ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2013/07/10
    2,097
    70

Question راهنمایی در مورد شغل در الکترونیک

با سلام
    به نظرتان توی ضمینه ی الکترونیک : چه نوع جنسی بفروشیم مناسب می باشد : فرض کنید یک مغازه دارید و میخواهید وسایل الکتریکی بفروشید چه چیزی بنظرتان بازارش خوب است؟ به نظرم الکتریکی ها خیلی زیاد شدند !!!
    سپاس
    2013/07/08
    اصفهان
    696
    537

پاسخ : راهنمایی در مورد شغل در الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط ircaspianhero

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

به نظرتان توی ضمینه ی الکترونیک : چه نوع جنسی بفروشیم مناسب می باشد : فرض کنید یک مغازه دارید و میخواهید وسایل الکتریکی بفروشید چه چیزی بنظرتان بازارش خوب است؟ به نظرم الکتریکی ها خیلی زیاد شدند !!!
    موضوع اول اینکه مغازه ی الکترونیک با الکتریکی با صوتی/تصویری با الکتروتکنیک و ... با هم فرق دارند. موضوع بعدی باید ببینید در چه کدام زمینه (نه ضمینه !) مهارت دارید و البته باید دید تو شهرستان هستید یا در مرکز استان؟ و اینکه مغازه های موجود و باسابقه در محیط شما در چه زمینه هایی کار می کنند؟ بحث بعدی هم مشخص کردن حجم سرمایه ای است که می توانید فراهم کنید. اونوقت می شه بهتر راهنمایی کرد.
    2013/07/10
    2,097
    70

ممنون دوست عزیز: والا من رشته ام کامپیوتر است ولی به الکترونیک علاقه دارم و خیلی مطالعه می کنم در مورد الکترونیک (البته تو کار سیستم های حفاظتی مثل دوربین مداربسته و دزدگیر امکان بودم و مدرک فنی و حرفه ای اش را دارم ولی بازار اش خراب هست): در کل عرض به حضورتان مغازه هایی الکتریکی(منظورم ام انهایی هست که کابل - داکت - پریز- سیم برق -لامپ و.. می فروشند) خیلی زیاد هستند توی هر خیابان که می بینم :مغازه هایی که قطعه الکترونیکی بفروشه (خازن- ای سی - دیود و...)خیلی کم هست : سرمایه هم برای شروع چند میلیونی دارم ! فقط می ماند تهیه اجناس که من توی شهرستان هستم و نمی دانم چطور باید تهیه کرد آیا نیاز هست که بیام تهران مثلا برم پاساژ امجد قطعه تهیه کنم حالا نمی دانم تهران شرایط اش از نظر قیمت چطوری هست و......
    امان از دست بیکاری .......
    سپاس
    ویرایش توسط ircaspianhero : 2018/03/03 در ساعت 22:52
    2018/02/22
    1,096
    695

بیشترین مشتریان فروشگاه قطعات الکترونیک ، تعمیرکاران هستند ، باید در دسترس باشید و قطعات مورد نیاز اون ها رو تهیه کنید ، در کنار اون ، دانشجویان مکاترونیک و ... میتونن مشتری های بالقوه باشند ،و نهایتا دانش آموزان و علاقمندان الکترونیک ، نیاز سنجی کنید ،
    برای خرید ، حداقل یک هفته باید محدوده پل حافظ رو زیر رو کنید و مغازه ها و فروشنده های دست اول رو شناسایی کنید ، کارت بگیرید ، آشنا بشید و درخواست ارسال قطعه به شهرستان رو مطرح کنید

بعد سفارش قطعه در کوتاه ترین زمان رو در نظر بگیرید که مثلاً هفته ای دو بار خرید داشته باشید نیاز مشتری و تعمیرکار ها رو رفع کنید و ...
    2013/07/10
    2,097
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood Ashoori

بیشترین مشتریان فروشگاه قطعات الکترونیک ، تعمیرکاران هستند ، باید در دسترس باشید و قطعات مورد نیاز اون ها رو تهیه کنید ، در کنار اون ، دانشجویان مکاترونیک و ... میتونن مشتری های بالقوه باشند ،و نهایتا دانش آموزان و علاقمندان الکترونیک ، نیاز سنجی کنید ،
    برای خرید ، حداقل یک هفته باید محدوده پل حافظ رو زیر رو کنید و مغازه ها و فروشنده های دست اول رو شناسایی کنید ، کارت بگیرید ، آشنا بشید و درخواست ارسال قطعه به شهرستان رو مطرح کنید

بعد سفارش قطعه در کوتاه ترین زمان رو در نظر بگیرید که مثلاً هفته ای دو بار خرید داشته باشید نیاز مشتری و تعمیرکار ها رو رفع کنید و ...
    ممنون دوست عزیز: والا این شغل الکتریکی برای مثال گفتم : البته با توجه به اینکه الان فروشگاه های اینترنتی در مورد فروش قطعات الکترونیکی زیاد شده : تعمیرکار شاید از اینترنت قطعه سفارش بده : برای خودم هم بارها پیش آمده که اینکار کنم !!
    زمینه ی دیگری که بی دردسر تر باشه شما دوستان سراغ دارید؟مثل فروش لوازم دیگه ؟مثلا فروش تلفن های بی سیم و با سیم یا فروش آیفون تصویری و..........
    سپاس
    2013/07/10
    2,097
    70

