اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست معرفی کتاب برای یادگیری ARM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست معرفی کتاب برای یادگیری ARM

با عرض معذرت از مدیر محترم انجمن
    می دونم که این موضوع تکراری هست ولی من هر چی بیشتر سرچ کردم ناامید و گیج شدم
    موضوع اینجاست که من یه دوره آموزشی آزاد تو دانشگاه برداشتم که درباره میکروکنترلر ARM هست و سری STM رو با کامپایلر keil و زبان C تدریس میکنن حالا با توجه به اینکه استاد کتاب خاصی معرفی نکرده من می خواستم اگه لطف کنید و یه کتاب فارسی یا انگلیسی در همین زمینه به من معرفی کنید ممنون میشم
    (ضمنا من زبان C هم بلد نیستم)
    جدیدترین ویرایش توسط test001; ۲۱:۲۹ ۱۳۹۶/۱۱/۳۰.

پاسخ : درخواست معرفی کتاب برای یادگیری ARM

نوشته اصلی توسط test001 نمایش پست ها
    با عرض معذرت از مدیر محترم انجمن
    می دونم که این موضوع تکراری هست ولی من هر چی بیشتر سرچ کردم ناامید و گیج شدم
    موضوع اینجاست که من یه دوره آموزشی آزاد تو دانشگاه برداشتم که درباره میکروکنترلر ARM هست و سری STM رو با کامپایلر keil و زبان C تدریس میکنن حالا با توجه به اینکه استاد کتاب خاصی معرفی نکرده من می خواستم اگه لطف کنید و یه کتاب فارسی یا انگلیسی در همین زمینه به من معرفی کنید ممنون میشم
    (ضمنا من زبان C هم بلد نیستم)
    سلام
    اکثر کتابهای آموزش arm اصلا زبان سی رو آموزش نمیدن و پیشفرض رو بر این گذاشتن که خواننده کتاب زبان سی رو وارد هست
    به نظر من فیلمهای آموزشی کیارش بازرگان منبع خوبی واسه یادگیری زبان سی هست
    و اگر زبان سی رو یاد گرفتین میتونید از کتاب مهندس حمید نجفی که با توابع hal توضیح دادن استفاده کنید
    خودم به شخصه میکروی stm رو با کتاب مهندس نجفی شروع کردم
    البته مهندس نجفی یه کتاب آموزش زبان سی مخصوص میکرو هم دارن که اونم کتاب خوبیه

دیدگاه

سلام خب، می دونیم که یادگیری زبان های C و C++ این روز ها برای خیلی از مهندسا لازم هستش. خصوصا رشته هایی که با الکترونیک و کامپیوتر سروکار دارن. برای این مهندسا اولین سوال اینه که چه منابعی بهترینه و کجا گیر بیاریم و چطور استفاده کنیم؟ اول منابع زبان C : بهترین کتاب، کتاب طراح این زبان هستش. کتاب دنیس ریچی(Dennis Ritchie). هر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R-E نمایش پست ها
        سلام
        اکثر کتابهای آموزش arm اصلا زبان سی رو آموزش نمیدن و پیشفرض رو بر این گذاشتن که خواننده کتاب زبان سی رو وارد هست
        و اگر زبان سی رو یاد گرفتین میتونید از کتاب مهندس حمید نجفی که با توابع hal توضیح دادن استفاده کنید
        خودم به شخصه میکروی stm رو با کتاب مهندس نجفی شروع کردم
        البته مهندس نجفی یه کتاب آموزش زبان سی مخصوص میکرو هم دارن که اونم کتاب خوبیه

خیلی ممنون از جوابتون
        ببخشید اسم کتاب مهندس نجفی که مال میکروی arm هست چیه؟ وهمینطور کتاب زبان C ایشون؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M3R-E نمایش پست ها
          سلام
          فیلمهاشون رو در این جا http://www.irstu.com/?p=10029 پیدا کردم ولی کیفیتش تعریفی نداره
          با کیفیت ترش رو شما سراغ ندارین؟

دیدگاه

فیلمهاشون رو در این جا http://www.irstu.com/?p=10029 پیدا کردم ولی کیفیتش تعریفی نداره
            با کیفیت ترش رو شما سراغ ندارین؟
            پیدا کردم اینجا با کیفیت خوب داره :
            https://maktabkhooneh.org/course/68/%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-C-%D9%88-C/

دیدگاه

خیلی ممنون از جوابتون
              ببخشید اسم کتاب مهندس نجفی که مال میکروی arm هست چیه؟ وهمینطور کتاب زبان C ایشون؟
              طراحی با میکرو کنترلرهای stm32 ناشرش هم دیباگران تهران هست و از سایت دیباگران هم میتونید سفارش بدین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X