اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چینش خاص قطعات در آلتیوم مثل LED

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چینش خاص قطعات در آلتیوم مثل LED

سلام دوستان خسته نباشید...
    دوستان من یه سوال دارم...میخوام یه سری ال ای دی رو به صورت خاص بچینم..مثلا شکل یه دایره یا قلب...چجوری میتونم...حالا با سری موازی ال ای دی ها کارین داریم...مقصودمون مهمه..
    یه چیزی شبیه کورل میشه که توش LED ثابت میسازن..ولی اینجا یه کار دیگه دارم باهاش...ممنون میشم کمک کنید...

پاسخ : چینش خاص قطعات در آلتیوم مثل LED

نوشته اصلی توسط amir4elec نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال دارم...میخوام یه سری ال ای دی رو به صورت خاص بچینم..مثلا شکل یه دایره یا قلب...چجوری میتونم...حالا با سری موازی ال ای دی ها کارین داریم...مقصودمون مهمه..
    یه چیزی شبیه کورل میشه که توش LED ثابت میسازن..ولی اینجا یه کار دیگه دارم باهاش...ممنون میشم کمک کنید...
    سلام
    منظورت اینه که شکل چینشش برات مهمه ؟؟ مثلا به شکل دایره بشه ؟؟
    خب میتونی اون قسمت که میخوای بچینی با ابزارها یه دایره بکشی بعدش قطعات رو روی اون دایره قرار بدی ... با زاویه چرخش هم میتونی تنظیم کنی ...
    ! Life doesn't get easier , you just get stronger

دیدگاه

پاسخ : چینش خاص قطعات در آلتیوم مثل LED

نوشته اصلی توسط Amirlopez نمایش پست ها
      سلام
      منظورت اینه که شکل چینشش برات مهمه ؟؟ مثلا به شکل دایره بشه ؟؟
      خب میتونی اون قسمت که میخوای بچینی با ابزارها یه دایره بکشی بعدش قطعات رو روی اون دایره قرار بدی ... با زاویه چرخش هم میتونی تنظیم کنی ...
      درود..
      بله برام مهمه که ال ای دی ها پشت سر هم مثلا به شکل قلب در بیان....اون روش که شما میگید یه کم نا منظم و غیر دقیق درمیاد..خواستم بدونم ببینم پلاگین یا ابزار و ترفندی را این کار هست؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X