اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عدم تغییر موزیک اسانسور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عدم تغییر موزیک اسانسور

سلام نصاب اسانسور جای فلش مموری روی برد اسانسور را نشان داد و گفت با ریختن موزیک اهنگها تعویض میشود من با همون فرمت wav که قبلی ها بود موزیک ریختم ولی اصلا پخش نمی کند فقط موزیکهای قبلی را میشناسه اصلا موزیک جدید را نمی شناسه من چطوری باید موزیک جدید را به دستگاه بشناسونم

عکس برد پخش صدا

پاسخ : عدم تغییر موزیک اسانسور

فقط به پسوند فایل توجه نکنید فرمتشون هم مهمه، رو سایت سازنده نگاه کنید یا باهاشون تماس بگیرید . معمولا یه نرم افزار معرفی میکنند برای تبدیل فایلهای صوتی به فرمت مدنظرشون.
    یه وقتایی هم نام گذاری باید فرمت خاصی داشته باشه، یا مثلا اسم فایلها نباید از 8 کاراکتر بیشتر بشه و ...
    فایلهای اصلی رو جای دیگه کپی کنید و فایلهای خودتونو با اسم اونها ذخیره کنید ببینید مشکل حل میشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan نمایش پست ها
      فقط به پسوند فایل توجه نکنید فرمتشون هم مهمه، رو سایت سازنده نگاه کنید یا باهاشون تماس بگیرید . معمولا یه نرم افزار معرفی میکنند برای تبدیل فایلهای صوتی به فرمت مدنظرشون.
      یه وقتایی هم نام گذاری باید فرمت خاصی داشته باشه، یا مثلا اسم فایلها نباید از 8 کاراکتر بیشتر بشه و ...
      فایلهای اصلی رو جای دیگه کپی کنید و فایلهای خودتونو با اسم اونها ذخیره کنید ببینید مشکل حل میشه؟
      من شرکت سازنده را که پیدا نکردم وبسایتی نداشت ولی فایلها یک اسم و یک پسوند کردم فایلهای اصلی را پاک کردم ولی دیگه اصلا نمی خواند فایلهای خودم را لابه لای فایلهای اصلی گذاشتم ولی باز فقط اصلی را می خواند
      لینک اول موزیکی که دستگاه می خواند

و این لینک دوم موزیکی که دستگاه قادر به خواندن نیست

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saheliha نمایش پست ها
        من شرکت سازنده را که پیدا نکردم وبسایتی نداشت ولی فایلها یک اسم و یک پسوند کردم فایلهای اصلی را پاک کردم ولی دیگه اصلا نمی خواند فایلهای خودم را لابه لای فایلهای اصلی گذاشتم ولی باز فقط اصلی را می خواند
        لینک اول موزیکی که دستگاه می خواند

و این لینک دوم موزیکی که دستگاه قادر به خواندن نیست
        https://yekupload.ir/4Or8/SONG9.wav

اگر به مشخصات فایلهایتان نگاه کنید
        میبینید که فایلها بیت ریت هایشان متفاوت است
        احتمالا مدار شما فقط یک بیت ریت مشخص را پخش میکند
        فایل قابل پخش شما بیت ریتش هست 352 ولی اونیکه پخش نمی کنه ، بیت ریتش هست 141 خوب باید یه برنامه ای باشه
        که بتونید با اون ، بیت ریت فایلتون رو عوض کنید (یعنی اون رو" save as" کنید به یک بیت ریت دیگه)
        برنامه های ویرایشگر صوتی این کار رو میکنن

دیدگاه

شاید از وقت و حجمشون باشه
          شاید باید 340 کیلوبیت بر ثانیه باشه

دیدگاه

بیت ریت را هم یکی کردم فایده نداشت باز هم پخش نمی کنه احتمالا روی برد دکمه ای باید داشته باشد که موزیکها را به برد بشناسونه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saheliha نمایش پست ها
              بیت ریت را هم یکی کردم فایده نداشت باز هم پخش نمی کنه احتمالا روی برد دکمه ای باید داشته باشد که موزیکها را به برد بشناسونه
              یه چیز دیگه هم هست
              استریو یا مونو بودن فایل هم مهمه
              متاسفانه کامپیوتر را عوض کرده ام و برنامه ندارم که چک کنم آیا فایلهای شما از نظر مونو یا استریو یکی هستند یا نه
              احتمال میدم برنامه اسانسور شما فقط فایل مونو را پخش کند

دیدگاه

ما هم همین مشکل رو داشتیم.
                میآییم اول کارت حافظه رو فرمت میکنیم . بعد دونه دونه آهنگ ها رو به ترتیب میندازیم رو کارت حافظه.
                شما سعی کنید اسم دقیقا یکی باشه.
                حالا ببینید شما هم جواب میگیرید یا خیر
                به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
                (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X