اساتید دیگر: لطفا راهنمایی کنید
    ==========================================
    راستی ایا میشه مغاره ای دایر کرد که هم درون اش وسایل برقی (الکتریکی) و هم وسایل الکترونیکی(خازن- دیود و...) و هم وسایل حفاظتی(دوربین مداربسته- دزدگیر اماکن) برای فروش ارائه داد به مردم؟
    سپاس
    2014/11/14
    ECA
    4,225
    2,820

اساتید دیگر: لطفا راهنمایی کنید
    ==========================================
    راستی ایا میشه مغاره ای دایر کرد که هم درون اش وسایل برقی (الکتریکی) و هم وسایل الکترونیکی(خازن- دیود و...) و هم وسایل حفاظتی(دوربین مداربسته- دزدگیر اماکن) برای فروش ارائه داد به مردم؟
    سپاس
    سلام
    بله میشه

بزارید یه چیزی بگم من تو کاشان هستم
    یه مغازه الکترونیکی هست که توی کاشون تکه هرچی هم بگی میفروشه از همین طریق هم میلیاردر شده
    انواع قطعات الکترونیکی از رییییییز تا درررررشت همه رو داره و میفروشه
    انواع دوربین پخش ماشین باند دوربین مدار بسته موتی متر هیتر و....هرچی که بگی حالا شما بیا الکتریکی هم بهش اضافه کن دیگه نور علانور میشه البته باید واسه مردم جا بیفتی تا بیان اون مغازه تو شهرما همیشه شلوغه باید التماسی چیزی ازش خرید
    خلاصه شدنش میشه الان خیلیا یکیش خود من از همون مغازه پخش و باند میگیرن و یعنی کار یه مغازه رادیو پخشی رو هم می کنه ولی نصب نمی کنه فقط فروش انواع پخش هارم داره از این اشغالی چینیا تا بهترین مدل های برند های معتبر و...
    موفق باشید
    2013/07/10
    2,097
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس احمدی

سلام
    بله میشه

بزارید یه چیزی بگم من تو کاشان هستم
    یه مغازه الکترونیکی هست که توی کاشون تکه هرچی هم بگی میفروشه از همین طریق هم میلیاردر شده
    انواع قطعات الکترونیکی از رییییییز تا درررررشت همه رو داره و میفروشه
    انواع دوربین پخش ماشین باند دوربین مدار بسته موتی متر هیتر و....هرچی که بگی حالا شما بیا الکتریکی هم بهش اضافه کن دیگه نور علانور میشه البته باید واسه مردم جا بیفتی تا بیان اون مغازه تو شهرما همیشه شلوغه باید التماسی چیزی ازش خرید
    خلاصه شدنش میشه الان خیلیا یکیش خود من از همون مغازه پخش و باند میگیرن و یعنی کار یه مغازه رادیو پخشی رو هم می کنه ولی نصب نمی کنه فقط فروش انواع پخش هارم داره از این اشغالی چینیا تا بهترین مدل های برند های معتبر و...
    موفق باشید
    ممنوم: سئوال من از این نظر بود که آیا صنف میزاره چنین کاری کنیم و پروانه کسب میده یا نه؟مثلا شنیدم برای مغازه زدن باید توی آن ضمینه ای که میخواهیم مغازه بزنیم باید مدرک فنی و حرفه ای داشته باشیم تا جواز کار بدهند !!!
    سپاس
    2014/11/14
    ECA
    4,225
    2,820

ممنوم: سئوال من از این نظر بود که آیا صنف میزاره چنین کاری کنیم و پروانه کسب میده یا نه؟مثلا شنیدم برای مغازه زدن باید توی آن ضمینه ای که میخواهیم مغازه بزنیم باید مدرک فنی و حرفه ای داشته باشیم تا جواز کار بدهند !!!
    سپاس
    والا من زیاد از این صنف و ...این چیزا نمیدونم ک بگم چجوریه ولی مدرک فنی رو باید داشته باشین حتما اگه ندارین بهترین راه رفتن یه دوره کلاس های رایگان فنی حرفه ایه همه شهر ها دارن شرکت کنید یه دوره چند هفته ایه یه مدرک بگیرید.
    الان شما مدرکتون چیه؟؟با همون نمیتونید جواز بگیرید؟؟
    موفق باشید
    2013/07/10
    2,097
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط مهندس احمدی

والا من زیاد از این صنف و ...این چیزا نمیدونم ک بگم چجوریه ولی مدرک فنی رو باید داشته باشین حتما اگه ندارین بهترین راه رفتن یه دوره کلاس های رایگان فنی حرفه ایه همه شهر ها دارن شرکت کنید یه دوره چند هفته ایه یه مدرک بگیرید.
    الان شما مدرکتون چیه؟؟با همون نمیتونید جواز بگیرید؟؟
    موفق باشید
    ممنونم: اتفاقا من یکی از این کلاس ها را رفتم و امتحانم دادم و قبول شدم اسم مدرک اش هست: تعمیر کار سیستم های نظارت تصویری دوربین مداربسته: و 2 الی 3 ماه دیگه مدرک به من میدهند !! حالا نمی دانم با این مدرک میشه آن چیزی را که گفتم را پیاده کرد؟
    سپاس
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13