اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وجود یک ایراد در سنسور ضربان قلب ، pulse sensor

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وجود یک ایراد در سنسور ضربان قلب ، pulse sensor

با سلام
    متاسفانه این سنسور به هیچ وجه دقیق نیست وشاید اگه بگم تقلبی هست دروغ نگفته باشم
    خروجی این سنسور را برای حالت های مختلف بدن چک کردم : در زمان استراحت مطلق که ضربان قلب پایین است ، و بلافاصله بعد از ورزش که ضربان قلب بالاست
    متاسفانه در هر دو حالت تعداد ضربان قلب را یکسان نشان میداد (تعداد پالسها در عرض یک دقیقه در هر دو حالت برابر بود)
    حال سوال اینجاست که آیا کسانی که با این سنسور کار کرده اند جواب درستی گرفته اند ؟ اگر بله چگونه ؟!
    جدیدترین ویرایش توسط xxxx123; ۰۳:۲۹ ۱۳۹۶/۱۰/۲۷.

پاسخ : [درخواست راهنمایی] وجود یک ایراد در سنسور ضربان قلب ، pulse sensor

نوشته اصلی توسط xxxx123 نمایش پست ها
    با سلام
    سلام با چی خروجیشو تست کردی؟
    لینک دیتا شیتشو میدی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
      سلام با چی خروجیشو تست کردی؟
      لینک دیتا شیتشو میدی؟
      سلام دوست عزیز
      خروجی ولتاژ آنالوگ میده که با کد نویسی و استفاده از تایمر میشه پالسهارو شمارش کرد ولی مشکل اینجاست که تعداد این پالسها در هر دقیقه یک عدد ثابت است و اینکه ضربان قلب بالا باشه یا پایین هیچ تاثیری روش نداره - اینه که مشکل ساز شده و من فکر میکنم این ماژول عملا کار نمیکنه و فریب میده
      این وبسایت رسمیش هست که با آی پی ایران درست باز نمیشه و باید از ف.شکن استفاده کنید : https://pulsesensor.com

دیدگاه

سلام
        من سال پیش از اینا گرفتم هیچ مشکلی هم نداشتم
        فقط برای تغذیه ماژول 3.3 استفاده کنین(چون 5 ولت نور سنسور رو زیاد می کنه بعضا ایراد میده)
        در ضمن این ماژول نباید با فشار به بدنتون بچسبه چون در این صورت جلوی رگ هارو می گیره و اصلا سنسور چیزی تشخیص نمیده!
        و هر قدر هم فاصله زیاد باشه نویز هم زیاد میشه
        این نحوه قرار دادن سنسور با چند تا امتحان دستتون میاد
        من که تست می کردم موقعیت های مختلف مثل ورزش و استراحت (خیلی دقیق) نشون میداد
        می تونین از دست دیگتون نبض بگیرین و مقایسه کنین
        تنها مشکل فقط نحوه قرار دادن ماژول بود

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X