اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کاربر منتخب دی ماه 1396

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کاربر منتخب دی ماه 1396

انجمن تخصصی برق و الکترونیک ECA طبق طرحی هر ماهه فعالیت کاربران خود را با توجه به معیارها و ملاک هایی مورد بررسی و پایش قرار داده و از میان تمام کاربران عزیز کاربران فعال هر ماه را انتخاب مینماید.
    معیارهای انتخاب کاربر منتخب بدین شرح است :
    • تعداد پاسخ های علمی و تجربی به سوالات مطرح شده
    • تعداد موضوعات علمی - آموزشی - تجربی ایجاد شده
    • سطح علمی موارد ارسالی در انجمن
    • مقالات آموزشی کامل شده ارسالی به ECA چه در سطح انجمن و چه در صفحه اول سایت

این طرح با هدف به چالش کشیدن و ایجاد انگیزه و همچنین هر چه صمیمی تر شدن فضای انجمن هرماه با تلاش و همکاری کاربران عزیز در حال انجام می باشد.

بسیار مفتخریم کاربر فعال دی ماه 1396را معرفی کنیم :
    -نام کاربری Kamy007

تبریک ویژه به این کاربر عزیز که با تلاش ها و فعالیت های مستمر خود در این ماه نیز به عنوان کاربر منتخب برگزیده شدند.

چند نکته
    پس از گذشت حدود 4 ماه از این طرح جذاب، تعداد افراد فعال در انجمن رو به افزایش بوده و مباحث فنی تر و زیباتری مورد بحث قرار می گیرند. از این رو لازم است از فعالیت های دو عزیز دیگرجناب سعادتمند با نام کاربری hamed_hmd که یکی از کاربران منتخب دو ماه آبان و آذر بوده و نیز نام کاربری ali_smps تقدیر کنیم.

همچنین در این ماه به همت وبسایت تخصصی برق و الکترونیک ECA تاپیک ایده استفاده از مینی کامپیوتر بدید ..... مینی کامپیوتر هدیه بگیرید ! در جهت بالا بردن توان فنی افراد، ایجاد ذهنیت صحیح در نحوه کاربرد و همچنین بالا بردن فرهنگ استفاده از Mini PC ها در صنعت کشور ایجاد شد که با همکاری و شرکت کاربران عزیز انجمن پیش رفت و همچنان در حال ادامه میباشد .

در این راستا به زودی بهترین طرحها انتخاب و معرفی خواهد شد. لذا از شما کاربران عزیز دعوت میکنیم تا در این طرح شرکت نمایید، چه بسا شما از اولین برندگان Mini PC شما باشید.

در انتها ضمن تشکر از تک تک دوستان عزیز امیدواریم بتوانیم مانند همیشه از همراهی و دانسته های شما عزیزان بهره مند شویم تا مسیر همیشگی تلاش برای اعتلای دانش الکترونیک کشور را با قدمهایی استوارتر طی کنیم.

انجمن تخصصی برق و الکترونیک ECA
    جدیدترین ویرایش توسط سینا صفاخو; ۱۷:۰۲ ۱۳۹۶/۱۱/۰۳.
    می اندیشم، پس هستم!!!

پاسخ : معرفی کاربر منتخب دی ماه 1396

نوشته اصلی توسط سینا صفاخو نمایش پست ها
    -نام کاربری Kamy007

تبریک ویژه به این کاربر عزیز که با تلاش ها و فعالیت های مستمر خود در این ماه نیز به عنوان کاربر منتخب برگزیده شدند.
    منم به نوبه خودم به کاربر عزیزمنتخب تبریک ویژه میگم و تشکر میکنم از فعالیت ها و راهنمایی های مستمرشون به سایر کاربران
    این ماه فعالیت های انجمن به صورتی بود که واقا انتخاب رو سخت کرده بود و این به خاطرافزایش فعالیت های تک تک کاربران عزیز هست جا داره از همه کاربران تشکر کنیم که در جهت پویا بودن انجمن تلاش میکنند

فقط کاربر منتخب Kamy007 متاسفانه صندوق پیغام خصوصیتون پر بود و نتونستیم باهاتون تماس برقرار کنیم لذا خواهشمندم به بنده پیغام خصوصی ارسال کنید تا ضمن آشنایی بیشتر بتونیم هدایاتون رو هم بهتون تقدیم کنیم
    دیدگاه

من هم به اقای Kamy007 تبریک میگم.
      خوشحالم که شما برای دومین بار کابر منتخب شدید.

فقط یه چیزی چرا تعداد کاربران منتخب رفته رفته اب میره
      از سه نفر به دو نفر و حالا یکی و دیگر هیچ

دیدگاه

منم از همه شما تشکر میکنم خیلی چیزها در این انجمن یاد گرفتم و پنجره های علمی فرهنگی خوبی بروم باز شد .

دیدگاه

سلام
          به همه دوستان بابت این روند خوب انجمن و سایت تبریک میگم. واقعا با تلاش تک تک عزیزان نشون دادیم که جایگاه علم و دانش هنوز در کشور از بین نرفته و علاقمندان بسیاری به خود جذب میکنه.
          تشکر ویژه از کامیار عزیز (اسم احتمالی!) که زحمات زیادی رو برای انجمن کشیدن.

