اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای تعمیر خروجی صدا کامپیوتر و موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای تعمیر خروجی صدا کامپیوتر و موبایل

سلام دردود
    متاسفانه توی تست امپهام به مرور زمان در حال اسیب رسوندن به گوشی و کامپیوترم بودم که از aux اون خروجی میگرفتم تا اینکه الان لپتابم توی ای ایسکش یه صدای خیلی ضعیف میاد و گوشی موبایلم هم الان صداش خیلی بد شده و هم ضعیف راهی هست خودم تعمیرش کنم؟

پاسخ : کمک برای تعمیر خروجی صدا کامپیوتر و موبایل

کسی نبود کمک کنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid khakyar نمایش پست ها
      متاسفانه توی تست امپهام به مرور زمان در حال اسیب رسوندن به گوشی و کامپیوترم بودم که از aux اون خروجی میگرفتم
      اینو بیشتر توضیح میدی یعنی امپها رو نعمیر میکردی یا میساختی وبعد با گوشی لپتاپ تست میکردی؟
      الان صدا چه جوری خرابه به امپ میزنی خرابه یا بدون امپ صدای بلنگو خودشون ایراد داره؟

دیدگاه

سلام دردود
        متاسفانه توی تست امپهام به مرور زمان در حال اسیب رسوندن به گوشی و کامپیوترم بودم که از aux اون خروجی میگرفتم تا اینکه الان لپتابم توی ای ایسکش یه صدای خیلی ضعیف میاد و گوشی موبایلم هم الان صداش خیلی بد شده و هم ضعیف راهی هست خودم تعمیرش کنم؟
        سلام
        اگه فقط فیشش خراب شده باشه کارت صدای usb هست ک میتونی تست کنی
        اما واسه گوشی باید مدلش رو بگی بعضیا فیش aux جدا هست و رو قاب نصب میشه میتونی عوض کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
          اینو بیشتر توضیح میدی یعنی امپها رو نعمیر میکردی یا میساختی وبعد با گوشی لپتاپ تست میکردی؟
          الان صدا چه جوری خرابه به امپ میزنی خرابه یا بدون امپ صدای بلنگو خودشون ایراد داره؟
          امپ میساختم و میسازم...
          صدا خیلی ضعیف شده یکی از کانال هاش هم بم شده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط saman5949 نمایش پست ها
          سلام
          اگه فقط فیشش خراب شده باشه کارت صدای usb هست ک میتونی تست کنی
          اما واسه گوشی باید مدلش رو بگی بعضیا فیش aux جدا هست و رو قاب نصب میشه میتونی عوض کنی
          مطمینم از جک نیست مدل گوشی e612 ال جی و لپتاب هم تراول میت ای سر

دیدگاه

امپ میساختم و میسازم...
            صدا خیلی ضعیف شده یکی از کانال هاش هم بم شده

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

مطمینم از جک نیست مدل گوشی e612 ال جی و لپتاب هم تراول میت ای سر
            واسه لپتاب ک صد در صد کارت صدای اکسترنال یا همون usb بگیری حل میشه مشکلت . اما تو گوشی خیلی خیلی کم پیش میاد ک ای سی صوت بسوزه و اگه هم بسوزه کلا صدا در نمیاد از گوشی به نظرم از جک هست تمیزش کن از aux های مختلف استفاده کن چون بعضیا 3تایی هستن بعضی هم 4تایی

دیدگاه

واسه لپتاب ک صد در صد کارت صدای اکسترنال یا همون usb بگیری حل میشه مشکلت . اما تو گوشی خیلی خیلی کم پیش میاد ک ای سی صوت بسوزه و اگه هم بسوزه کلا صدا در نمیاد از گوشی به نظرم از جک هست تمیزش کن از aux های مختلف استفاده کن چون بعضیا 3تایی هستن بعضی هم 4تایی
              من شکم روی ای سی صدا هاست دنبال راهی ام درستش کنم از کثیفی و جک نیس

دیدگاه

من شکم روی ای سی صدا هاست دنبال راهی ام درستش کنم از کثیفی و جک نیس
                ای سی صدا ک روی لپ تاپ روی کارت صداست بستگی به مدل لپتاپ میشه عوض کرد . اما گوشی ای سی صدا اگه مشکل پیدا کنه کلا صدا جا به جا نمیشه حالا شایدم فقط شاید ای سی مشکل پیدا کرده باشه ک کلا عوض کردنش داستان داره کار هرکسی هم نیست چون شابلونش اصلا پیدا نمیشه اصلا هزینش نمیصرفه در این مواقع برد رو عوض میکنن ولی من حدسم رو جک رو مقاوت های پشت اون هست

دیدگاه

ای سی صدا ک روی لپ تاپ روی کارت صداست بستگی به مدل لپتاپ میشه عوض کرد . اما گوشی ای سی صدا اگه مشکل پیدا کنه کلا صدا جا به جا نمیشه حالا شایدم فقط شاید ای سی مشکل پیدا کرده باشه ک کلا عوض کردنش داستان داره کار هرکسی هم نیست چون شابلونش اصلا پیدا نمیشه اصلا هزینش نمیصرفه در این مواقع برد رو عوض میکنن ولی من حدسم رو جک رو مقاوت های پشت اون هست
                  مقاومت داره؟ در گوشی رو باز کنم میتونم تستش کنم؟ گوشیم ال جی E612 است

دیدگاه

مقاومت داره؟ در گوشی رو باز کنم میتونم تستش کنم؟ گوشیم ال جی E612 است
                    اره ولی باید بلد باشی شماتیک خوندن رو . شماتیک مخصوص گوشیتو باید از نت دانلود کنی طبق مسیر شماتیک از اخر یعنی از جک تا ای سی صدا مسیرشو چک کنی

دیدگاه

برای اینکه به کارت صدا و گوشی آسیب نرسانید میتونید از tea2025 استفاده کنید تا آسیب نرسه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X