ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22
    2013/07/10
    2,097
    70

Question چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

با سلام
    توی عکس زیر کنار دوربین یک جعبه سفید کار گذاشتند !! توی ان جعبه چه چیزی می گذارند؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سپاس
    2016/08/20
    9
    10

پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

سلام دوست عزیز داخل اون جعبه اداپتور و فیش های دوربین نو می زارن
    2013/04/24
    2,690
    2,515

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero

با سلام
    توی عکس زیر کنار دوربین یک جعبه سفید کار گذاشتند !! توی ان جعبه چه چیزی می گذارند؟

سپاس
    داخل جعبه آداپتور (منبع تغذیه) دوربین رو قرار میدن.
    به خاطر امنیت و ضد آب کردن این کار رو انجام میدن که امنیت اصلی ترین دلیل هست. هرچند باز هم امنیت خود دوربین زیر سوال هست
    2013/07/10
    2,097
    70

ممنون دوستان: به نظر شما با توجه داکت کشی که کردند ایا بهتر نیست که ان جعبه را قرار ندهند و به جاش از یک اداپتور کلی با امپر بالا استفاده کنند برای تمام دوربین ها؟؟ راه اصولی چی هست؟
    سپاس
    2016/08/20
    9
    10

ددست عزیز بستگی به مکانی که قرار است دوربین داخل ان نصب شود دارد اگر فاصله دوربین از dvrزیاد باشد روش اداپتور مر کزی جواب نمی دهد (به صرفه نیست)ولی اگر فاصله کمتر از ۷۰ متر بهسته به کابل هایی که استفاده می کنید دارد اداپتور مرکزی گزینه بهتری است
    2013/04/24
    2,690
    2,515

ممنون دوستان: به نظر شما با توجه داکت کشی که کردند ایا بهتر نیست که ان جعبه را قرار ندهند و به جاش از یک اداپتور کلی با امپر بالا استفاده کنند برای تمام دوربین ها؟؟ راه اصولی چی هست؟
    سپاس
    با توجه به جریان کشی که دوربین ها دارند در صورت استفاده از پاور مرکزی باید از سیم با ضخامت بالا استفاده شود که هزینه سیم کشی را بالا میبرد . با توجه میزان ساعت کارکرد اگر پاور مرکزی آسیب ببنید هزینه تعویض یا تعمیر آن در مقایسه با یک آداپتور 7تومنی خیلی سرسام آور خواهد بود.
    در ضمن اگر پاور مرکزی یا سیم کلی که به پاور مرکزی متصل است هم آسیب ببنید کل دوربین ها یکجا خاموش میشود که عیب بزرگی برای این نوع سیستم هست.
    چند مدل DVR با پاور مرکزی در ایران موجود هست که با توجه به معایبی اجرایی که داره در موارد نادر ازش استفاده میشه
    2013/07/10
    2,097
    70

Question پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده

با توجه به جریان کشی که دوربین ها دارند در صورت استفاده از پاور مرکزی باید از سیم با ضخامت بالا استفاده شود که هزینه سیم کشی را بالا میبرد . با توجه میزان ساعت کارکرد اگر پاور مرکزی آسیب ببنید هزینه تعویض یا تعمیر آن در مقایسه با یک آداپتور 7تومنی خیلی سرسام آور خواهد بود.
    در ضمن اگر پاور مرکزی یا سیم کلی که به پاور مرکزی متصل است هم آسیب ببنید کل دوربین ها یکجا خاموش میشود که عیب بزرگی برای این نوع سیستم هست.
    چند مدل DVR با پاور مرکزی در ایران موجود هست که با توجه به معایبی اجرایی که داره در موارد نادر ازش استفاده میشه
    ممنون دوستان عزیر:من 4 عدد دوربین مداربسته ahd میخواستم راه اندازی کنم که از منبع تغذیه زیر میخواستم به صورت کلی برای همه شان استفاده کنم: با این تفاسیر پس این روش به درد نمیخورد ! درسته؟

راستی من اگر بخوام سیستمی برق اضطراری دوربین مثل این دستگاه(لینک زیر) !برای دوربین ها بگذارم قضیه چطوری می شود؟ باید به تک تک اداپتور های مستقل این دستگاه را متصل کنم؟ ا این دستگاه انگار پاور مرکزی دارد و باتری!!

