اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از تلویزیون رنگی یا سیاه و... به جای lcdگرافیکی ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از تلویزیون رنگی یا سیاه و... به جای lcdگرافیکی ؟

سلام
    چگونه میشه به جای
    استفاده از lcdهای گرافیکی یا کاراکتری وسایر نمایشگرها از تلویزیون رنگی یا سیاه و... استفاده کرد. آیا مدار رابطی وجود دارد.
    این موضوع را94/10/13 مطرح کردم (ایده های نو) تا این تاریخ که 174 تا نمایش داشته هیچ فردی پاسخ نداده است. یا اینکه اظها رعلاقه مندی به موضوع یا ایده ای را مطرح کند.
    با مقاومت دوست باش با آی سی مدارا کن با خازن صبور ورازدار باش بادیود در مسیر مستقیم باش.

پاسخ : استفاده از تلویزیون رنگی یا سیاه و... به جای lcdگرافیکی ؟

نوشته اصلی توسط moh21 نمایش پست ها
    سلام
    چگونه میشه به جای
    استفاده از lcdهای گرافیکی یا کاراکتری وسایر نمایشگرها از تلویزیون رنگی یا سیاه و... استفاده کرد. آیا مدار رابطی وجود دارد.
    این موضوع را94/10/13 مطرح کردم (ایده های نو) تا این تاریخ که 174 تا نمایش داشته هیچ فردی پاسخ نداده است. یا اینکه اظها رعلاقه مندی به موضوع یا ایده ای را مطرح کند.
    با سلام:
    کاربر گرامی، تلویزیون های قدیمی رنگی و سیاه و سفید آنالوگ می باشند و قابلیت دریافت اطلاعات دیجیتال را ندارند.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

با مانیتور کار کردم ولی تلویزیون نه ولی این لینک میتونه کمکت کنه

دیدگاه

سلام
        منظور من استفاده از تلویزیون های قدیمی است وچون مردم فکر می کنند بدرد نمی خورند دور می ریزند که برای محیط زیست هم جالب نیست پیدا کردن یک کاربری می تونه آنها را از خطر نابودی وفنا وبی مصرف بودن نجات بده اگر نظر خاصی دارید تو این مورد یا علاقه مندید به این موضوع بدون هیچ طرحی می توانید پیام بگذارید. تو این مورد کلی تلویزیون جمع کردم وتا بتوانم این کار را ادمه می دهم . تشویق هم مهمه که این مدار رابط را پیدا کنم یا به طریقی بسازم.
        دوستان لطف کردند نظر دادند
        با مقاومت دوست باش با آی سی مدارا کن با خازن صبور ورازدار باش بادیود در مسیر مستقیم باش.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط moh21 نمایش پست ها
          سلام
          منظور من استفاده از تلویزیون های قدیمی است وچون مردم فکر می کنند بدرد نمی خورند دور می ریزند که برای محیط زیست هم جالب نیست پیدا کردن یک کاربری می تونه آنها را از خطر نابودی وفنا وبی مصرف بودن نجات بده اگر نظر خاصی دارید تو این مورد یا علاقه مندید به این موضوع بدون هیچ طرحی می توانید پیام بگذارید. تو این مورد کلی تلویزیون جمع کردم وتا بتوانم این کار را ادمه می دهم . تشویق هم مهمه که این مدار رابط را پیدا کنم یا به طریقی بسازم.
          دوستان لطف کردند نظر دادند
          سلام
          فکر بدی نیست ... البته اگه پیدا بشه که میشه ...فقط یه رابط آنالوگ میخوایم ... بهتره بگیم مبدل دیتا از دیجیتال به آنالوگ...میشه یه اسکوپ ساخت
          ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

سلام
            شدنش شدنیه من یه بار سرچ می کردم به یه پست بر خوردم یه همچین موضوعی داشت بازش کردم دیدم میکرو رو به تلوزیون وصل کرده بود و یه اسم نمایش داده بود اگه پیداش کنید میتونید انجامش بدید
            بدرود
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

مشکل اینه که تلویزیون های قدیمی سیاه و سفید ورودی av ندارند وگرنه راحت میشد .

