اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

موتور تهویه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

موتور تهویه

با سلام
    یک فن دمنده برای یخچال دارم که موتور خراب شده !!! موتور از نوع ac هست : میخواستم بدونم این نوع موتور اسم اش چی هست و از کجا میشه گیر آورد؟

سپاس

پاسخ : موتور تهویه

با سلام فن یخچال موتورش از نوع قطب چاکداره بسته به اندازه هسته و قطر سیم پیچش قدرتش معلوم میشه میتونی نمونشو ببری و از خیابان سعدی تهران تهیه کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m.nemati نمایش پست ها
      با سلام فن یخچال موتورش از نوع قطب چاکداره بسته به اندازه هسته و قطر سیم پیچش قدرتش معلوم میشه میتونی نمونشو ببری و از خیابان سعدی تهران تهیه کنی
      ممنون دوست عزیز: من شهرستانم و تهران نمی تونم بیام: توی شهر خودم خیلی گشتم ولی نمونه اش را پیدا نکردم !!
      موتور تهیو هوا آیا از همین نوع چاکدار هست؟ من یک تهویه گرفتم ولی مکنده بود که به دردم نخورد چون باید موتور دمنده باشد! مانند لینک زیر:
      دمنده و مکنده بودن موتور ها به چه چیزی ربط دارند؟ به نوع طراحی پروانه شان ؟ یا موتور اصلی؟

سپاس

دیدگاه

سلام دمنده یا مکنده بودن فقط به جهت گردش موتور و جهت پروانه بستگی داره ما پروانه راستگرد داریم چپگرد هم داریم باید دقت کنی حلقه اتصال کوتاه روی هسته موتور قطب چاکداره شما در جهت چپ هست یا راست اونوقت میتونید بگید پروانه شما درجهت راست میچرخه یا چپ

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

یکی از ساده ترین مراکز میتونه تعمیرگاههای هود آشپزخانه باشه مثلا هود بیمکث مدل ۴۰۰۲ از این موتور ها جهت تهویه هوا در اشپزخانه استفاده میکنن قیمت این موتورها در نمایندگی به اسم k33معروف هست حدود ۳۵ الی ۵۰ هزار تومن میتونید چپگرد یا راستگردشم انتخاب کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X