اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هنگی esp8266

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هنگی esp8266

با سلام و خسته نباشید
    من از مدل ها مختلف esp سری1 و 7 و 12, تو ماژول های مختلف استفاده کردم وقتی از منبع های سو چینگ بزرگ( از لحاظ فیزیکی ) استفاده می کنم با 2 امپر مشکی معمولا نداره به خاطر کاری که می کنم باید esp تو قاب بسیار کوچک قرار بدم و از پاور کوچک تر استفاده کنم
    ولی در این شرایط بعد گذشت چند ساعت (پاور در قاب) ولتاژش به 0.68 می رسه (از 5ولت) esp خاموش می شودو اگرم هم اتفاق نیفته esp بعد یه روز به حالت هنگ می ره(نه از پورت سریال چیزی تاپ می کنه نه کانکت می شه)
    باید ریست کرد ولی وقتی این دو از هم دورهستند (مثلا 5سانت) مشکلی ندارند
    جدیدترین ویرایش توسط mthreep; ۱۵:۳۳ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰.

پاسخ : هنگی esp8266

نوشته اصلی توسط mthreep نمایش پست ها
    ولی در این شرایط بعد گذشت چند ساعت (پاور در قاب) ولتاژش به 0.68 می رسه (از 5ولت) esp خاموش می شودو اگرم هم اتفاق نیفته esp بعد یه روز به حالت هنگ می ره(نه از پورت سریال چیزی تاپ می کنه نه کانکت می شه)
    باید ریست کرد ولی وقتی این دو از هم دورهستند (مثلا 5سانت) مشکلی ندارند
    سلام
    esp چون بصورت مداوم هم مشفول ارتباطات وایفای و هم برنامه نوشته شده توسط ما می باشد، گرم می شود. بخصوص اگر در محیط بسته باشد، بعد از مدتی کاملا داغ می کند. بنظر میرسد که مشکل پیش آمده که فرمودید از همین جا سرچشمه می گیرد که این حرارت هم باعث افت ولتاژ منبع و هم هنگ esp می شود که خوب طبیعی هم هست.
    بنظرم از جعبه های منفذ دار استفاده نمایید و در جعبه فاصله (یا سمت) این دو از یکدیگر و خروج راحت حرارت رو در نظر بگیرید. همچنین از هیت سینک برای esp استفاده کنید.
    همچنین تا جای ممگن از مدهای کم توان در برنامه نویسی esp استفاده نمایید. بخصوص حالت deep sleeping.
    تاپیک ویدیوهای آموزشی حواشی آردوینو و ESP

دیدگاه

پاسخ : هنگی esp8266

با تشکر
      حتما تست می کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X