اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه ایجاد منبع ولتاژ سینوسی با دامنه متغیر؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه ایجاد منبع ولتاژ سینوسی با دامنه متغیر؟

من یک ولتاژ سینوسی با فرکانس 400 تا یک کیلو هرتز و با دامنه قابل تغییر از 5 تا 45 ولت احتیاج دارم، آمپر هم ماکزیمم 1.5 تا 2 آمپره.ورودی مدار هم ولتاژ DC است که می تونه یک منبع ولتاژ dc قابل تغییر باشه. می خوام بتونه یک ترانس با هسته مناسب رو درایو کنه (یعنی بار سلفیه) و نمی خوام شکل موج بهم بریزه. می خواستم بدونم آیا مداری و شماتیکی براش هست. اگر هست که فبها و اگر نیست با چه توپولوژی میشه بهتر پیادش کرد؟
    Growth for the sake of Growth is the idealogy of cancer cells

پاسخ : نحوه ایجاد منبع ولتاژ سینوسی با دامنه متغیر؟

می تونی از یه AVRآ‌استفاده کنی و خروجی PWMآ‌اونو به آی سی IR2113 بدی تا دو تا ماسفت رو بصورت Half Bridge درایو کنه. کافیه تو برنامه ی AVR تابع سینوس رو به رجیستر PWM بدی.
    با عرض پوزش خدمت دایی های عزیزم تا اطلاع ثانوی به اینترنت دسترسی ندارم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadmn نمایش پست ها
      می تونی از یه AVRآ*استفاده کنی و خروجی PWMآ*اونو به آی سی IR2113 بدی تا دو تا ماسفت رو بصورت Half Bridge درایو کنه. کافیه تو برنامه ی AVR تابع سینوس رو به رجیستر PWM بدی.
      ازین پست خیلی وقته گذشته و این دوستمون گفتن تابع سینوسی رو به رجیستر pwm بدیم .کسی از دوستان میتونه بگه چطوری میشه این کارو انجام داد؟
      من میخوام به ساده ترین حالت با AVR یک موجود سینوسی قابل تنظیم نهایت تا ۱۰ کیلو هرتز تولید کنم

دیدگاه

دوباره شروع کردی پستهای تاریخ گذشته را به بهانه های مسخره بالا آوردن برای اینکه تعداد پستهاتو بالا ببری قبلا تذکر داده بودم ولی همچنان به همان کار ادامه میدی.!! چند بار باید گفت این سایت جای اینجورکارها نیست؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
          دوباره شروع کردی پستهای تاریخ گذشته را به بهانه های مسخره بالا آوردن برای اینکه تعداد پستهاتو بالا ببری قبلا تذکر داده بودم ولی همچنان به همان کار ادامه میدی.!! چند بار باید گفت این سایت جای اینجورکارها نیست؟؟؟
          چی داری میگی واسه خودت حالت خوبه ؟؟؟اگر بلدی راهنمایی کن بلدم نیستی میتونی ساکت بشینی به گوشه !!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
          کی بهم تذکر داده بودی همین جا لینکشو بزار
          داری اشتباه میزنی عمو. قبل اینکه بخای حرفی بزنی خوب بهش فکر کن

دیدگاه

درود
            من از شما عذر خواهی میکنم شما را با شخص دیگری اشتباه گرفتم امیدوارم من را ببخشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X