ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22
    2016/08/20
    9
    10

پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

سلام وقت بخیر rg59همون کابل کواکسیاله که شیلد بیشتری نصبت به کابل انتن داره که همین باعث میشه نویز نگیره
    به نطر من شما که اگر می خواید یه وسیله ارزون پانون در بیاد یه مار شارج باطری 12 ولت بایه اداپتور ویه باطری 12 ولت بزارین برای مدار تون اگر می خواهید upsاستفاده کنید اگر بگین برای کجا می خواید استفاده کنید بهتر می تونم راهنمایتون کنم من تو این مدتی که کار کردم ندیدم که پاور مرگزی مشکل بهم بزنه ولی خیلی اتفاق افتاده که دیدم که اداپتور های 2امپری خراب شدن (اگرم می خواین از اداپتور استفاده کنید از اداپتور های 2امپری استفاده کنید که خرابیشون کمتره )
    برای بخش الارم می تونم براتون بگم که انگار یه مدار دزد گیر بی کیفیت داخل dvrهست که هر کس می خواد دوربین نصب کنه یه دزد گیر هم نصب می کنه پون دوربین ودزد گیر مکملا
    برای نصب دوربین در کوچه وخیابان اگر مکانی که مر بوط به خودتان باشه مشکلی نداره
    2013/07/10
    2,098
    114

ممنون دوست عزیز:
    به نطر من شما که اگر می خواید یه وسیله ارزون پانون در بیاد یه مار شارج باطری 12 ولت بایه اداپتور ویه باطری 12 ولت بزارین برای مدار تون اگر می خواهید upsاستفاده کنید اگر بگین برای کجا می خواید استفاده کنید بهتر می تونم
    منظور تون را متوجه نشدم دوست عزیز: چکار کنم دقیقا ؟ شارژر باتری+ باتری 12 ولت+ اداپتور بگیرم بعداش چکار شان کنم؟
    ups برای دوربین های توی قسمت مسکونی خانه خودمان می خوام وصل کنم نردیک 4 تا دوربین هست برق اش هم احتملا از پاور مرکزی استفاده کنم . ups هم اخه خیلی گران هست !! توی مدار اش چند دیود هست و رله و خازن !!
    برای بخش الارم می تونم براتون بگم که انگار یه مدار دزد گیر بی کیفیت داخل dvrهست که هر کس می خواد دوربین نصب کنه یه دزد گیر هم نصب می کنه پون دوربین ودزد گیر مکملا
    خب الارم وصل بشه به دی وی ار : مکانیزم یا عملکرد الارم به چه صورت میشه؟ مثلا دوربین زمانیکه شخصی را ببینه آزیر میزنه؟؟
    برای نصب دوربین در کوچه وخیابان اگر مکانی که مر بوط به خودتان باشه مشکلی نداره
    میخوام دوربین را کنار درب ورودب خانه نصب کنم ولی رو به کوجه باشد!! شنیدم برای نصب دوربین داخل کوچه همه ی همسایه ها باید رضایت داشته باشند !! وگرنه می توند شکایت کنند!!
    راستی دوست عزیز: یک سئوال فنی دیگه: ایا میشه به دی وی ار ها مودم وایرلس 4g ایرانسل(نمونه مودم در لینک زیر) وصل کرد و از این طریق تصاویر را به اشتراک گذاشت در سطح اینترنت ؟ برای زمانیکه دسترسی به adsl و خط تلفن نداریم

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سپاس فراوان
    ویرایش توسط ircaspianhero : 2017/12/19 در ساعت 22:26
    2016/08/20
    9
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero

ممنون دوست عزیز:

منظور تون را متوجه نشدم دوست عزیز: چکار کنم دقیقا ؟ شارژر باتری+ باتری 12 ولت+ اداپتور بگیرم بعداش چکار شان کنم؟
    ups برای دوربین های توی قسمت مسکونی خانه خودمان می خوام وصل کنم نردیک 4 تا دوربین هست برق اش هم احتملا از پاور مرکزی استفاده کنم . ups هم اخه خیلی گران هست !! توی مدار اش چند دیود هست و رله و خازن !!

