اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آی سی بافر مناسب برای ثابت نگه داشتن عدد روی 7Segment

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آی سی بافر مناسب برای ثابت نگه داشتن عدد روی 7Segment

در ربطه با کار بر روی سون سگمنت با AVR مشکلی که داشتیم چشمک زدن عدد ها روی سون سگمنت می باشد که حتی با فرمان در اثر وقفه تایمر هم این حالت رخ می دهد، لطفا برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید؟( استفاده از آی سی بافر مشخصی با نام آن و یا ... )

پاسخ : آی سی بافر مناسب برای ثابت نگه داشتن عدد روی 7Segment

سلام
    وقت بخیر
    نوشته اصلی توسط soheil_sabz نمایش پست ها
    در ربطه با کار بر روی سون سگمنت با AVR مشکلی که داشتیم چشمک زدن عدد ها روی سون سگمنت می باشد که حتی با فرمان در اثر وقفه تایمر هم این حالت رخ می دهد، لطفا برای حل این مشکل راهنمایی بفرمایید؟( استفاده از آی سی بافر مشخصی با نام آن و یا ... )
    یک روش معمول

با احترام
    96/12/3

دیدگاه

پاسخ : آی سی بافر مناسب برای ثابت نگه داشتن عدد روی 7Segment

نوشته اصلی توسط soheil_sabz نمایش پست ها
      سلام،
      ضمن تشکر از جناب amir_moayeri ،
      هر چند دقیق مشکلتون رو توضیح ندادید ولی اگر سون سگمنتتون مالتی پلکس هست، من حدس میزنم ایراد کار شما این باشه:
      همیشه باید قبل از تغییر دادن محتوای یک سگمنت، ابتدا اون رو خاموش کرد!
      یعنی همه سگمنتها رو خاموش میکنی، مقادیر مربوط به رقمی که میخواهی نمایش بدی رو آپدیت میکنی و دوباره سگمنت مورد نظر رو روشن میکنی!
      این طوری دیگه سایه سگمنت قبلی روی سگمنت بعدی نمی افته!

میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید: اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا .
      ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X