ددست عزیز بستگی به مکانی که قرار است دوربین داخل ان نصب شود دارد اگر فاصله دوربین از dvrزیاد باشد روش اداپتور مر کزی جواب نمی دهد (به صرفه نیست)ولی اگر فاصله کمتر از ۷۰ متر بهسته به کابل هایی که استفاده می کنید دارد اداپتور مرکزی گزینه بهتری است
    حتما باید کمتر از 70 متر باشد؟برای تغذیه برق دوربین از کابل افشان باید استفاده شود؟
    سپاس
    ویرایش توسط ircaspianhero : 2017/12/17 در ساعت 23:16
    2016/08/20
    9
    10

ممنون دوستان عزیر:من 4 عدد دوربین مداربسته ahd میخواستم راه اندازی کنم که از منبع تغذیه زیر میخواستم به صورت کلی برای همه شان استفاده کنم: با این تفاسیر پس این روش به درد نمیخورد ! درسته؟

راستی من اگر بخوام سیستمی برق اضطراری دوربین مثل این دستگاه(لینک زیر) !برای دوربین ها بگذارم قضیه چطوری می شود؟ باید به تک تک اداپتور های مستقل این دستگاه را متصل کنم؟ ا این دستگاه انگار پاور مرکزی دارد و باتری!!

حتما باید کمتر از 70 متر باشد؟برای تغذیه برق دوربین از کابل افشان باید استفاده شود؟
    سپاس
    دوست عزیز بستگی داره یک وقت هست که شما دارین از rg59که سیم برق همراه خودش داره (کابل دوربین با برق که به هم چسپیده است)استفاده می کنید اون موقعه شما بیشتر از ۲۰یا ۳۰ متر نمی تونید وز اون کابل استفاده کنید به دلیل اینکه این سیم ها اکثرم کابل تصویرشون المنیومه و کابل برقشونم از نظر سطح مقطع نازک برای همین شما بیشتر از ۳۰ متر نمی تونید استفاده کنید یه وقت دیگه هست که شما دارین از کابل تصویر مس و سیم برق جدا گانه استفادا می کنید که اگر 1.5×2باشه تا حد اکثر ۷۰ متر می تونه جوابتون بده باز این که شما می خواید ازش انشعاب هم برای بقیه دوربین*هاوبگیرید ولی این روش اداپتور مرکزی خوبیایی هم داره نصبت به اون روشی که اداپتور پیش دوربین نصب می شه
    اینکه نویز تو این روش خیلی کمتر و احتمال خرابی کمتره ولی اگر خراب شد همه دوربین ها تصویرشون قطع میشه همونطور که مهندس غفار زاده گفتند .
    بله کابل باید افشان باشه برای خرید کابل بهتر است که از کابل ها یا سیم هایی اسقفاده شود که رنگ مختلفی داشته باشن .
    مثلا به وقت هست که شما دارین از روش اداپتور سر خود استفاده می کنید ولی اون جایی که می خواهید دوربین رو وصل کنید امکانش نیست که یک جعبه تقسیم نصب کنید وباید به خروجی ۱۲ ولت اداپتور یه مقدار سیم اضافه کنید که بتونید نصبو انجام بدین
    2013/04/24
    2,690
    2,515

سپاس
    همه چی بستگی به حساسیت امینتی کارتون داره.
    اگر میخواید از پاور مرکزی استفاده کنید که اونموقع مجبور به استفاده از ups مرکزی هستید.وگرنه جدا جدا هم میتونید خودتون با یه مدار ساده ups بسازید.
    2013/07/10
    2,097
    70

Question پاسخ : چند سئوال در مورد دوربین مدار بسته

ممنون دوستان: چند سئوال دیگه:
    1.این کایل rg59 چه فرقی داره با کابل کواکسیال ای که به رنگ سفید هست و برای انتن استفاده میشه؟؟
    اگر میخواید از پاور مرکزی استفاده کنید که اونموقع مجبور به استفاده از ups مرکزی هستید.وگرنه جدا جدا هم میتونید خودتون با یه مدار ساده ups بسازید.
    میشه در مورد مدار ساده ups یک توضیحی بدهید یا یک نمونه مدار بدهید

2.توی بعضی دی وی ار ها یک قسمتی داره به نام الارم و سنسور لطفا بگید کاربرد اش چی هست؟(طبق عکس زیر)

3. برای دی وی ار ای که بهش دوربین ahd دو مگاپیکسلی وصل هست هارد با چه ظرفیتی مناسب هست که تا بتونه 1 ماه تصاویر را ضبط کند؟
    4.کار گذاشتن دوربین مداربسته در چه جاهایی خلاف می باشد ؟ ایا می توان در داخل کوچه که محل رفت و امد هست دوربین مداربسته گذاشت؟چون شاید ممکن است بعضی ار همسایه ها شاکی بشوند که فلانی داره ما را دید می زند!!
    سپاس
    ویرایش توسط ircaspianhero : 2017/12/18 در ساعت 21:37
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 22