اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارور ویژیال استودیونو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارور ویژیال استودیونو

سلام من ویژیال استودیونو 2013 رو دارمارور زیر رو همیشه موقع اجرای میده:(اجرا هم نمیشه!)
    [IMG]http://bayan******/view/109515241423325750/Capture-3.jpg[/IMG]
    چی کار کنم؟

پاسخ : ارور ویژیال استودیونو

نوشته اصلی توسط asdsf نمایش پست ها
    سلام من ویژیال استودیونو 2013 رو دارمارور زیر رو همیشه موقع اجرای میده:(اجرا هم نمیشه!)

چی کار کنم؟
    خوب داره میگه که برنامه اجرایی شما وجود ندارد (یعنی فایل ترجمه شده برنامه شما) و به همین علت نمیتوان عملیات دیباگ را شروع کرد
    البته در اینجا منظور از شروع عملیات دیباگ ، همان اجرای برنامه است (که در حین آن میتوان روند اجرای برنامه را بررسی و باگهای آن را دیباگ کرد)
    در واقع برنامه شما کامپایل نشده است (احتمالا به علت وجود ارور هایی در آن) پس شما باید ببینید وقتی که دستور ترجمه را میدهید ، چه اشکالی از برنامه شما
    میگیرد و اقدام به رفع آن کنید تا مترجم بتواند برنامه شما را ترجمه کرده و فایل اجرایی خروجی را ایجاد کند

دیدگاه

برنامه:
      Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
      Print("s")
      End Sub
      End Class

دیدگاه

چی کار کنم؟
        ویژوال استودیو نمی تونه فایل exe رو اجرا کنه شما مسیر فایلیل رو که توی ارور گفته چک کن ببین فولدرش پاک نکردی؟(صدی 90 ای ارور ماله پاک شدن پوشه ی bin ,و زیر شاخه هاشه) اگه پوشه ها همه وجود داشته باشن شما برو permission پوشه هات چک کن مشکل از اونه اگه هیچ کدام نبودیا مشکل نتونستی حل کنی پوشه ی assembl شدن رو عوض کن اوکی میشه

دیدگاه

نه فکر کردم مثل ویژیال بیسیک هست.خخخخ

دیدگاه

برنامه:
            Public Class Form1

Private Sub Button1_Click(sender As Object, e As EventArgs) Handles Button1.Click
            Print("s")
            End Sub
            End Class

شما باید از منو Build گزینه Build Solution را بزنید و سپس ببینید چه خطایی را در پنجره خطا ها (در قسمت پایین ویژوال استدیو ) نشان میدهد
            از آن یک اسکرین شات بگیرید تا بتوان بیشتر راهنمایی کرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط x935418 نمایش پست ها
              شما باید از منو Build گزینه Build Solution را بزنید و سپس ببینید چه خطایی را در پنجره خطا ها (در قسمت پایین ویژوال استدیو ) نشان میدهد
              از آن یک اسکرین شات بگیرید تا بتوان بیشتر راهنمایی کرد
              دقیقا!من اینو نمیدونستم که باید Build Solution را زد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X