اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

در مورد درایور پاورled کمکم کنید لطفا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

در مورد درایور پاورled کمکم کنید لطفا

با سلام خدمت مهندسین عزیز
    یه سوال واسم پیش اومده در مورد این درایور های پاورled .
    درایور پاور ال ای دی 25*10 وات ورودی 24-12 ولت

درایور پاور ال ای دی 7*4 وات ورودی 24-12 ولت

درایور LED Driver (20-36)x1W ساده (این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟)

این 25*10 و 7*4 وات یعنی چی ؟؟
    من میخوام 80 تا پاور ال ای دی رو با برق ماشین روشن کنم . حالا باید چه درایوری ببندم؟؟؟ نیازه که لامپ ها رو سری کنم؟؟ از مقاومت استفاده کنم؟؟
    جدیدترین ویرایش توسط 880938708; ۲۰:۳۷ ۱۳۹۶/۱۰/۲۵.

پاسخ : در مورد درایور پاورled کمکم کنید لطفا

نوشته اصلی توسط 880938708 نمایش پست ها
    با سلام خدمت مهندسین عزیز
    یه سوال واسم پیش اومده در مورد این درایور های پاورled .
    درایور پاور ال ای دی 25*10 وات ورودی 24-12 ولت

درایور پاور ال ای دی 7*4 وات ورودی 24-12 ولت

درایور LED Driver (20-36)x1W ساده (این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟)

این 25*10 و 7*4 وات یعنی چی ؟؟
    من میخوام 80 تا پاور ال ای دی رو با برق ماشین روشن کنم . حالا باید چه درایوری ببندم؟؟؟ نیازه که لامپ ها رو سری کنم؟؟ از مقاومت استفاده کنم؟؟
    با سلام، لامپ پاور ال ای دی یک وات حداکثر بسته به جنس لامپ تا سیصدو بیست میلی امپر جریان نیاز دارند و ولتاژ کاریشون سه و دو دهم ولت می باشد برای سری کردن با باتری ماشین بهتره که اگر از رنگ سفید، ابی،سبز،اگر استفاده میکنید سه تاسه تا سری کنید بایک مقاومت که اضافه بار و جریان را روش محدود کنید ودراخر همرو باهم موازی ببندید،البته دریاورهایی هستند که با برق ماشین نیز کار می کنند که خروجی اون بسته به نوعش می تونه از یک وات تا وات های مختلف رو ساپورت کنه کهباید ببینید همچین چیزی که مد نظرتون هست پیدا می کنید یانه ولی روش مقاومت ارزون تره فقط باید ولتاژ باتری هنگامی که ماشین روشنه بدست بیارید بعد مقاومت بر اساس اون بدست بیارید چون باتری هنگام شارژ توسط دینام ولتاژش بیشتر میشه و اینکه حتما از هیتسینگ مناسب استفاده کن

فرستاده شده از D6503ِ من با Tapatalk

دیدگاه

پاسخ : در مورد درایور پاورled کمکم کنید لطفا

نوشته اصلی توسط hasan.b_ir نمایش پست ها
      با سلام، لامپ پاور ال ای دی یک وات حداکثر بسته به جنس لامپ تا سیصدو بیست میلی امپر جریان نیاز دارند و ولتاژ کاریشون سه و دو دهم ولت می باشد برای سری کردن با باتری ماشین بهتره که اگر از رنگ سفید، ابی،سبز،اگر استفاده میکنید سه تاسه تا سری کنید بایک مقاومت که اضافه بار و جریان را روش محدود کنید ودراخر همرو باهم موازی ببندید،البته دریاورهایی هستند که با برق ماشین نیز کار می کنند که خروجی اون بسته به نوعش می تونه از یک وات تا وات های مختلف رو ساپورت کنه کهباید ببینید همچین چیزی که مد نظرتون هست پیدا می کنید یانه ولی روش مقاومت ارزون تره فقط باید ولتاژ باتری هنگامی که ماشین روشنه بدست بیارید بعد مقاومت بر اساس اون بدست بیارید چون باتری هنگام شارژ توسط دینام ولتاژش بیشتر میشه و اینکه حتما از هیتسینگ مناسب استفاده کن

و اینکه یادم رفت درایور 20*36یک وات یعنی شما مجازی مثلا بیست تا سیوشیش تا ال ای دی یک وات رو باهم سری کنید و به خروجی درایور متصل کنید اگر نوشته باشه درایور خروجی ده واته مثلا برای ال ای پاور ده واته نه یک وات

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X