اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خش خش آمپلی 8403 با اتصال به لپتاپ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خش خش آمپلی 8403 با اتصال به لپتاپ

سلام. دوستان من آمپلی pam8403 را به صورت زیر متصل کرده ام. وقتی جک 3.5 را به گوشی می زنم در بیشتر آهنگ ها صدا حتی در آخرین میزان خوب است ولی وقتی به لپتاپ می زنم با بیشتر کردن صدا بلندگوها خش خش خیلی زیادی تولید می کنند. خصوصا در 4 اخمی. این علتش چی میتونه باشه؟
    و یک هم این که امروز نمی دونم چرا ولی یکی از خروجی ها آمپلی از کار افتاده و حتی بلندگوها را عوض کردم و اتصالات را چک کردم ولی باز درست نشد. الان یکی از بلندگوها صدا میده

پاسخ : خش خش آمپلی 8403 با اتصال به لپتاپ

سلام
    در لپ تاپ خروجی صدا قدرت بیشتری نسبت به گوشی داره
    با گوشی توان کمتری از لپتاپ میشه گرفت
    اون صدای خش خش هم دیستوریشن هستش(طبیعیه اگه تو ماکزیمم صدا اینجوریه)
    اون کانال که سوخته بلندگوی 4 اهمی بهش وصل بوده؟؟(اگه اره به خاطر اینه که امپدانس 4 اهمه و 4 اهم فشار زیادی به ای سی امپ میاره ولی باند 8 اهم امپدانسش مناسب مناسبه)
    موفق باشید
    Proudly @real_ahmadi
    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

ممنون از پاسختان. بله وقتی تو لپتاب صدا روی 50 درصد باشه دیستوریشن خیلی کمه ولی بالاتر که میره افزایش می یابه.
      بله بلنگوی چهر اهمی بهش وصل بود. چون در دیتاشیت آمپلی نوشته بود میشه استفاده کردٰ منم اونو برای امتحان زدم. حالا به نظرتون از 4 اهم استفاده کنم یا 8اهم؟ چون 8اهم در عوض توان و صاش کم میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط miraziz نمایش پست ها
        ممنون از پاسختان. بله وقتی تو لپتاب صدا روی 50 درصد باشه دیستوریشن خیلی کمه ولی بالاتر که میره افزایش می یابه.
        بله بلنگوی چهر اهمی بهش وصل بود. چون در دیتاشیت آمپلی نوشته بود میشه استفاده کردٰ منم اونو برای امتحان زدم. حالا به نظرتون از 4 اهم استفاده کنم یا 8اهم؟ چون 8اهم در عوض توان و صاش کم میشه
        بله بلندگوی 4اهم طبق فرمایش مهندس احمدی عزیز فشار بیشتری به آمپ میاره
        از 8 اهم استفاده کنید بهتره چون کمتر فشار به آمپ میاره هم کانال آمپتون سالم میمونه
        بلندگوی 8 اهم توانش کمتره وبه کانال های آمپتون آسیب نمیزنه هم صدای مناسبی داره
        مشکلی بود درخدمتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
          سلام
          در لپ تاپ خروجی صدا قدرت بیشتری نسبت به گوشی داره
          با گوشی توان کمتری از لپتاپ میشه گرفت
          اون صدای خش خش هم دیستوریشن هستش(طبیعیه اگه تو ماکزیمم صدا اینجوریه)
          اون کانال که سوخته بلندگوی 4 اهمی بهش وصل بوده؟؟(اگه اره به خاطر اینه که امپدانس 4 اهمه و 4 اهم فشار زیادی به ای سی امپ میاره ولی باند 8 اهم امپدانسش مناسب مناسبه)
          موفق باشید
          مهندس احمدی سلام. اینکه خروجی صدای قوی*تر است را چگونه می*توان در مورد موبایل هم پیاده کرد؟ یعنی با خروجی موبایل نیز بلندگوها همان قدرت خروجی لپتاب را پخش کنند.

دیدگاه

مهندس احمدی سلام. اینکه خروجی صدای قوی*تر است را چگونه می*توان در مورد موبایل هم پیاده کرد؟ یعنی با خروجی موبایل نیز بلندگوها همان قدرت خروجی لپتاب را پخش کنند.
            سلام
            خروجی موبایل رو نمیشه کاریش کرد ولی میتونی یه پیش تقویت کننده واسه ورودی امپلی فارت بزاری یا یه پری امپلی فایر اکتیو
            موفق باشی
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

با یدونه TEA 2025 صدای گوشی و لپ تاب بلند ترو کیفیتی تر از قبل میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X