اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لامپ های smd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لامپ های smd

با سلام و خسته نباشید خواستم بپرسم این ال ای دی های smd که به صورت نواری میفروشن هر کدومشون برای روشن شدن چقدر آمپر میخواد یا بگیم چقدر آمپر میکشه؟ (هر کدومشون منظورم هر ال ای دی روی نوار هست )
    خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

پاسخ : لامپ های smd

نوشته اصلی توسط fmicro نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خواستم بپرسم این ال ای دی های smd که به صورت نواری میفروشن هر کدومشون برای روشن شدن چقدر آمپر میخواد یا بگیم چقدر آمپر میکشه؟ (هر کدومشون منظورم هر ال ای دی روی نوار هست )
    بسته به مارک و کیفیت و تعداد led های موجود در هر متر جریان مصرفی متغییر هست. در نمونه های 12 ولتا جریان مصرفی 0.4 آمپر تا 2.5آمپر در بازار یافت میشه

دیدگاه

با سلامLED انواع بسیار دارد چه از نظر ابعاد و اندازه و چه در رنگ و هر کدام هم یک میزان جریان و ولتاژ نیاز دارند بنابر این شما باید اندازه و ابعاد و یا عکسی از نوع LED مذکور خودتون اعلام کنید تا بتوان مشخص کرد.
      با این حال لیستی از انواع مختلف LED با نمودار ولت جریان و توان پیوست میکنم که به احتمال 99درصد جواب سوال شما باشد

همیشه موفق و پیروز باشید

دیدگاه

مهندس غفار زاده من در میخوام بدونم که هر ال ای دی یک متری که 144 تا ال ای دی روش هست چند وات روشنایی بهم میده ؟
        این هم اون led های خطی که من دارم :
        خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

دیدگاه

من در میخوام بدونم که هر ال ای دی یک متری که 144 تا ال ای دی روش هست چند وات روشنایی بهم میده ؟
          این هم اون led های خطی که من دارم :
          با توجه به این که این led شاخه های با کیفیت های مختلف تولید میشن فقط با اکتفا به یک عکس نمیشه مشخصات اون رو بیان کرد.
          شما میتونید با اندازه گیری جریان و ضرب اون در 12v میتونید توان مصرفی هر شاخه رو بدست بیارید. با داشتن توان باز هم نمیتونید با اطمینان میزان نور تولیدی رو تخمین بزنید. باید از لوکس متر برای اندازه گیری میزان نور تولیدی استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X