اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد دیتاشیت خوانی قطعات

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد دیتاشیت خوانی قطعات

با سلام
    روی مدار یک ای سی دارم به نام uc3842 و میخوام ببینیم ولتاژ پایه out و vcc را توی دیتاشیت در حالت نرمال چه ولتاژی را معرفی کرده؟از کجا باید متوجه بشم اصطلاح اش چی هست؟ و ولتاژ هاش چند است؟

سپاس

پاسخ : راهنمایی در مورد دیتاشیت خوانی قطعات

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
    با سلام
    روی مدار یک ای سی دارم به نام uc3842 و میخوام ببینیم ولتاژ پایه out و vcc را توی دیتاشیت در حالت نرمال چه ولتاژی را معرفی کرده؟از کجا باید متوجه بشم اصطلاح اش چی هست؟ و ولتاژ هاش چند است؟

سپاس
    سلام
    فکر کنم:
    Vi = 15V
    VREF Output Voltage Tj = 25°C Io = 1mA /4.90 /5.00 /5.10 V

دیدگاه

این آی سی مولد پالس هست برای درایو واسفت ،با مولتی متر که نمیشه همه چیز رو تست کرد :|

Sent from my XT1575 using Tapatalk

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
        این آی سی مولد پالس هست برای درایو واسفت ،با مولتی متر که نمیشه همه چیز رو تست کرد :|
        Sent from my XT1575 using Tapatalk
        ممنون دوست عزیز: والا من عاقبت متوجه نشدم روش درست تست ای سی چطوری هست؟ چطور باید فهمید سالم است یا نه؟ یکی میگه پایه v-in و v-out باید ولتاژ اش باید با ولتاژ دیتاشیت مقایسه بشه و.............
        و شما میگید با مولتی متر نمیشه !!
        سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero نمایش پست ها
          با سلام

سپاس

سلام همون طور که دوستان فرمودند، با مولتی متر نمیتونی ولتاژ خروجی رو تست کنی وبا ید با اسیلوسکوپ نگاه کنی!
          ولی ولتاژ تغذیه که با Vi توی دیتاشیت مشخص شده رو میشه با مولتی متر اندازه گرفت و باید بین 12 تا 20 ولت باشه!
          حالا اگه مولتی مترت رو بذاری روی حالت AC و مقدار خروجی رو نگاه کنی نباید صفر یا برابر Vi باشه، باید با یکی دو ولت فاصله، بین این مقادیر باشه!
          و هر چه بار روی خروجی بیشتر بشه این ولتاژ هم بیشتر بشه، یا به یک سمتی تغییر کنه!
          که البته فکر کنم ظاهرا مدارت خرابه و میخواهی به روش اجتهاد تعمیرش کنی!
          سمبل ولتاژ خروجی هم Vol و Voh هستند توی دیتا شیت!

میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید: اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا .
          جدیدترین ویرایش توسط ubub; ۲۳:۴۵ ۱۳۹۶/۱۲/۰۶.
          ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X