اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال مستقیم گیرنده 315مگاهرتز فیکس کد به AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال مستقیم گیرنده 315مگاهرتز فیکس کد به AVR

سلام دوستان میخوام گیرنده 315 مگاهرتز فیکس کد رو مستقیماً به میکروAVR وصل کنم. کسی از شکل موج و ... این نوع از گیرنده و فرستنده ها خبر داره؟ نمیخوام از PT2272 استفاده کنم.

پاسخ : اتصال مستقیم گیرنده 315مگاهرتز فیکس کد به AVR

مستقیم وصل کنی دیگه فیکس نیست. باید خودت کدش رو دربیاری!
    نمونه کدهای مهندس اسدی در سایت موجوده. سرچ کنید میاره براتون.
    چرا ناراحتی پاتریک!
    + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
    - از دیدنش ناراحت شدی؟
    + نه
    پس چی ناراحتت کرده
    + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------
    محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alirezajf68 نمایش پست ها
      سلام دوستان میخوام گیرنده 315 مگاهرتز فیکس کد رو مستقیماً به میکروAVR وصل کنم. کسی از شکل موج و ... این نوع از گیرنده و فرستنده ها خبر داره؟ نمیخوام از PT2272 استفاده کنم.
      سلام.
      یعنی میخوای کدهای فرستنده ای که فیکس کد هست را بصورت مستقیم توسط گیرنده ask متصل به میکرو دریافت کنی؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط leader. نمایش پست ها
        سلام.
        یعنی میخوای کدهای فرستنده ای که فیکس کد هست را بصورت مستقیم توسط گیرنده ask متصل به میکرو دریافت کنی؟
        سلام. آره. مستقیما پایه data ماژول گیرنده رو میخوام به میکرو وصل کنم. بدون استفاده از PT2272

دیدگاه

سلام
          این روند کلی کار هست که واسه ریموت کد لرن هست و اگه اینو بتونیدانجام بدین با کدفیکس هم مشکلی ندارین:

اینجا هم توضیحات خوبی داره:
          اصولا ریموت کنترل ، امروزه کاربرد زیادی پیدا کرده ، ما قصد داریم نحوه عملکرد آنها را توضیح دهیم و سورس رایگانی را در این زمینه منتشر کنیم

واسه این کار هم به لاجیک آنالایزر حتما نیاز پیدا میکنی

دیدگاه

سلام. آره. مستقیما پایه data ماژول گیرنده رو میخوام به میکرو وصل کنم. بدون استفاده از PT2272
            شما یه ماژول گیرنده با قابلییت لرن از فروشگاه بگیرید و خروجیهاشو به میکرو وصل کن و ریموتهای فیکس و لرن کد رو بهش لرن کن. و خودتو از درگیر شدن با کد نویسی رها کن.
            ولی اگر میخوای خودت کد نویسی کنی با دانلود و کد و ازین داستانها چیزی عایدت نمیشه. فقط باید اول مطالعه کنی و سپس از روی نمونه کدها تجربیات خودتو زیاد کنی .

دیدگاه

سلام. پروژه کد لرن رو دارم. و بلدم. فیکس کد رو میخوام. تو اینترنت هیچ مطلبی برا فیکس کد پیدانمیشه تا بتونم مطالعه کنم. حتماً هم باید ماژول فیکس کد رو استفاده کنم. این بردهای گیرنده رله دار که تو جمهوری میفروشن اینو پیاده سازی کرده. ولی من برا کار خودم باید پیاده سازی کنم.

دیدگاه

سلام. پروژه کد لرن رو دارم. و بلدم. فیکس کد رو میخوام. تو اینترنت هیچ مطلبی برا فیکس کد پیدانمیشه تا بتونم مطالعه کنم. حتماً هم باید ماژول فیکس کد رو استفاده کنم. این بردهای گیرنده رله دار که تو جمهوری میفروشن اینو پیاده سازی کرده. ولی من برا کار خودم باید پیاده سازی کنم.
                فیکس و لرن تفاوتی باهم ندارن که.
                مگه نمیخوای ماژول رو مستقیم به میکرو وصل کنی! منم عرض کردم یه دونه ماژول لرن بگیر کارت راه میافته دیگه.
                حالا این ماژول 9هزاری تفاوتش با بقیه ماژولهای ask چیه: تنها تفاوتش اینه که طراح را از برنامه نویسی مربوط به ماژول بی نیاز میکند.
                ریموتهای فیکس کد و لرن کد را هم میشناسه.
                حالا اگر میخوای با ماژولهای 3هزاری کار کنی باید کد زنی کنی .
                در ضمن تفاوتی بین کد فیکس و لرن وجود ندارد مگر در یک مورد اونم اینه که در کد لرن کدها توسط ic ev1527 کد بندی شده و قابل تغییر نیس ولی در کد فیکس شما میتونی با دستکاری چیپ گیرنده کدها را خودتون تغییر بدین.
                اگرم میخوای یاد بگیری مطالب زیادی تو سایت هست فقط مطالعه و مطالعه و کمک از اهل فن.

دیدگاه

فرستنده رو وصل میکنی به tx میکرو گیرنده رو هم به rx میکرو دومی از پایین ترین نرخ میکرو استفاده میکنی واسه ارسال دیتا.
                  اینو من یه جایی دیدم منبعش معتبر هست تست کن بهم خبر بده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X