اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مونور های مینیاتوری BLDC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مونور های مینیاتوری BLDC

سلام خدمت همه دوستان وقت بخیر
    من دنبال کوچکترین موتور BLDC تو کشور هستم میخوام برای بال زدن یه ربات حشره استفاده کنم و فوق العاده محدودیت وزن دارم. شما پیشنهادتون چیه چه موتور هایی رو میشناسین. و فرکانس بال زدن هم حدود 20 هرتز هستش

پاسخ : مونور های مینیاتوری BLDC

نوشته اصلی توسط matinf نمایش پست ها
    سلام
    من دنبال کوچکترین موتور BLDC تو کشور هستم میخوام برای بال زدن یه ربات حشره استفاده کنم و فوق العاده محدودیت وزن دارم. شما پیشنهادتون چیه چه موتور هایی رو میشناسین
    فکر می کنم اگر بشه، شاید بتونی از موتور مسواک برقی و یا موتور ویبره ی گوشی موبایل (البته با جدا کردن لنگر آن) یا مثلا موتور درون پتانسیومتر موتوردار استفاده کنی، که پروژه ات هم ارزان تر تمام شود،

همچنین می تونی مدل مناسب رو از خارج کشور ، به صورت سفارشی تهیه کنی، مثلا سری به آدرس زیر بزن:
    Nippon Pulse is a custom motor manufacturer and Tier 1 supplier of precision motion control products for original equipment manufacturers.
    جدیدترین ویرایش توسط مهندس نوآور; ۱۱:۰۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۱.

دیدگاه

تشکر لطف کردین
      این موتوری که توی عکس هست توی کشور نیست نه؟و کلا از موتورای کوچیک موجود در داخل کشور اطلاعی دارید؟

دیدگاه

تشکر لطف کردین
        این موتوری که توی عکس هست توی کشور نیست نه؟و کلا از موتورای کوچیک موجود در داخل کشور اطلاعی دارید؟
        اون موتور که توی عکس هست، مربوط به اختراع یکی از دانشمندان شاغل در آزمایشگاههای بل در آلمان است و توی بازار (مثل آمازون وebay) چیزی ازش پیدا نکردم.
        خودم یک زمانی برای کنترل باله های موشک مدل به یک نمونه نیاز داشتم اما نهایتا از موتورهای بالگردهای RC اسباب بازی استفاده کردم که یدک آنها در بازار هست.

.

دیدگاه

تشکر لطف کردین
          برای این سایز ها باید بسازید
          مگنت ریز موجوده باقیش به خلاقیت خودتون بر میگرده! برای کنترلش هم یک ای سی کامل در ابعاد همین عکس موتور هست یعنی 1.5 میلیمتر مربع میتونید خرید خارجی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X