خب الارم وصل بشه به دی وی ار : مکانیزم یا عملکرد الارم به چه صورت میشه؟ مثلا دوربین زمانیکه شخصی را ببینه آزیر میزنه؟؟

میخوام دوربین را کنار درب ورودب خانه نصب کنم ولی رو به کوجه باشد!! شنیدم برای نصب دوربین داخل کوچه همه ی همسایه ها باید رضایت داشته باشند !! وگرنه می توند شکایت کنند!!
    راستی دوست عزیز: یک سئوال فنی دیگه: ایا میشه به دی وی ار ها مودم وایرلس 4g ایرانسل(نمونه مودم در لینک زیر) وصل کرد و از این طریق تصاویر را به اشتراک گذاشت در سطح اینترنت ؟ برای زمانیکه دسترسی به adsl و خط تلفن نداریم

سپاس فراوان
    دوست عزیز منظورم اینکه یه بطری رو با یک اداپتور موازی کنی که اداپتور باطری رو شارج کنه و دوربین ها از باطری تغذیه شن
    برای الارم یک که همه دستگاه ها ندارند اون عکس هم مربوط به یک dvr قدیمی مارک پلیس هست که شما می تونین بهش پشمی وصل کنین واگر پشمی ها فعال شدند یک برق 12 ولت تو خروجی الارم به وجود می یاد حالا شما می تونین اینو بدین تلفن کننده و مدارات دیگه
    برای نصب دوربین ها جلوی درب منزل نمی دونم ولی من تا الان تو محدودی منزل وصل کردم مشکلی هم پیش نیومده
    من مدم رو ندیدم ولی یه تعداد dvrها هستند که قابلیت وای فای ذ=دارند که به نطر من به درد نمی خورند به دو دلیل 1انتقال تصویر این مدل سخت می شود 2 هزینه اینترنت زیادی دارد
    2013/07/10
    2,098
    114

ممنون دوست عزیز:
    منظورم اینکه یه بطری رو با یک اداپتور موازی کنی که اداپتور باطری رو شارج کنه و دوربین ها از باطری تغذیه شن
    دوست عزیز ایا این راه اصولی هست؟ یعنی باتری اگر 24 ساعت توی شارژ باشد خراب نمی شود؟
    من مدم رو ندیدم ولی یه تعداد dvrها هستند که قابلیت وای فای ذ=دارند که به نطر من به درد نمی خورند به دو دلیل 1انتقال تصویر این مدل سخت می شود 2 هزینه اینترنت زیادی دارد
    دوست عزیز چاره چی هست؟ جایی که خط تلفن ندارند چطور باید انتقال تصویر انجلم بدهند؟ شما برندی که این قابلیت را داره سراغ دارید؟
    سپاس
    2016/08/20
    9
    10

ممنون دوست عزیز:

دوست عزیز ایا این راه اصولی هست؟ یعنی باتری اگر 24 ساعت توی شارژ باشد خراب نمی شود؟

دوست عزیز چاره چی هست؟ جایی که خط تلفن ندارند چطور باید انتقال تصویر انجلم بدهند؟ شما برندی که این قابلیت را داره سراغ دارید؟
    سپاس
    دوست عزیز این راه اصولی نیست ولی جواب می ده مشکلی هم پیش نمی یاد برای عمر باطری هم وقتی هم ولتراز باشن دیگه جریانی رد نمی شه از شارجر به باطری ولی اگر یه مدار شارج بسازین بهتره که وقتی برق قطع شد باطری وارد مدار شه
    برای سوال دومتون یک دی وی ار به اسم h264هست که وای فای داری یه چیز دیگه هم که داخل تنظیماتش هست نوشته ۳gنمی دونم ولی فکر کنم سیم کارت هم می خوره ولی تا الان ندیدم که dvrسیم کارت بخوره این دی وی ار بخش الارم نداره اگر می خواید از الارم استفاده کنید
    2013/07/10
    2,098
    114

ممنون دوست عزیر:
    این راه اصولی نیست ولی جواب می ده مشکلی هم پیش نمی یاد برای عمر باطری هم وقتی هم ولتراز باشن دیگه جریانی رد نمی شه از شارجر به باطری
    منظور تان از ولتر چی هست؟
    اگر یه مدار شارج بسازین بهتره که وقتی برق قطع شد باطری وارد مدار شه
    مدار دنبالش اش گشتم ولی پیدا نکردم اگر شما مداری سراغ دارید لطفا معرفی کنید
    ک دی وی ار به اسم h264هست که وای فای داری یه چیز دیگه هم که داخل تنظیماتش هست نوشته ۳gنمی دونم ولی فکر کنم سیم کارت هم می خوره
    دوست عزیر برند اش چی هست؟ h264 در واقع یک نو فشرده سازی تصویری میباشد که ربطی به اسم دی وی ار ندارد !!! اگر لینک بدهید ممنون میشم

