اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار دماسنج با lm35 و میکرو atmega8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار دماسنج با lm35 و میکرو atmega8

سلام و خسته نباشید خدمت شما مهندسان اینده
    معمولا اگه بخواید داخل اینترنت دنبال مداری بگردید که تمامی فایل هاش وئجود داشته باشه و درست کار کنه کمیابه!
    امروز یک مداری رو براتون میزارم که دماسنج با lm35 هست و از میکرو atmega 8 استفاده شده!

مقدار واقعی و اسم قطعات هم در شماتیک و هم در pcb وجود داره
    برنامه ترجمه از یک سایت خارجی هست و برای تغییر سورس به بخش سورس در فایل مراجعه کنید که توضیح فارسی داده شده!.
    در پروتئوس قسمتی که بر روی lcd نمایش داده شده به اسم heat وجود نداره و تغییر کرده به اسم BIZ.(ولی میتونید تغییر بدید)
    برای ایجاد تغییرات در برنامه باید برنامه embitz و ادیتور avr اون رو دانلود کنید!
    مدار مناسب پروژه هایی هست که به صورت دستی چاپ میشه که از طراحی pcb کاملا مشهود هست!

دانلود فایل
    آپلود عکس، فایل، آهنگ و فیلم رایگان و با لینک مستقیم و ماندگاری دائمی و سرعت بالا در آپلود سنتر عکس و فایل یو آپلود

پ.ن:این فایل ها فقط در این انجمن به اشتراک گذاشته شده لطفا با ذکر یا بی ذکر منبع جایی دیگه قرار ندید!هرگونه کپی هم بدون رضایت بنده خواهد بود.
    این مدار حاصل یک هفته کار من هست!!.

پاسخ : مدار دماسنج با lm35 و میکرو atmega8

سلام من یک برنامه برای atmega8 و LM35 نوشتم منتها دمای رو تقسیم 2 میکنه و بهم نشون میده و هر چهار درجه تغییر میکنه مشکل از کجاس؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amirhafez72 نمایش پست ها
      سلام من یک برنامه برای atmega8 و LM35 نوشتم منتها دمای رو تقسیم 2 میکنه و بهم نشون میده و هر چهار درجه تغییر میکنه مشکل از کجاس؟
      سلام
      بدون برنامه که نمیشه نظر داد. برنامه رو بفرستید.

دیدگاه

چون هشت بیتی مقدار دهی داده شده دقتش پایان اومده بود اگر ده بیتی تنظیم کنید درست خواهد شد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X