اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تعیین موقعیت مکانی در فضای بسته اتاق یا زیر زمین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تعیین موقعیت مکانی در فضای بسته اتاق یا زیر زمین

با سلام خدمت همه دوستان، من در این زمینه تازه کار هستم و چند تا سوال داشتم و با یه سرچ ابتدایی در این سایت نتونستم به جواب برسم. خوشحال می شم کسی از دوستان جواب بده.
    برای تعیین موقعیت مکانی در فضای بسته مثلا زیر زمین یا زیر سقف(بدون نیاز به آنتن بیرونی) از چه ماژولی باید استفاده کنم؟ آیا نیاز به استفاده از A-GPS دارم(مانند گوشی های موبایل) یا با ماژول های GPS موجود با آنتن سرامیکی داخلی میشه این کارو کرد؟
    هدف من تعیین موقعیت مکانی در زیرسقف است و بتوانم آن را در قالب سرویس ارایه دهم. یعنی قبل از ارایه یک سرویس سمت کلاینت ابتدا موقعیت مکانی آن را چک کنم و اگر در جایی بود که باید باشد، سرویس مورد درخواست را ارایه دهم. دقیق تر بگویم می خواهم ارایه یک سرویس را به یک موقعیت مکانی خاص محدود کنم. به طور کلی برای این کار چه راهکار هایی وجود دارد و چه شرکت هایی در این زمینه کار کرده اند؟
    پیشاپیش عذر می خواهم اگه سوالم تکراری است. با تشکر فراوان

پاسخ : تعیین موقعیت مکانی در فضای بسته اتاق یا زیر زمین

با سلام
    با توجه به آنکه در فضای مسقف از GPS نمیتوان استفاده کرد راه حل استفاده از GPRS یا همان تعیین موقیت تقریبی با استفاده از آنتنهای موبایل میباشد .

دیدگاه

ممنون از پاسختان.
      آیا منظور شما همان A-GPS هستش که از آنتن های BTS استفاده می کند؟ میشه لطفا بیشتر راهنمایی کنید و یا یک ماژول سخت افزاری یا دستگاه یا به طور کلی تکنولوژی که می توانم از آن استفاده کنم را معرفی کنید.
      بسیار ممنون

دیدگاه

با سلام
        بله منظور همان A-GPS است این ماژولها با سیم کارت کار میکنند و نمونه آن در همین سایت خودمان بفروش میرسد آدرس زیر را ببینید .
        https://eshop.eca.ir/95-%D9%85%D8%A7...4-GPS-GSM-GPRS

دیدگاه

سلام من یک ماژول SIM7100 خریدم AGPS هم ساپورت میکند الان موندم چرا کانکت نمیشه
          طبق فایلی که شرکتش داده همه فانکشن هاشو راه انداختم ولی جی پی اس داخل خونه با AGPS جواب نمیده
          به نظرم سرور SUPL.GOOGLE.COM:7275 دیگه معتبر نیست شما در این زمینه اطلاعی دارین؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم
          جدیدترین ویرایش توسط pouya00; ۱۳:۵۸ ۱۳۹۸/۱۰/۰۵.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X