راستی اگر ما دوربین ها را برای انتقال تصویر توی اینترنت به اشتراک بگذاریم : ماهیانه چند گیگ اینترنت مصرف می کنند؟
    سپاس
    ویرایش توسط ircaspianhero : 2017/12/20 در ساعت 14:22
    2011/09/13
    704
    319

با درود
    یک راه دیگر که من میتوانم به شما پیشنهاد بدهم استفاده از دوربینهای آی پی میباشد ....
    این دوربینها اگر چه قیمت بالاتری به نسبت دوربینهای معمولی دارند ولی سر جمع با احتساب هزینه سیمکشی ،dvr، هارد و دیگر لوازم به نظر من مقرون به صرفه تر میباشندو همچنین از نظر امکانات خیلی بهتر میتوانید مدیریت داشته باشید ....
    2013/07/10
    2,098
    114

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann

با درود
    یک راه دیگر که من میتوانم به شما پیشنهاد بدهم استفاده از دوربینهای آی پی میباشد ....
    این دوربینها اگر چه قیمت بالاتری به نسبت دوربینهای معمولی دارند ولی سر جمع با احتساب هزینه سیمکشی ،dvr، هارد و دیگر لوازم به نظر من مقرون به صرفه تر میباشندو همچنین از نظر امکانات خیلی بهتر میتوانید مدیریت داشته باشید ....
    ممنون دوست عزیز: اگر منظور تان استفاده از این نوع دوربین ها است که واقعا قیمت شان وحشتناک بالا هست و معایب زیادی هم میگن داره !! کلا میگن به درد استفاده در فضای باز میخورد !! حالا نمیدونم منظور شما این دوربین ها هست یا نه!؟

سپاس
    2016/08/20
    9
    10

ممنون دوست عزیر:

منظور تان از ولتر چی هست؟

مدار دنبالش اش گشتم ولی پیدا نکردم اگر شما مداری سراغ دارید لطفا معرفی کنید

دوست عزیر برند اش چی هست؟ h264 در واقع یک نو فشرده سازی تصویری میباشد که ربطی به اسم دی وی ار ندارد !!! اگر لینک بدهید ممنون میشم

راستی اگر ما دوربین ها را برای انتقال تصویر توی اینترنت به اشتراک بگذاریم : ماهیانه چند گیگ اینترنت مصرف می کنند؟
    سپاس
    منظور ولتازه باشه یه مدار براتونی طراحی میکنم البته داخل انجمن هم حتما هست با 741می تونین یه شازر خوب بسازین
    من یه مدل دی وی ار دارم که به است لاه نو نیم فقط تنها مشخصش اینه که من وقتی می خوام از مغازه بخرم می گم یهH264بده نمی دونمی چه جور عکسشو بفرستم شما یه پیام به ایمیل من بدین براتون عکسشو بفرستم
    بستگی داره چقدر از گوشیتون استفاده کنید یک نوع انتقال تصویر هست که شما در محدوده وایفایتون لازیم نیست اینتر نت داشته باشه یه روش دیگه هست یه انتن هایی که اسمشو الان یادم نیست وصل می کنن
    یکی پیش DVRیکی هم اون جایی که می خواید تماشا کنید این روش هم نیاز به اینتر نت نداره منم تا به حال کار نکردم
    2011/09/13
    704
    319

ممنون دوست عزیز: اگر منظور تان استفاده از این نوع دوربین ها است که واقعا قیمت شان وحشتناک بالا هست و معایب زیادی هم میگن داره !! کلا میگن به درد استفاده در فضای باز میخورد !! حالا نمیدونم منظور شما این دوربین ها هست یا نه!؟

سپاس
    درود
    به نظر من قیمت مناسبی دارد شما آنالوگ هم که بخواهید کار کنید با هزینه سیم کشی ،داکت و سایر لوازم فکر نکنم کمتر بشود...
    استفاده از آداپتور مرکزی هم توصیه نمیشود!!!!
    به لینکهای زیر هم نگاهی بکنید!!!

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 22