اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تشخیص فرکانس کاری ماژول RXB22

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تشخیص فرکانس کاری ماژول RXB22

دوستان سلام
    اقا ما یه ماژول RXB22 از همین فروشگاه گرفتیم زدیم به برد کار نکرد احتمال میدم شاید فروشگاه فرکانس اشتباهی برای من ارسال کرده باشه چجوری میشه از روی برد متوجه شد فرکانسش 315 هستش یا 433 ؟
    من به اسم 315 گرفتم و تنهای چیزی که روی برد مشخصه یه کریستال به مقداره 6.7458M هستش

پاسخ : تشخیص فرکانس کاری ماژول RXB22

نوشته اصلی توسط silentshot نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اقا ما یه ماژول RXB22 از همین فروشگاه گرفتیم زدیم به برد کار نکرد احتمال میدم شاید فروشگاه فرکانس اشتباهی برای من ارسال کرده باشه چجوری میشه از روی برد متوجه شد فرکانسش 315 هستش یا 433 ؟
    من به اسم 315 گرفتم و تنهای چیزی که روی برد مشخصه یه کریستال به مقداره 6.7458M هستش
    سلام.این فرکانس 433مگ هستش
    یه راه ساده همیشگی واسه تست فرکانس کاری ریموتم اینه که ماژول را بعد از اینکه به تغذیه5ولت وصل کردی به پایه دیتا و گراند یه دونه led وصل کن.حالا اگر یکی از کلیدهای ریموت را فشار دهی در صورت هم فرکانس بودن ماژول و ریموت led بصورت خیلی تند چشمک خواهد زد( روشناییled تغییر خواهد کرد)

دیدگاه

پاسخ : تشخیص فرکانس کاری ماژول RXB22

نوشته اصلی توسط leader. نمایش پست ها
      سلام.این فرکانس 433مگ هستش
      یه راه ساده همیشگی واسه تست فرکانس کاری ریموتم اینه که ماژول را بعد از اینکه به تغذیه5ولت وصل کردی به پایه دیتا و گراند یه دونه led وصل کن.حالا اگر یکی از کلیدهای ریموت را فشار دهی در صورت هم فرکانس بودن ماژول و ریموت led بصورت خیلی تند چشمک خواهد زد( روشناییled تغییر خواهد کرد)
      با تشکر دوست عزیز
      پس بنا به حرف شما فروشگاهeca ماژول رو اشتباها 433 فرستاده در حالی که 315 سفارش داده بودم . این همه مدت سره کار بودیم !!! مسوولین چک فروشگاه لطفا دقت بفرمایید.
      جدیدترین ویرایش توسط silentshot; ۱۲:۲۸ ۱۳۹۶/۱۲/۱۳.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X