 3 تا پایه داره که وسطیش پایه مشترکه
    ولی خروجی هام هیچی مشترک نداره
    حتی ولتاژ خروجی ها را هم اندازه گرفتم که بفههم کدوم مثبته کدوم منفی بعد دوتا منفی را به هم وصل کردم و بعد دادم به ورودی ولی بازم نشد

پاسخ : اتصال دو tda7377

نوشته اصلی توسط saeedel نمایش پست ها
    سلام
    با 7377 دوتا آمپلی ساختم
    یه سوال داشتم چطور میتونم از خروجی یکی بگیرم بدم به ورودی دیگری ؟؟

هر جور امتحان کردم تقریبا نشد.
    آخه ورودیم 3 تا پایه داره که وسطیش پایه مشترکه
    ولی خروجی هام هیچی مشترک نداره
    حتی ولتاژ خروجی ها را هم اندازه گرفتم که بفههم کدوم مثبته کدوم منفی بعد دوتا منفی را به هم وصل کردم و بعد دادم به ورودی ولی بازم نشد
    سلام
    میتونی از ورودی ها انشعاب بگیری و بدی به یه امپ دیگه
    یه راااه دیگه هم هست این که یکی از پایه های خروجی رو تقسیم مقاومتی بزنی و بید به ورودی یه امپ دیگه همین
    موفق باشی
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      میتونی از ورودی ها انشعاب بگیری و بدی به یه امپ دیگه
      یه راااه دیگه هم هست این که یکی از پایه های خروجی رو تقسیم مقاومتی بزنی و بید به ورودی یه امپ دیگه همین
      موفق باشی
      سپاس
      در مورد پیشنهاد اول که خوب من میخواهم صدا را دومرحله تقویت کنم در واقع برای تقویت بیشتر صدا میخواهم این کار را بکنم پس با این روش یعنی یکی از آمپ ها را استفاده نکنم . که این هیچی

ولی میشه پیشنهاد دوم را یکم بیشتر توضیح بدید . یه چیزایی متوجه شدم حالا انجام میدهم ولی شما هم یه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم
      ( مثلا مقاومت ها چقدر باشند و... )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeedel نمایش پست ها
        سپاس
        در مورد پیشنهاد اول که خوب من میخواهم صدا را دومرحله تقویت کنم در واقع برای تقویت بیشتر صدا میخواهم این کار را بکنم پس با این روش یعنی یکی از آمپ ها را استفاده نکنم . که این هیچی

ولی میشه پیشنهاد دوم را یکم بیشتر توضیح بدید . یه چیزایی متوجه شدم حالا انجام میدهم ولی شما هم یه توضیح بیشتری بدید ممنون میشم
        ( مثلا مقاومت ها چقدر باشند و... )
        سلام مجدد
        در دومرحله تقویت کنی نمیشه چون 7377 خروجیش 30 وات بیشتر نیست هزاریم تقویتش کنی فقط ورودی ای سی رو ممکنه بسوزونی و هیچ وقت خروجیش بیشتر نمیشه
        شما یه تقسیم میاومتی می زنی یه مقاومت 10 کیلو و یک کیلو
        ده کیو و یک کیلو با هم سری میشن پایه وسطشون ک بهم وصل شدن به ورودی امپ اون سر ده کیلو یه یکی از پایه های خروجی امپ و اون سر یک کیلو به منفی
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          سلام مجدد
          در دومرحله تقویت کنی نمیشه چون 7377 خروجیش 30 وات بیشتر نیست هزاریم تقویتش کنی فقط ورودی ای سی رو ممکنه بسوزونی و هیچ وقت خروجیش بیشتر نمیشه
          شما یه تقسیم میاومتی می زنی یه مقاومت 10 کیلو و یک کیلو
          ده کیو و یک کیلو با هم سری میشن پایه وسطشون ک بهم وصل شدن به ورودی امپ اون سر ده کیلو یه یکی از پایه های خروجی امپ و اون سر یک کیلو به منفی
          موفق باشید
          درود.اقا ی احمدی جسارتا انشعاب گرفتن از خروجی یک امپ و وصل کردن به ورودی امپلی فایر دیگر کار بسیار اشتباهی است!آنهم برای منظوری که دوستمان گفته!که صدا در دو مرحله تقویت شود!یک اشتباه کوچک میتواند ورودی امپلی فایر دوم را بسوزاند.به قول خودتان این ای سی حداکثر 30وات میدهد و بهترین کار استفاده از اپ امپ به عنوان پری امپ هست.با بهره حداکثر 10
          اقای
          saeedel شما نمیتوانید از این امپلی فایر ها خروجی قوی تری از 30 وات بگیرید به هیچ عنوان.این امپلی فایر ها هر کدام یک ورودی استریو دارند و دو عدد خروجی و علت آنکه این دو خروجی هیچ ارتباطی با هم ندارند آن است که در واقع این ای سی 4 کانال است و 4تا 11 وات میدهد که با بریج کردن،2 تا 30 وات میدهد و در حالت بریج دیگر بلندگو به زمین وصل نمیشود و کلی داستان داره و....
          در کل،اگر در نهایت شما در ورودی سیگنال ضعیفی دارید از پری امپ ها استفاده کنید.مطمعنا شما را راضی خواهند کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط jahan432 نمایش پست ها
            درود.اقا ی احمدی جسارتا انشعاب گرفتن از خروجی یک امپ و وصل کردن به ورودی امپلی فایر دیگر کار بسیار اشتباهی است!آنهم برای منظوری که دوستمان گفته!که صدا در دو مرحله تقویت شود!یک اشتباه کوچک میتواند ورودی امپلی فایر دوم را بسوزاند.به قول خودتان این ای سی حداکثر 30وات میدهد و بهترین کار استفاده از اپ امپ به عنوان پری امپ هست.با بهره حداکثر 10
            اقای
            saeedel شما نمیتوانید از این امپلی فایر ها خروجی قوی تری از 30 وات بگیرید به هیچ عنوان.این امپلی فایر ها هر کدام یک ورودی استریو دارند و دو عدد خروجی و علت آنکه این دو خروجی هیچ ارتباطی با هم ندارند آن است که در واقع این ای سی 4 کانال است و 4تا 11 وات میدهد که با بریج کردن،2 تا 30 وات میدهد و در حالت بریج دیگر بلندگو به زمین وصل نمیشود و کلی داستان داره و....
            در کل،اگر در نهایت شما در ورودی سیگنال ضعیفی دارید از پری امپ ها استفاده کنید.مطمعنا شما را راضی خواهند کرد.
            سلام
            اگر قصد گرفتن یه انشعاب از یه امپلی فایر دیگه باشه و مستقیم وصل کنیم یا بخوایم با این کار تقویت کنیم بله کار اشتباهیه
            ولی اگر بخوایم تعداد باند هارو زیاد کنیم کافیه یه نمونه از خروجیه امپ بگیریم(این کار مواقعی انجام میشه که به ورودی ها درسترسی نداشته باشیم) دقیقا مثل پخش های ماشین که خروجی rca ندارن واسه ای کار میان خروجی های ای سی امپ خود پخش رو به ورودی hi input امپلی فایر میدن امپ میاد با تقسیم مقاومتی یه نمونه میگیره و به عنوان ورودی تقویتش می کنه
            موفق باشید
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X