اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر برای حسینیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر برای حسینیه

سلام مدار یک پاورآمپلی فای برای حسینیه می خواستم که حرفه ای باشه در صورت امکان آمپلی 100 وات باشه ( 4 کانال ساخته می شود )و به باندها آسیب نرسونه ((تامین برق ورودی با موتور برق می باشد)) . می خوام ورودیش به میکسر وصل بشه . دو عدد ترانس تک 45 ولت 8 آمپر هم دارم . باندها 4 عدد باند 16 اینچ 16 اهم می باشد (احتمالا تعداد باندها بیشتر می شه)
    ممنون

پاسخ : آمپلی فایر برای حسینیه

نوشته اصلی توسط hadi3219 نمایش پست ها
    سلام مدار یک پاورآمپلی فای برای حسینیه می خواستم که حرفه ای باشه در صورت امکان آمپلی 100 وات باشه ( 4 کانال ساخته می شود )و به باندها آسیب نرسونه ((تامین برق ورودی با موتور برق می باشد)) . می خوام ورودیش به میکسر وصل بشه . دو عدد ترانس تک 45 ولت 8 آمپر هم دارم . باندها 4 عدد باند 16 اینچ 16 اهم می باشد (احتمالا تعداد باندها بیشتر می شه)
    ممنون
    سلام،
    دقیقا همچین مداراتی که میخواهی آمادش توی بازار با قیمت عالی هست! بین 100 تا 140 تومن!!
    (دست ساز، با کیفیت عالی و مخصوص همین سیستمهای مداحی و مسجدی)
    ولتاژ کاریشون هم به ترانسات میخوره، بین 35 تا 55 ولت!
    با IBGT و خیلی حرفه ای!
    همینهایی که توی کار آمپلی هستند، حرفه ایهاشون از اینها میسازند و خودشون و همکارای مبتدیشون استفاده میکنند!
    کدوم شهری؟ شاید بتونم بهت آدرس بدم!

میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید: اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا .
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X