اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز به همکار برای ساخت منبع تغذیه دیجیتالی رزنانسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز به همکار برای ساخت منبع تغذیه دیجیتالی رزنانسی

سلام
    روی یه منبع تغذیه سوییچینگ دیجیتال دارم کار میکنم که به صورت رزنانسی کار میکنه و با میکروی dspic33fj کنترل میشه و به دلیل رزنانسی بودنش این قابلیت رو داره که تا توانهای خیلی بالا و مخصوصا ولتاژهای خیلی بالا ازش استفاده بشه . شماتیک مدار رو توی پروتل کشیدم و مقداری از pcb رو . حالا میخواستم از دوستان کسانی که علاقه به کار تحقیقاتی در زمینه منبع سوییچینگ دیجیتالی رو دارند به بنده پیام بدن تا بتونیم برای ساختش همکاری لازمه رو داشته باشیم .
    توی این پروژه میشه مطالب خیلی مفید و بدردبخوری در زمینه طراحی دیجیتال و منبع تغذیه سوییچینگ بدست آورد و بار علمی خوبی برای افراد علاقمند در این زمینه رو به دنبال خواهد داشت.
    با تشکر از دوستان
    "در عجبم از مردمي که خود زير شلاق ظلم و ستم زندگي مي کنند و بر حسيني مي گريند که آزادنه زيست" شريعتي
    در جهان روشنايي هايي وجوددارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.

پاسخ : نیاز به همکار برای ساخت منبع تغذیه دیجیتالی رزنانسی

نوشته اصلی توسط tictactoe نمایش پست ها
    سلام
    روی یه منبع تغذیه سوییچینگ دیجیتال دارم کار میکنم که به صورت رزنانسی کار میکنه و با میکروی dspic33fj کنترل میشه و به دلیل رزنانسی بودنش این قابلیت رو داره که تا توانهای خیلی بالا و مخصوصا ولتاژهای خیلی بالا ازش استفاده بشه . شماتیک مدار رو توی پروتل کشیدم و مقداری از pcb رو . حالا میخواستم از دوستان کسانی که علاقه به کار تحقیقاتی در زمینه منبع سوییچینگ دیجیتالی رو دارند به بنده پیام بدن تا بتونیم برای ساختش همکاری لازمه رو داشته باشیم .
    توی این پروژه میشه مطالب خیلی مفید و بدردبخوری در زمینه طراحی دیجیتال و منبع تغذیه سوییچینگ بدست آورد و بار علمی خوبی برای افراد علاقمند در این زمینه رو به دنبال خواهد داشت.
    با تشکر از دوستان
    سلام علاقه دارم همکاری کنم اطلاعات بیشتر میدهید چون صندوق پیامات پر بود.

دیدگاه

لطفا این لینک رو مطالعه کنید و نظرتون رو بگین تا بیشتر بتونیم باهم صحبت کنیم
      شما کدوم شهر ساکن هستین؟
      تا حالا منبع تغذیه ساختین؟ مطالعه ای در مورد منابع رزنانسی دارین؟
      ببینید با استفاده از منابع رزنانسی میشه هم ولتاژ بالا کار کرد و هم جریان بالا
      ولتاژ بالا به این علت که سلف در ثانویه احتیاج نداره و بحث عایق گذاری به کلی حذف میشه
      ی جریان بالا همه به دلیل وجود zvs و zcs کلی تلفات لحظه سوییچینگ igbt ها کاهش پیدا میکنه
      فقط کافیه که فرکانس سوییچها بالای فرکانس رزنانس شبکه خازن و سلف طراحی شده باشه
      حالا باید مقداری مطالعه کنید و در صورت تمایل بفرمایید
      به دلیل نیاز بازار به منابع ولتاژ بالا و جریان بالا در کاربردهای خاص مورد نیاز بالایی داره
      مثل آندایزینگ یا کوره القایی یا پلاسما ....
      این email من هستش با این با من در تماس باشید
      hamed_solar@yahoo.com
      "در عجبم از مردمي که خود زير شلاق ظلم و ستم زندگي مي کنند و بر حسيني مي گريند که آزادنه زيست" شريعتي
      در جهان روشنايي هايي وجوددارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.

دیدگاه

سلام بنده به شما ایمیل زدم و اعلام آمادگی کردم برای همکاری خدمتون . اطلاعات تماس هم نوشتم حضورتون. پیروز باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X