اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش کار با کتابخانه FATfs در محیط Keil و با استفاده از STM32cubemx

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش کار با کتابخانه FATfs در محیط Keil و با استفاده از STM32cubemx

کار با کتابخانه FATfs در محیط Keil و کدویزارد cubemx ، چنانچه با کامپایلر IAR کار میکنید در فایل پیوست، مرجعی برای این کامپایلر هم معرفی شده.
    این آموزش در زمان کوتاهی آماده شده و قصدم تنها دادن یک سرنخ برای کار با این کتابخونه بوده. در صورت داشتن نقص لطفا سوالتون رو همینجا بپرسید، در حد توان پاسخ خواهیم داد.
    همچنین لازم به ذکره که نیاز به مونتاژ هیچکدوم از مقاومتهای پول آپ روی پایه های uSD نیست. اما از اونجاییکه تو شماتیک شرکت st هست و توصیه هم شده، بهتره که این مقاومتهای 47.7K مونتاژ بشن.
    http://cdn.persiangig.com/preview/UcOFESJ4YO/Fatfs_Stm32.pdf
    جدیدترین ویرایش توسط mojalan; ۱۷:۱۵ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸.

پاسخ : آموزش کار با کتابخانه FATfs در محیط Keil و با استفاده از STM32cubemx

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
    کار با کتابخانه FATfs در محیط Keil و کدویزارد cubemx ، چنانچه با کامپایلر IAR کار میکنید در فایل پیوست، مرجعی برای این کامپایلر هم معرفی شده.
    این آموزش در زمان کوتاهی آماده شده و قصدم تنها دادن یک سرنخ برای کار با این کتابخونه بوده. در صورت داشتن نقص لطفا سوالتون رو همینجا بپرسید، در حد توان پاسخ خواهیم داد.
    همچنین لازم به ذکره که نیاز به مونتاژ هیچکدوم از مقاومتهای پول آپ روی پایه های uSD نیست. اما از اونجاییکه تو شماتیک شرکت st هست و توصیه هم شده، بهتره که این مقاومتهای 47.7K مونتاژ بشن.
    http://cdn.persiangig.com/preview/UcOFESJ4YO/Fatfs_Stm32.pdf
    آموزش عالی بود، ممنون
    آموزشی در مورد نحوه کار فایل سیستم و پورت کردن کتابخونه چان سراغ دارید؟

دیدگاه

سلام ، خسته نباشید . فایل برای من باز نمیشه . چند بار دانلود کردم ولی متاسفانه باز نمیشه . با چند نرم افزار هم تست کردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

دیدگاه

پرشین گیگ، ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ و میزبانی فایل و خرید سرور مجازی برای اولین بار در ایران به صورت ابری، با کیفیت عالی و قیمت مناسب

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X