اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

منبع تغذیه بدون ترانس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

منبع تغذیه بدون ترانس

با سلام من یک مدار ساده سوییچینگ میخواستم که حداقل ۱۰۰تا۱۵۰میلی امپر ۱۲ولت بده و نویز و ایزوله نبودن خروجی مهم نیست فقط قراره یک رله و یک فن رو را بندازه اگه عکس مداری دارین برام بفرستین

پاسخ : منبع تغذیه بدون ترانس

نوشته اصلی توسط سروش فلاح نمایش پست ها
    با سلام من یک مدار ساده سوییچینگ میخواستم که حداقل ۱۰۰تا۱۵۰میلی امپر ۱۲ولت بده و نویز و ایزوله نبودن خروجی مهم نیست فقط قراره یک رله و یک فن رو را بندازه اگه عکس مداری دارین برام بفرستین
    با سلام:
    درایور های220 ولت به 12 ولت سویچینگ تا حدود 1 آمپر ( در صورت نیاز به راه اندازی وسایل بیش تر) در سایت های فروشگاه های الکترونیکی اینتر نتی وجود دارند بسیار ارزان . اگر بخواهید بسازید قیمت آن ازساخته شده هم گران تر در می آید.
    علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
    نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

پاسخ : منبع تغذیه بدون ترانس

نوشته اصلی توسط سروش فلاح نمایش پست ها
      سلام.
      یه دونه درایورled بخر که در اندازه های مختلفی از 2 سانت در 3 سانت وجود داره تا سایزهای مختلف بلحاظ ابعاد و با ولتاژهای مختلف از قیمت 2500تومان الی بیشتر که آمپر مورد نظر شما را هم تامین میکنند.
      تغذیه های بدون ترانس بهتره استفاده نکنی چون داستانش مفصله و درصورت رعایت نشدن استانداردهای خاص خودش میتونه موجب انفجار و یا آتشسوزی منبع یا موارد متصل به آن شود.
      جدیدترین ویرایش توسط leader.; ۰۹:۴۳ ۱۳۹۶/۱۲/۱۹.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X