ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22
    2013/07/10
    2,098
    114

پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

من یه مدل دی وی ار دارم که به است لاه نو نیم فقط تنها مشخصش اینه که من وقتی می خوام از مغازه بخرم می گم یهH264بده نمی دونمی چه جور عکسشو بفرستم شما یه پیام به ایمیل من بدین براتون عکسشو بفرستم
    ممنون دوست عزیز: من ایمیل شما را ندارم لطف کنید ایمیلتان را همینجا برفستید برام یا توی پیام خصوصی بدید به من: اپلود عکس هم کاری نداره توی اپلود سنتر مثل پیکو فایل اپلود کن عکس را و بعد لینک اش را اینجا قرار بده
    منظور ولتازه باشه یه مدار براتونی طراحی میکنم البته داخل انجمن هم حتما هست با 741می تونین یه شازر خوب بسازین
    ممنون میشم بفرستید برام
    بستگی داره چقدر از گوشیتون استفاده کنید یک نوع انتقال تصویر هست که شما در محدوده وایفایتون لازیم نیست اینتر نت داشته باشه یه روش دیگه هست یه انتن هایی که اسمشو الان یادم نیست وصل می کنن
    این ها که می گید حالت p2p گمان کنم بهش می گند که به صورت وایرلس بهم وصل میشند برای جای نزدیک به هم هست ولی زمانیکه می خواهید بروید مسافرت نیاز به اینترنت و... هست

به نظر من قیمت مناسبی دارد شما آنالوگ هم که بخواهید کار کنید با هزینه سیم کشی ،داکت و سایر لوازم فکر نکنم کمتر بشود...
    استفاده از آداپتور مرکزی هم توصیه نمیشود!!!!
    ممنون دوست عزیز: هزینه nvr نسبت به دی وی ار خیلی بالا هست !! بعد اش داستان افت سیگنال بخاطر دیوار و... داریم !! گمان نکنم همانقدر در بیاد قیمت اش !! الان شما یک nvr ارزان و دوربین تحت شبکه ارزان به من معرفی کن !! ارزان ترین اش 200 تومن هست ! ان دوربین هایی را که نشان دادید به درد داخل خانه می خورند و ضد اب گمان نکنم باشند
    سپاس
    2016/08/20
    9
    10

پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein951ann

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

درود
    به نظر من قیمت مناسبی دارد شما آنالوگ هم که بخواهید کار کنید با هزینه سیم کشی ،داکت و سایر لوازم فکر نکنم کمتر بشود...
    استفاده از آداپتور مرکزی هم توصیه نمیشود!!!!
    به لینکهای زیر هم نگاهی بکنید!!!

دوست عزیز این دوربین اگر شما بخواید نصب کنید چند روش دارند یکی که مموری بزارین داخلش و برقشو وصل کنید اون موقعه می تونید برای مشاهده یه نرم افزاری که تو کارتونش هستو نصب کنید و استفاده کنید
    روش دیگر اگر بخواد چند نا دوربین نصب کنید باید با کابل شبکه یا rg45یا lanیاcat5 (اینا تقریبا یکی هستا)سیم کشی کنید وبه nvrوصل کنید و اون موقعه از روی nvrتصاویرو مشاهده کنید که باید هزینه سیم کشی رو که باید بدید که همون بهتره که از دوربین های ahdاستفاده کنید
    و نصب دوربین های شبکه یکم پیچیده تر است و عیب یابی دوربین های شبکه کار مشکلی هست

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero

ممنون دوست عزیز: من ایمیل شما را ندارم لطف کنید ایمیلتان را همینجا برفستید برام یا توی پیام خصوصی بدید به من: اپلود عکس هم کاری نداره توی اپلود سنتر مثل پیکو فایل اپلود کن عکس را و بعد لینک اش را اینجا قرار بده

ممنون میشم بفرستید برام

این ها که می گید حالت p2p گمان کنم بهش می گند که به صورت وایرلس بهم وصل میشند برای جای نزدیک به هم هست ولی زمانیکه می خواهید بروید مسافرت نیاز به اینترنت و... هست

ممنون دوست عزیز: هزینه nvr نسبت به دی وی ار خیلی بالا هست !! بعد اش داستان افت سیگنال بخاطر دیوار و... داریم !! گمان نکنم همانقدر در بیاد قیمت اش !! الان شما یک nvr ارزان و دوربین تحت شبکه ارزان به من معرفی کن !! ارزان ترین اش 200 تومن هست ! ان دوربین هایی را که نشان دادید به درد داخل خانه می خورند و ضد اب گمان نکنم باشند
    سپاس
    دوست عزیز جیمیلم زیر نام کاربری نوشته هست
    hossien200020@gmail.comاین هست برای مدار شارجر دوست عزیز داخل سایت بگردین اگر پیدا نکردین تا بشینم یکی درست کنم ولی یکم طول می کشه
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22