اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار تبدیل فایل صوتی MIDI به کدهای برنامه قابل پخش توسط میکروکنترلر AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار تبدیل فایل صوتی MIDI به کدهای برنامه قابل پخش توسط میکروکنترلر AVR

با سلام به دوستان و مهندسان گرامی
    تقریبا یکسال پیش برای یک پروژه به دنبال یک برنامه بودم که فایل های MIDI را تبدیل به کدهای برنامه کند که با این برنامه که یه شخص روسی انجام داده برخوردم که کیفیت خیلی خوبی هم داره
    برنامه با چند مثال با میکروکنترلر های AVR انجام شده که در فایل پیوست موجود است از مزایای این برنامه فشرده کردن کدهای آهنگ است که قابلیت واقعا کاربردی هست و ضمن اینکه شما را از کار پیچیده نت خوانی و تبدیل آن به کد برنامه راحت می کند ضمن اینکه کیفیت بسیار بالایی نیز دارد
    کار کردن با برنامه بسیار ساده است و شاید با 10 تا 15 دقیقه وقت نحوه کار کردن با آن را متوجه شوید
    یک نکته مهم در مورد برنامه میکروکنترلر این برنامه این است که فقط باید با کدویژن ورژن 2.05.3 کامپایل شو و در صورتی که با ورزن 3.12 کامپایل کنید اصلا برنامه اجرا نمی شود
    در مورد کتابخانه میکروکنترلر این برنامه هم به دلیل پیچیدگی تغییر اساسی در برنامه برای بنده امکان پذیر نبود(بنده نتوانستم در برنامه به جای دستور غیر فعال کردن اینتراپت از غیر فعال کردن اینتراپت تایمر یک استفاده کنم چون برنامه اصلا اجرا نمی شد

ضمنا پروژه قرار گرفته با اتمگا 32 با فرکانس 16 مگاهرتز را خودم انجام دادم تا تغییرات برنامه برای سایر میکروکنترلر ها برایتان ساده باشد

عکس نرم افزار تبدیل

http://www.deep-shadows.com/hax/wordpress/?page_id=1111

آدرس سایت روسی

فایل های برنامه

برای تقویت صدای میکروکنترلر می توانید آن را به آمپلی فایر های معمولی مثل
    TDA2822M
    ویا این آمپلی فایر وصل کنید

بنده هر دو مورد را تست کردم و جواب مطلوبی گرفتم

برای اتصال میکرو به آمپلی فایر بنده از این مدار استفاده کردم و جواب مطلوبی گرفتم

این هم ویدیو های که خود نویسنده روسی در سایت یوتیوب آپلود کرده بود

کار با برنامه خیلی ساده هست و با چند دقیقه وقت گذاشتن مطمئنن به نتیجه میرسید اما باز اگه مشکلی بود دوستان مطرح کنن حتما پاسخگو هستم
    جدیدترین ویرایش توسط mohsen_microcontronic; ۲۲:۵۴ ۱۳۹۶/۱۲/۱۲.
    آيا تا به حال به اين فکر کرده ايم که نبود قانون کپي رايت در کشور ما چه لطمه بزرگي به کشور ما زده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ : نرم افزار تبدیل فایل صوتی MIDI به کدهای برنامه قابل پخش توسط میکروکنترلر AVR

عالی بود ممنونم ازتون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X