دیدگاه

مشکل نداشتنav تلویزیونهای قدیمی با یه مبدل ارزان حل میشه که توی بازار هست.
                ولی ایراداتی که برا این پیشنهاد وارداند
                1-حجم بزرگ و وزن زیاد تلویزیونهای قدیمی
                2- سپری شدن عمر مفید این تلویزیونها
                3-نیاز داشتن به مبدلهای خاص برای استفاده های خاص.
                4-نداشتن حداقل کیفیت مورد انتظار مصرف کننده امروزی( hd)
                بعنوان مثال: اگر شخصی یک دوربین hd با dvr و بقیه دستگاههای مورد نظر نصب و خروجی را بخواهد در یه همچین تلویزیونی مشاهده کند.
                انچه در این تلویزیون خواهد دید با آنچه مورد انتظارش هست یکی نخواهد بود.
                زیرا کیفیت این تلویزیونhd نبوده و مثل اینکه که این شخص یه سیستم مدار بسته آنالوگ خریداری کرده است.
                بقیه موارد هم چیزی شبیه به این مورد است.
                مگر اینکه مواردی از قبیل وزن و حجم و کیفییت و میزان مصرف انرژی و ....برای استفاده کننده مهم نباشد.
                موفق باشید

دیدگاه

دقیقا بنده هم با شما همنظرم . هر چیزی یک دوره ای داره و وقتی دوره تموم شد دیگه مرده محسوب میشه مثل نوار کاست نوار وی اچ اس آتاری و سگا و.....
                  نوشته اصلی توسط leader. نمایش پست ها
                  مشکل نداشتنav تلویزیونهای قدیمی با یه مبدل ارزان حل میشه که توی بازار هست.
                  ولی ایراداتی که برا این پیشنهاد وارداند
                  1-حجم بزرگ و وزن زیاد تلویزیونهای قدیمی
                  2- سپری شدن عمر مفید این تلویزیونها
                  3-نیاز داشتن به مبدلهای خاص برای استفاده های خاص.
                  4-نداشتن حداقل کیفیت مورد انتظار مصرف کننده امروزی( hd)
                  بعنوان مثال: اگر شخصی یک دوربین hd با dvr و بقیه دستگاههای مورد نظر نصب و خروجی را بخواهد در یه همچین تلویزیونی مشاهده کند.
                  انچه در این تلویزیون خواهد دید با آنچه مورد انتظارش هست یکی نخواهد بود.
                  زیرا کیفیت این تلویزیونhd نبوده و مثل اینکه که این شخص یه سیستم مدار بسته آنالوگ خریداری کرده است.
                  بقیه موارد هم چیزی شبیه به این مورد است.
                  مگر اینکه مواردی از قبیل وزن و حجم و کیفییت و میزان مصرف انرژی و ....برای استفاده کننده مهم نباشد.
                  موفق باشید

دیدگاه

به نظر من اوراقشون کنید سودمندتره حداقلش اینه تعدادی قطعه بدرد بخور گیرتون میاد
                    چون ارزش استفاده ندارن ، تلویزیونهای لامپی تشعشعات دارن ، حتی پشت لامپ تصویر یه تلویزیون سیاه و سفید شهاب که لامپش ساخت کره بود نوشته بود خطر تشعشعات اشعه ایکس.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط czar8 نمایش پست ها
                      به نظر من اوراقشون کنید سودمندتره حداقلش اینه تعدادی قطعه بدرد بخور گیرتون میاد
                      چون ارزش استفاده ندارن ، تلویزیونهای لامپی تشعشعات دارن ، حتی پشت لامپ تصویر یه تلویزیون سیاه و سفید شهاب که لامپش ساخت کره بود نوشته بود خطر تشعشعات اشعه ایکس.
                      خوب کمی ناراحت کننده است . اگر بتو.نیم یک راهی پیدا کنیم که تششعات را نداشته باشیم. یا از فاصله دور استفاده کنیم.
                      های ولتاژ را حذف کنیم یک قطعی بوجود بیاریم که ولتاژ قوی نداشته باشیم . از طریق دیگه که خطری نداره نمایش تصویر را داشته باشیم.
                      در دوردست های ذهن من میشه کاری کرد.
                      میشه یکاریش کرد یه راه حل برای موزه خیلی عالیه تعداد اونها در یک مکان میتونه خیلی جالب و بحث بر انگیزباشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X