اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نشانگر سقوط با ماژول ADXL345 ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نشانگر سقوط با ماژول ADXL345 ؟

با سلام من با ماژول ADXL345 کار کردم و برنامه ای که از اینترنت گرفتم و باهاش کار کردم اما همه برنامه ها زاویه های x و y و z رو آشکار میکنه ، یعنی ماژول رو در جهت جابه جا کنم x,وz وy مقدارشون تغییر میکنه ، اما من نمیدونم که چطور سقوط رو آشکار کنم ، چون سقوط ربطی به زاویه نداره به سرعت و شتاب بستگی داره ، کی میتونه کمک کنه ، کسی از دوستان تا الان با این ماژول آشکار ساز سقوط ساخته ؟
    خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

پاسخ : نشانگر سقوط با ماژول ADXL345 ؟

نوشته اصلی توسط fmicro نمایش پست ها
    با سلام من با ماژول ADXL345 کار کردم و برنامه ای که از اینترنت گرفتم و باهاش کار کردم اما همه برنامه ها زاویه های x و y و z رو آشکار میکنه ، یعنی ماژول رو در جهت جابه جا کنم x,وz وy مقدارشون تغییر میکنه ، اما من نمیدونم که چطور سقوط رو آشکار کنم ، چون سقوط ربطی به زاویه نداره به سرعت و شتاب بستگی داره ، کی میتونه کمک کنه ، کسی از دوستان تا الان با این ماژول آشکار ساز سقوط ساخته ؟

ارتفاع رو نشون میده؟

دیدگاه

کسی میتونه راهنمایی کنه ؟
      خدایا یکی بزرگترین آرزویهایم در این دنیا این است که همه مردم حالشان خوب باشد و احساس خوشبختی داشته باشند....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط matrix_turbo نمایش پست ها
        ارتفاع رو نشون میده؟
        جواب اینو بگو تا کمکت کنم

دیدگاه

خیر نشون نمیده ....ترجمه دیتا شیت :
          معرفی آی سی ADXL345
          این آی سی یکی از سنسورهای شتاب سنج دیجیتال ( Digital Accelerometer ) معروف است که برای تعیین شتاب و زاویه برای
          سه محور x , y و z و دقت قابل برنامه ریزی ۲ ،± ۴ ،± ۸ ± و ۱۶ ( ± g ( می باشد این سنسور هر دو حالت شتاب دینامیک و شتاب استاتیک را اندازه گیری می نماید. بدین معنی که شتاب استاتیک گرانش در کاربردهایی مثل اندازه گیری زاویه کجی (tilt) و همچنین شتاب دینامیک حاصل از حرکت یا تکانهای ناگهانی، در این سنسور قابل
          اندازه گیری است. همچنین به دلیل ارتباط ریاضی شتاب زاویه ای در فضا با زاویه ای که در جهت محور های X,Y,Z وجود دارد ، می توان
          توسط این سنسور زاویه نسبت به محورها را نیز محاسبه کرد
          جدیدترین ویرایش توسط fmicro; ۲۱:۱۳ ۱۳۹۶/۱۱/۲۶.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X