اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

امپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

امپلی فایر

سلام به همگی. اقا من میخوام ی امپلی با ایسی 7377 ببندم هرچی داخل اینترنت گشتم چیزی که من سر در بیارم پیدا نکردم یا ناقص بود مثلا ولوم نداشت. اگه میشه لطف کنید بهم کمک کنید pcb. واسه ساختن مدار چاپیش. بهم بدین خیلی ممنون میشم
    هوای ما تازه کارارو داشته باشید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ماژول بدردم نمیخوره چون نه جای پیچ داره نه ولوم داره

پاسخ : امپلی فایر

نوشته اصلی توسط amir.amir4115@gmail.co. نمایش پست ها
    سلام به همگی. اقا من میخوام ی امپلی با ایسی 7377 ببندم هرچی داخل اینترنت گشتم چیزی که من سر در بیارم پیدا نکردم یا ناقص بود مثلا ولوم نداشت. اگه میشه لطف کنید بهم کمک کنید pcb. واسه ساختن مدار چاپیش. بهم بدین خیلی ممنون میشم
    هوای ما تازه کارارو داشته باشید

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ماژول بدردم نمیخوره چون نه جای پیچ داره نه ولوم داره
    سلام به انجمن eca خوش اومدین امیدوارم لحظات خوبی داشته باشید
    خوب به نظر خودتون چطوره اگه یاد بگیرید ولوم رو اضافه کنید به مدار اصلی 7377 و در اخر pcb رو بزنید تا یاد بگیرید؟؟
    به نظر من این بهترین راهه کمک هم خواستین دوستان هستن ماهم در حد توان هستیم جایی مشکلی چیزی بوددر خدمتیم بزنید استارتشو بریم با هم جلو
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اول یک بار مدار خالص 7377 رو بزنید یعد یه تن کنترل بسازید که به سادگی راه بیوفته

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omid khakyar نمایش پست ها
        اول یک بار مدار خالص 7377 رو بزنید یعد یه تن کنترل بسازید که به سادگی راه بیوفته
        در مورد ماژول گفتی که مکانیکالش خوب نیست به کارت نمیاد و ولوم نداره .
        خوب حالا فرض کن یگ ماژول امپلی خریدی و یک ماژول کنترل تن و البته تست کردی وجواب مطلوب گرفتی ازشون. .عین ماژولها پی سی بی بکش و هر دو را یکپارچه کن بنحوی که مناسب باکس دلخواهت بشه حالا طبق سلیقه خودت یک سیستم صوتی منحصر به فرد داری و دقدقه کار بکنه نکنه نداری

دیدگاه

سلام به همگی اقا من به کمک یکی از بچهای سایت مدارشو بستم خیلی با کیفیت و عالی هست الان. ی ولوم دوبل گرفتم 10 وات نمیدونم به کجا وصلش کنم یا به کدوم پایهاش. ی سوال فنی دیگه واسه صدای بیسش اضافه بشه چه راهی وجود داره

دیدگاه

سلام به همگی اقا من به کمک یکی از بچهای سایت مدارشو بستم خیلی با کیفیت و عالی هست الان. ی ولوم دوبل گرفتم 10 وات نمیدونم به کجا وصلش کنم یا به کدوم پایهاش. ی سوال فنی دیگه واسه صدای بیسش اضافه بشه چه راهی وجود داره
            سلام
            ولوم دوبل 10 کیلو 6 تا پایه داره اینجوری باید وصلش کنید:
            دوتا پایه های یه طرفش رو به منفی وصل کنید
            دوتا پایه های وسطی رو به ورودی امپلی فایر وصل کنید(کانال چپ و راست)
            دوتا پایه های کناری که مونده رو به منبع صوتی وصل کنید(کانال چپ و راست)
            واسه بیشتر شدن بیس میتونی فیلتر ببندی پری ببندی یا.... مقاومت هم میتونی اضافه کنی (یعنی با ورودی سری کنی)
            موفق باشید
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون بابت توضیح خوبتون واسه ولوم فقط متوجه نشدم واسه اضافه کردن مقاومت میشه بگیر مقدار مقاومت باید چقدر باشه به کجا وصلش کنم

دیدگاه

ممنون بابت توضیح خوبتون واسه ولوم فقط متوجه نشدم واسه اضافه کردن مقاومت میشه بگیر مقدار مقاومت باید چقدر باشه به کجا وصلش کنم
                درود
                مقدار مقاومت رو از 10 کیلو به بالا تست کنید هرچقدر بیشتر بشه بیس بیشتر میشه (البته تا یه حدی)ولی صدا ضعیف میشه مقاومت رو سر راه منبع صوتی و ولوم بزارید واسه هر کانال یه مقاومت
                بهترین راه استفاده از پری امپلی فایر هست که بیس و تریبل رو می تونید کنترل کنید و صدای بسیار با کیفیت در حد دستگاه های تجاری داشته باشیدبنده خودم یه پری بسیار ساده پسیو(یه کیت بود از الکترونیک دانشجو) رو اکتیو کردم کیفیت صداش بیش از حد انتظارم بود توی خنه دارم استفاده می کنم بلندگو ها هم بلندگوی بیضی ماشین(از نوع کواکسیال)کعه سه راهه هست استفاده می کنم صدای بسیار با کیفیت و بیس قشنگی داره ای سی امپ هم 7377 هست راضی کنندس
                موفق باشید
                Proudly @real_ahmadi
                #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

اقا با مقاومت کارمون راه نیوفتاد فقط صداش کم شد راه حلی نداره به مدار چیزی اضافه کنیم بیسش بیشتر بشه

دیدگاه

اقا با مقاومت کارمون راه نیوفتاد فقط صداش کم شد راه حلی نداره به مدار چیزی اضافه کنیم بیسش بیشتر بشه
                    سلام
                    تاثیر مقاومت کمه میتونی از فیلتر پایین گذر استفاده کنی و سابووفر بزاری
                    موفق باشی
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

پایین گذر چیه میشه راهنمایی کنید گفتم که تازه کارم باید به مدار چیزی اضافه کنم

دیدگاه

پایین گذر چیه میشه راهنمایی کنید گفتم که تازه کارم باید به مدار چیزی اضافه کنم
                        فیلتر پایین گذر یه مداره که فرکانس های بالا رو فیلتر می کنه و فقط فرکانس های پایین رو عبور میده که این فرکانس ها شامل بیس هستن اینو باید با امپلی تقویت کنی و خروجی رو به سابووفر وصل کنی

موفق باشید
                        Proudly @real_ahmadi
                        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X