اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی نصب آمپلی فایر 4 باند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی نصب آمپلی فایر 4 باند

با درود

دوستان من این آمپلی فایر4 کانال یا همون 4 باند که به صورت کیت آماده و لحیم شده هست رو خریدم. لطبق این عکس سیم بلندگوها و منبع تغذیه و همه چیز رو لحیم کردم

فقط یه مشکل دارم. این آمپلی فایر ورودی صداش 2 تا هست. یعنی دوتا ورودی صدای استریو داره همون طور که در نقشه می بینید. پلیر من که یک برد فلش خور بلوتوثی هست یک خروجی داره. من باید چطوری به این دوتا ورودی آمپلی فایر ورودی صدا رو بدم؟

به یکیشون ورودی رو دادم فقط دوتا از بلندگوها کار کردن

بعد همون یه دونه خروجی صدای برد فلش خور رو تقسیم کردم بین دوتا ورودی آمپلی فایر دیگه اصلا صدا ندادن

لطفا بگین شیوه ی نصب و راه اندازی آمپلی فایر 4 کانال چیه. لطفا عکس ها رو هم ببنید و بگین اصلا این لحیم کاری که من کردم قابل قبول هست یا نه

پاسخ : درخواست راهنمایی نصب آمپلی فایر 4 باند

سلام
    بورد فلش پلیر هم دوتا خروجی داره یه کانال راست یه کانال چپ
    توی اون سوکت 4 پین هستش که یه سیم قرمز واسه انتن هم داره پشت بورد رو نگاه کنید R و L رو نوشته اونو متصل کنید 4 تا کانال باید صدا داشته باشن
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
      سلام
      بورد فلش پلیر هم دوتا خروجی داره یه کانال راست یه کانال چپ
      توی اون سوکت 4 پین هستش که یه سیم قرمز واسه انتن هم داره پشت بورد رو نگاه کنید R و L رو نوشته اونو متصل کنید 4 تا کانال باید صدا داشته باشن
      موفق باشید
      درود بر شما

برد فلش خور یک سیم سه تایی خروجی صدا داده

ورودی 1 آمپلی فایر سه تایی هست و ورودی 2 آمپلی فایر هم سه تایی هست

می شه راهنمایی کنید که الان من اون سه تاسیم خروجی صدای استریو برد فلش خور رو چجوری به این 6 تا ورودی صدای آمپلی فایر باید متصل کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nasimparsi نمایش پست ها
        درود بر شما

برد فلش خور یک سیم سه تایی خروجی صدا داده

ورودی 1 آمپلی فایر سه تایی هست و ورودی 2 آمپلی فایر هم سه تایی هست

می شه راهنمایی کنید که الان من اون سه تاسیم خروجی صدای استریو برد فلش خور رو چجوری به این 6 تا ورودی صدای آمپلی فایر باید متصل کنم
        متوجه شدم
        شما ورودی IN1 و IN3 رو یکی کن وبا یه مقاومت 4.7 کیلو بده به یکی از کانال های فلش پلیر
        ورودی IN2 وIN4 هم یکی کن و با مقاومت 4.7 کیلو بده به اون یکی کانال فلش پلیر اون فیش سه تایی وسطیش گرانده اونو بزن به منفی
        توی ورودی امپلی فایر هم وسطی گرانده میتونی دوتاشونو به هم وصل کنی (به هم وصل هستن) و بزنی به همون سیم گراند توی خروجی فلش پلیر
        موفق باشید
        Proudly @real_ahmadi
        #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام
          من یه نظریه دارم (نظر شخصی بنده)
          این آیسی کیفیتی نداره من دارمش
          اما برای من کیفیت از قدرت مهم تره
          من آیسی tda-7377 روپیشنهاد میکنم چون بدون دردسره کیفیتش خییییییییییییییلی بهتر از این آیسی هست
          اگر برای آیسی 7377 یه پری مثل TEA2025 درنظر بگیرید عالی میشه
          من خودم انجام دادم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم
          درسته دوتا 30 وات میده اما کیفیتش و واضح بودن صداش منو به طرف خودش کشیده
          من با این آیسی به دوتا میدرنج وصل کردم
          وبایدونه LA4663 به صورت بریج به ساب ووفر وصل کردم و با روش جناب مهدس احمدی عزیز با مقاومت 4.7 کیلو وصل کردم و الان درحال استفاده هستم
          برد فلش خور زدم و دارم استفاده می کنم
          البته نظر شخصی بنده هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X