موفق باشید

دیدگاه

منم به ایشون تبریک میگم. و امیدوارم در همه زمینه های علمی موفق باشن.
            به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
            (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

سلام به همه،
              توجه کردید که مسئولین سایت علارغم همه هنرهایی که دارند، هندونه انتخاب کردنشون اصلا خوب نیست!!
              یه طوری صحبت میکنند که انگار کلا با یه مشت جوجه محقق و بچه مدرسه ای طرفند!
              پس از گذشت حدود 4 ماه از این طرح جذاب، تعداد افراد فعال در انجمن رو به افزایش بوده
              یعنی هر کی توی انجمن داره فعالیت میکنه، حتما آرزوش اینه که کاربر منتخب ماه بشه !!!!
              بالا بردن توان فنی افراد، ایجاد ذهنیت صحیح در نحوه کاربرد و همچنین بالا بردن فرهنگ استفاده از Mini PC ها در صنعت کشور
              در اینی که این طرح، یه طرح تبلیغاتی و تجاری هست، هیچ تردیدی نیست! و هیچ مشکلی هم نداره! (دیگه داستان چرا؟!).
              نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
              با تلاش تک تک عزیزان نشون دادیم که جایگاه علم و دانش هنوز در کشور از بین نرفته و علاقمندان بسیاری به خود جذب میکنه.
              موقعی این جمله اینجا بیان میشه این موضوع به ذهن میرسه که حتما این طرح" کاربر منتخب "، علاقمندان به علم رو اینجا جذب کرده!
              ... .
              به گفته علی اعلی: « هیچ سیاستی بالاتر از صداقت نیست!! ».
              ضمن ادای احترام به مسئولین سایت، و همچنین تبریک و تشکر بابت سایت فعال و محتوا محورتون، یه انتقاد هم داشتم که بیان شد. (لطفا قبل از حذف کردنش، یه توجهی به محتواش بفرمائید به جای توجه به لحنش!):

شما باید این موضوع رو در نظر داشته باشید که توی این سایت (خدا رو شکر پر رونق) همه طیف آدمی میاد:
              از من بیسواد گرفته تا اساتید مسلمی مثل جناب طراح و جناب تحیری و جناب زرکوب و ... و همه اونهایی که من افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم!
              ... .
              من هم به جناب kamy007 و به همه کاربران منتخب ماههای گذشته صمیمانه تبریک میگویم و برای هر کسی که دیگران رو در جهت خیر کمک میکنه دعای خیر میکنم!
              طرح کاربر منتخب، طرح خوبیه، ولی طرح هندونه فکر نکنم!!

(ارسال رونوشت خصوصی به دوستان)!!
              جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۱۲:۱۷ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹.
              ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

سلام
                کاربر عزیز جناب ubub
                این طرز برخورد کردن و این برداشت ها اصلا چیز تازه ای نیست و ما مدتهاست با افراد بدنظر و بداندیش در جامعه درگیر هستیم.
                طرح هایی مثل کاربر فعال و مینی پیسی و ... همگی طرح های حمایتی هستند جهت ایجاد انگیزه برای کاربران و استفاده از محیط صحیح انجمن به جای محیط غیر علمی تلگرام و ...
                اینکه بگیم همه کاربران آرزوی کاربر فعال شدن دارند خیر اینچنین نیست ولی برای بعضی افراد مهم هست و به همین دلیل هم های و هوی زیادی در مورد این موارد تو کل کانال ها و سایت ها ایجاد شده. انتخاب کاربران همگی درست و منطقی هستند و عدم انتخاب طرح وفرد های خاص یا دلیل داشته یا رقابت تنگاتنگ بوده.
                استفاده از عبارات هندونه ای و اقتصادی و من میدونم من میدونم ها هیچ یک تازگی ندارند و فقط وجود همان قشر معلوم و زیاد رو نشون میدن !

امیدوارم شماهم فعالیت های بیشتر و بهتری در انجمن داشته باشید تا بتونیم از علم و دانسته های شما استفاده بیشتری ببریم.
                متشکرم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
                  منم از همه شما تشکر میکنم خیلی چیزها در این انجمن یاد گرفتم و پنجره های علمی فرهنگی خوبی بروم باز شد .
                  با باز شدن پنجره های فرهنگی خیلی خیلی موافقم.چون پنجره های علمی رو همه دوست دارن . صدام هم دوست داشت. کیم جون اونم دوست داره. ترامپم دوست داره .نمونه های وطنی هم دوست دارن. ولی باز شدن پنجره های فرهنگی رو خیلی ها دوست ندارن!
                  جدیدترین ویرایش توسط ali_smps; ۱۸:۵۱ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان- مدیریت کل سایت نمایش پست ها
                    ما مدتهاست با افراد بدنظر و بداندیش در جامعه درگیر هستیم.
                    ubub :

چرا فحش میدید دیگه؟!

من فقط میگم چوب خط شعار، توی مملکت ما پر شده!

و کار خوب و محتوا محورتون رو با شعار و لفاظی خرابش نکنید!

اینجا
                    (با توجه به مخاطبان) شما یه "ف" بگی همه تا F35 میرند!

... .
                    در ضمن من نگفتم که انتخاب کاربران یا طرح های نمونه تون، انتخاب هندونه ایه !!!!!!!!!!!!!!!!!
                    گفتم: با حرفهاتون انگار سعی دارید هندونه بدید زیر بغل مخاطبان !!!!!!

جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۲۳:۳۲ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹.
                    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

دوستان عزیز بیایید تلاش کنیم دادگاههای تفتیش عقاید قرون وسطایی را که در ذهن هایمان براه انداخته ایم برچینیم و براحتی در مورد دیگران قضاوت نکنیم. درسته که جامعه و حاکمیت نقش کلیدی در این رفتار غلط دارد اما خودمان که میتوانیم خودمان را تغییر دهیم و اثر مثبتی هر چند کوچک بر اطرافیانمان داشته باشیم. در هر حال اینجا که بنگاه خیریه نیست . هر شرکتی برای خودش سیاستهایی دارد اما نفس عمل هرچه هست مثبت و درست است.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X