ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17
    2017/07/07
    The-Earth
    222
    72

پاسخ : آموزش ساخت تفنگ EMP

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar ashouri

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

نمیشه هک کرد بلکه میشه سوزوندش
    دلیل خنده تون رو هم متوجه نمیشم
    آخه غیر معقوله!
    چرا باید بسوزه؟
    ارادت داریم!

2014/09/03
    بندر انزلی
    307
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط S.A.T

آخه غیر معقوله!
    چرا باید بسوزه؟
    چون یک ولتاژ بسیار بالا رو به مدار القا میکنه و باعث سوختن مدار می شود
    این مشکل رو تجربه کردم
    یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
    بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم
    2019/08/06
    2
    0

سلام ببخشید یه سوال دارم ما در تفنگ AC میدیم یا DC؟ایا جریانی هم داره ؟ میشه از فلاشر دوربین های یک با مصرف استفاده کرد ؟ از کجا تهیه کنم؟
    2019/02/23
    37
    14

میشه بگید خودتون به شخصه ، تو چه زمینه ها و کارهای شخصی ازش استفاده کردید و براتون مزیت ایجاد کرده ، یا مسئله بکل تفریحی بوده
    2019/02/27
    111
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar ashouri

چون یک ولتاژ بسیار بالا رو به مدار القا میکنه و باعث سوختن مدار می شود
    سلام دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم با سیم پیچ نمیشه امواج الکترو مغناطیسی ساطع کر، دوم هم اینکه بله یک میدان مغناطیسی با ولتاژ بالا میتونه قطعات الکترونیکی رو بسوزونه، این وسیله ای که شما دارین در موردش حرف میزنیدچیز جدیدی نیست خیلی وقته خز شده بقول خودتون
    در اصل طرز کارشم اینجوریه که یک کویل یا (های ولتاژ ژنراتور) یک ولتاژ بالا تولید میکنه و این ولتاژ بالا یک میدان مغناطیسی بزرگ اطراف سیم پیچ بوجود میاره
    حالا سیم پیچ رو اگه در مجاورت یک وسیله الکترونیکق مثل ماشین حساب اگه قرار بدین میتونه اون رو بسوزونه یا برای مدتی کارکردش رو مختل بکنه، یادت باشه که مخروطی کردن نمیتونه امواج رو متمرکز بکنه توی سیم پیچ و هیچ سیم پیچی نمیتونه امواج الکترومغناطیسی ساطع بکنه
    دستگاه ترانس جوش بخاطر داشتن میدان مغناطیسی بزرگ یک منبع نویز محسوب میشه که میتونه قطعات الکترنیکی نزدیک خودشو تحت تاثیر قرار بده،
    همچنین برای داشتن میدان مغناطیسی بزرگ فقط ولتاژ بالا کافی نیست بلکه جریان بالا خیلی مهمتره
    دوستان عزیز اگه علاقه به ساخت همچین چیزی دارید یکم در مورد کویل تسلا تحقیق کنید
    اما با توجه به اینکه ممکنه به تجهیزات خودتون و یا دیگران ژسیب برسونید در فاصله نزیک پیشنهاد میکنم خیلی مواظب باشین خصوصا گوشی موبایل در نزدیکی همچین چیزی قرار ندین
    هرچند که تجهیزات و قطعات الکترونیکی اکثرا جوری طراحی شدن در مقابل جریان و ولتاژ ناخواسته مقاوم باشن تا نسوزن البته این همیشه درست نیست.
    موفق باشید.
    2019/08/06
    2
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shart-band

میشه بگید خودتون به شخصه ، تو چه زمینه ها و کارهای شخصی ازش استفاده کردید و براتون مزیت ایجاد کرده ، یا مسئله بکل تفریحی بوده
    من این مدار نه برای کاربرد برای خودم می خوام نه برای تفریح من برای تحلیل و اموزش می خوام چون من 2 سال به الکترونیک علاقه مند شدم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط Edrissna

سلام دوست عزیز تا جایی که اطلاع دارم با سیم پیچ نمیشه امواج الکترو مغناطیسی ساطع کر، دوم هم اینکه بله یک میدان مغناطیسی با ولتاژ بالا میتونه قطعات الکترونیکی رو بسوزونه، این وسیله ای که شما دارین در موردش حرف میزنیدچیز جدیدی نیست خیلی وقته خز شده بقول خودتون
    در اصل طرز کارشم اینجوریه که یک کویل یا (های ولتاژ ژنراتور) یک ولتاژ بالا تولید میکنه و این ولتاژ بالا یک میدان مغناطیسی بزرگ اطراف سیم پیچ بوجود میاره
    حالا سیم پیچ رو اگه در مجاورت یک وسیله الکترونیکق مثل ماشین حساب اگه قرار بدین میتونه اون رو بسوزونه یا برای مدتی کارکردش رو مختل بکنه، یادت باشه که مخروطی کردن نمیتونه امواج رو متمرکز بکنه توی سیم پیچ و هیچ سیم پیچی نمیتونه امواج الکترومغناطیسی ساطع بکنه
    دستگاه ترانس جوش بخاطر داشتن میدان مغناطیسی بزرگ یک منبع نویز محسوب میشه که میتونه قطعات الکترنیکی نزدیک خودشو تحت تاثیر قرار بده،
    همچنین برای داشتن میدان مغناطیسی بزرگ فقط ولتاژ بالا کافی نیست بلکه جریان بالا خیلی مهمتره
    دوستان عزیز اگه علاقه به ساخت همچین چیزی دارید یکم در مورد کویل تسلا تحقیق کنید
    اما با توجه به اینکه ممکنه به تجهیزات خودتون و یا دیگران ژسیب برسونید در فاصله نزیک پیشنهاد میکنم خیلی مواظب باشین خصوصا گوشی موبایل در نزدیکی همچین چیزی قرار ندین
    هرچند که تجهیزات و قطعات الکترونیکی اکثرا جوری طراحی شدن در مقابل جریان و ولتاژ ناخواسته مقاوم باشن تا نسوزن البته این همیشه درست نیست.
    موفق باشید.
    خیلی ممنون از اموزش کاملتون
    2019/08/29
    18
    2

با سلام خوبه ولی یه خورده خطری نیست
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17