اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اگه با KeyBoard زیاد سروکله زدید! لطفا راهنمایی فرمائید.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اگه با KeyBoard زیاد سروکله زدید! لطفا راهنمایی فرمائید.

سلام به همه دوستان
    کیبردهای سیم دار رایج یا با کانکتور USB هستند و یا با کانکتور PS2 (از قدیمیهای com بگذریم)!
    اونهایی که با کانکتور USB هستند دو گروهند:
    1-گروه اول فقط از USB پشتیبانی میکنند.
    2- گروه دوم هم از USB و هم از PS2 پشتیبانی میکنند. (به اصطلاح combo).
    یعنی با یه تبدیل ساده که صرفا کانکتورها رو تبدیل میکنه میشه به PS2 وصلشون کرد (بدون تراشه + فقط اتصال دیتای مثبت به کلاک و اتصال دیتای منفی به دیتا + خود کیبرد موقعی میبینه که tocken نیومد و عملیات سرشماری USB انجام نشد سوئیچ میکنه به مد PS2 + منبع: منوالهای فری اسکیل).
    حالا سوال من از دوستان عزیز اینه که:
    به نظر شما کیبردهای موجود توی بازار (کلا در حال حاضر) چند درصد از نوع اولند و چند درصد از نوع دوم؟
    (میدونم توقع زیادیه،ولی اگه کیبرد USB دارید و بتونید تست کنید که محشره!!)
    اگه با میکرو خواستید تست کنید: (USART-SYNC-19200- 1 start bit_8 data bits-LSB_1 odd parity bit_1 stop bit)
    واگه با کامپیوتر خواستید تست کنید یادتون باشه که پس از اتصال کیبرد به PS2 ،حتما سیستم باید ری استارت بشه تا بشناسه!
    جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۱۹:۱۳ ۱۳۹۶/۱۰/۱۳.
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

پاسخ : اگه با KeyBoard زیاد سروکله زدید! لطفا راهنمایی فرمائید.

دوست عزیز والا روی یه پنتیوم 3 حداقل 4 تا کانکتور USB وجود داره. پس به نظرم دیگه زمان PS2 سپری شده. اگرچه هنوزم گاهی استفاده می شه ولی الان دیگه نوع بی سیم داره وارد بازار مصرف عام میشه و کسی دیگه مثل قدیم دوست داره یه بغل سیم پشت کامپیوترش اویزون باشه.
    گویند سنگ لعل شود در مقام صبر اری شود ولی به خون جگر شود
    همیشه آخر همه چیز خوبه، اگر هم هنوز خوب نشده پس هنوز آخرش نشده(چارلی چاپلین)

دیدگاه

پاسخ : اگه با KeyBoard زیاد سروکله زدید! لطفا راهنمایی فرمائید.

درسته ریاضی خیلی جالبه، ولی فارسی هم چیز بدی نیست!
      آقا، اساتید که همه جمعند!
      کجایند اساتیدی که تا حالا هزارتا کیبرد به میکرو وصل کردند؟
      یکی پست ما رو مطالعه کنه، و راهنمایی بفرماید!
      ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X