اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی کاربران منتخب بهمن ماه 1396

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی کاربران منتخب بهمن ماه 1396

سلام دوستان

بازم سر ماه رسید و این پنجمین ماهیه که طرح کاربر منتخب ماه با قدرت به کار خودش ادامه میده
    و اگه شما دوستان عزیز نبودید این اتفاق نمیوفتاد چون این طرح برای هر چه صمیمی شدن فضای انجمن هست و انجمن هم وابسته به کاربرانه

تشکر خاص دارم از جناب مهندس بلورچیان که افتخار معرفی کاربران منتخب این ماه رو به بنده دادند

من عضو کوچیکی از این خانواده بزرگ هستم که از کل مجموعه ECA چیزای زیادی یاد گرفتم

به عرضتون میرسونم که کاربر منتخب ماه با تلاش و پایش های جمعی از کاربران و اعضای
    ECA انجام میگیره و بنده کار اعلامش رو انجام خواهم داد.

این ماه هم مثل همیشه دوست و برادر عزیزمون KAMY007 فعالیت فوق العاده ای داشتند که باز هم مثل ماه پیش به عنوان یکی از کاربران منتخب انتخاب شدند و به شخصه تشکر ویژه ای از ایشون دارم.

خوب کاربران منتخب این ماه به شرح زیر هستند:

kamy007

ubub

میان کلام سایرکاربران عزیز یه حرکتی به خودتون بدید و تو این چالش علمی تفریحی شرکت کنید جناب KAMY007 دارن به تنهایی پرچم داری میکنند تو این طرح ببینیم ماه های اینده کی میتونه پرچم رو تحویل بگیره

به غیر از این دوعزیز خالی از لطف نیست که اسم کاربرانی رو بیاریم که
    همیشه نسبت به انجمن ECA لطف دارند و تا حد امکان از هیچ راهنمایی و کمکی به سایر دوستان دریغ نمیکنند:

جناب مهندس علی تحیری

جنابمهندس احمدی

جناب مهندس جوانبخش با کاربری sepehr63

تبریک ویژه میگم به کاربران منتخب این ماه و همچنین دوستانی که اسمشون برده شد و عذرخواهی از دوستانی که اسمشون از قلم افتاده ایشاا... در همه زمینه های زندگی همیشه موفق و شاد باشند.
    همچنین تشکر از تک تک دوستان عزیز امیدواریم بتونیم همیشه از دانسته ها و عشقتون به مجموعه بهره مند شویم تا مجموعه
    ECA بتونه در رسیدن به اهداف سازندگی خود مثل گذشته موفق باشه.

موفق و پیروز باشید

پاسخ : معرفی کاربران منتخب بهمن ماه 1396

سلام خدمت همگیتون
    اولش تبریک میگم خدمت کاربران منتخب ماه انشاءالله ک همیشه منتخب باشید و تعدادتون هم،بیشتر بشه
    دوم هم متشکرم از تیم ecaکه همیشه به بنده لطف دارن من وقتی اومدم این انجمن چیزی بلد نبودم ولی الان نسبت به اون زمان خییییلی بیشتر یاد گرفتم همشو به کمک این انجمن تئنستم یاد بگیرم که خیلی. ممنونم ازتون حالا هم هستم تا در حد توان کمک کنم و انشاءالله جبران کمک ها و زحماتتون باشه
    موفق باشید در پناه حق
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

سلام گرم خدمت همگی دوستان عزیز
      من هم به تک تک دوستان تبریک میگم و واقعا ازشون بابت همکاری و کمک در انجمن تشکر میکنم.
      شاید نوشتن این جملات تکراری دیده بشه ولی واقعا به قدری از افزایش فعالیت انجمن خوشحال میشم که قابل وصف نیست. برای من میزان بحث های علمی مطرح شده در اینجا نسبت مستقیم با میزان رشد علمی کشورمون رو داره و انگیزه و خوشحالی بیشتری به من میده.

از آقای چمانی عزیز هم تشکر ویژه دارم. چند ماهی هست که از جان برای انجمن مایه میذارن و من هم اختیاراتی بهشون دادم تا بتونیم بهتر به برخی کارهای انجمن رسیدگی کنیم.

بینهایت از تک تک عزیزانی که لایک میکنن و مخصوصا پست میفرستند در اینجا تشکر میکنم و امیدوارم ماه به ماه شاهد پیشرفت های جدیدتری باشیم

دیدگاه

منم به این کاربران تبریک میگم و امیدوارم که همیشه موفق باشن.
        به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

من هم به کاربرای منتخب تبریک عرض می کنم
          انشاا..که همیشه کاربر منتخب باشند
          من مخصوصا از جناب مهندس احمدی و جناب علی تحیری بسیار سپاس گذارم که این دو بنده رو بسیار زیاد راهنمایی کردند

دیدگاه

منم به این کاربران تبریک میگم و امیدوارم همگی همیشه موفق وپیروز باشند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X