اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چرخش به چپ و راست آرمیچر با سرعت پایین برای اتصال به پیچ زیر دوربین نیم کیلویی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چرخش به چپ و راست آرمیچر با سرعت پایین برای اتصال به پیچ زیر دوربین نیم کیلویی

سلام.
    من فیلمبردار و تدوین گرم. هزینه ی یه گیمبال با قابلیت چرخش بالای 300 هزار تومن درمیاد و من زور میاد برای یه چپ و راست کردن 300 ت بدم.
    .
    .
    .
    ساده بگم...
    .
    .
    میخوام یه ارمیچر باشه که محور چرخش ش رو به آسمون باشه و قابلیت تحمل نیم کیلو (دوربین) رو داشته باشه و بچرخون تش البته با سرعت پایین . به سمت چپ و راست ببچرخه و بشه با کلید روشن و خاموش بشه.

.
    تقریبا مثل دوربین های حفاظتی بانک و غیره که دوربین رو به راست و چپ میچرخونه
    .
    .من منتظر کمک تون هستم. ممنون از همگی...

پاسخ : چرخش به چپ و راست آرمیچر با سرعت پایین برای اتصال به پیچ زیر دوربین نیم کیلویی

از این نقشه سر در میاری؟
    کلید سه حالته هست بهش میگن کلید عان آف عان . یعنی کلید روشن خاموش روشن

ولی به نظرم شیر آب اتوماتیک برقی و پر فشار بیشتر به کار شما میاد که راحت بتونید با یه کلید بدون زحمت اب بکنید تو فیلم و سریال
    جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۱۷:۰۶ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰.

دیدگاه

پاسخ : چرخش به چپ و راست آرمیچر با سرعت پایین برای اتصال به پیچ زیر دوربین نیم کیلویی

نوشته اصلی توسط parsafathi نمایش پست ها
      میخوام یه ارمیچر باشه که محور چرخش ش رو به آسمون باشه و قابلیت تحمل نیم کیلو (دوربین) رو داشته باشه و بچرخون تش البته با سرعت پایین . به سمت چپ و راست ببچرخه و بشه با کلید روشن و خاموش بشه.
      سلام
      پیشنهاد می کنم اگر می خواهید نتیجه ای شیبه به گیمبال داشته باشید ، از موتور های پله ای گیربکس دار (Step motor) استفاده کنید.

دیدگاه

سلام.
        من فیلمبردار و تدوین گرم. هزینه ی یه گیمبال با قابلیت چرخش بالای 300 هزار تومن درمیاد و من زور میاد برای یه چپ و راست کردن 300 ت بدم.
        ..ساده بگم...
        ..میخوام یه ارمیچر باشه که محور چرخش ش رو به آسمون باشه و قابلیت تحمل نیم کیلو (دوربین) رو داشته باشه و بچرخون تش البته با سرعت پایین . به سمت چپ و راست ببچرخه و بشه با کلید روشن و خاموش بشه.
        ..من منتظر کمک تون هستم. ممنون از همگی...
        با سلام:
        با توجه به این که شما هم سرعت پائین و قدرت و هم تحمل وزن دور بین را می خواهید ازیک موتور برف پاکن دست دوم و سالم استفاده کنید و با برق باتری خودرو راه اندازی کنید . و برای چپ گرد، راست گرد و حالت خاموش فقط با یک کلید توگل 6 پایه وسط off یا خاموش استفاده کنید.

علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
        نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

سلام.
          ساده بگم...
          .
          .من منتظر کمک تون هستم. ممنون از همگی...
          اولین فرد توی حوزه تصویر هستید که میبینیم میخواهید خسیس بازی دریبیارید!!!

یک گیمیال علاوه بر تنظیم و تغییر زاویه دوربین توطس کاربر با استفاده از ژیروسکوپ زاویه دوربین را در زاویه ای که تنظیم شده حفظ میکنه.
          این واکنش به حفظ زاویه بایستی با سرعت بسیار بالا طورت بگیرد تا لرزش در تصویر ایجاد نشود.
          برای این منظور از موتور براشلس و یا سروو موتور استفاده میشود. سروو نسبت به براشلس دارای سرعت واکنش کمتر و وزن بالاتری میباشد.
          اون 300 تومنی که گفتید در برابر یک دوربین سه چهار میلیونی عددی نیست که بخواد با آن کیفیت تصور خودتون رو پایین بیاویرید.

موتور دیسی رو کلا بخیال بشید . چون هم وزرن گیمبال بالا میره هم سرعت عملکردش بسیار پایین هست.

نظر من به خرید گیمبال هست. ولی باز هم اگر کیفیت تصویر براتون مهم نیست من آموزش های زیر رو با سروو موتور پیشنهاد میکنم

از کاربران دیگرهم خواهشمندم نفس کار در هنگام پاسخ به سوالات را در نظر داشته باشن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
            ک گیمیال علاوه بر تنظیم و تغییر زاویه دوربین توطس کاربر با استفاده از ژیروسکوپ زاویه دوربین را در زاویه ای که تنظیم شده حفظ میکنه.
            این واکنش به حفظ زاویه بایستی با سرعت بسیار بالا طورت بگیرد تا لرزش در تصویر ایجاد نشود.
            برای این منظور از موتور براشلس و یا سروو موتور استفاده میشود. سروو نسبت به براشلس دارای سرعت واکنش کمتر و وزن بالاتری میباشد.
            اون 300 تومنی که گفتید در برابر یک دوربین سه چهار میلیونی عددی نیست که بخواد با آن کیفیت تصور خودتون رو پایین بیاویرید.
            نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
            از کاربران دیگرهم خواهشمندم نفس کار در هنگام پاسخ به سوالات را در نظر داشته باشن
            احسنت موافقم به همین خاطر بنده عرض کردم

نوشته اصلی توسط kamy007 نمایش پست ها
            ولی به نظرم شیر آب اتوماتیک برقی و پر فشار بیشتر به کار شما میاد که راحت بتونید با یه کلید بدون زحمت اب بکنید تو فیلم و سریال
            جدیدترین ویرایش توسط kamy007; ۰۱:۰۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۱.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X