اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی تا حالا بسته پستی از امریکا دریافت کرده؟ (با پست USPS)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی تا حالا بسته پستی از امریکا دریافت کرده؟ (با پست USPS)

سلام دوستان
    من یه بسته پستی دارم که قرار بوده از ویرجینیا و از طرف
    انستیتو هوانوردی و فضانوردی امریکا برام بفرستن. با مسئولش که صحبت کردم گفت فرستاده. الان حدود 2-3 ماه هست که گذشته و بسته رو دریافت نکردم. دوباره باهاش صحبت کردم و گفت اگه لازمه دوباره برام بفرسته ولی سوالم اینه که آیا مشکلی در دریافت مرسوله از امریکا داریم؟(برای من با USPS می فرسته) من با کشورهای دیگه مشکلی نداشتم. دوستان خواهش میکنم که بحث بی مربوط نکنید و فقط افرادی که بسته خارجی داشتن نظر بدن.
    من آدرس رو به دو حالت انگلیسی و فینگلیش به همراه کد پستی و شماره همراه خودم دادم. محتوای بسته هم یه کتاب هستش. طرف کد رهگیری هم بهم نمیده. کسی نظری نداره؟
    جدیدترین ویرایش توسط روح الامین; ۱۹:۱۲ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲.

پاسخ : کسی تا حالا بسته پستی از امریکا دریافت کرده؟ (با پست USPS)

درود ، کد رهگیری نداشته باشید قابل ردگیری نیست متاسفانه ، ممکنه ایران باشه و گمرک جلوی بار رو گرفته باشه و یا کلی دلیل دیگه ، علت اینکه کد رهگیری نمی*دن چیه ؟ روش مطمئن این هست که ابتدا کالا یا هرچیز به کشوری مثل امارات ارسال بشه و بعد برای شما ارسال بشه ، شرکت هایی برای این کار هستند اگر در دبی جایی رو نداشته باشید با دریافت هزینه این کار رو انجام میدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Masood Ashoori نمایش پست ها
      درود ، کد رهگیری نداشته باشید قابل ردگیری نیست متاسفانه ، ممکنه ایران باشه و گمرک جلوی بار رو گرفته باشه و یا کلی دلیل دیگه ، علت اینکه کد رهگیری نمی*دن چیه ؟ روش مطمئن این هست که ابتدا کالا یا هرچیز به کشوری مثل امارات ارسال بشه و بعد برای شما ارسال بشه ، شرکت هایی برای این کار هستند اگر در دبی جایی رو نداشته باشید با دریافت هزینه این کار رو انجام میدن
      کتاب فکر نکنم مسئله مالیات و گمرکی داشته باشه. نمی دونم چرا کد رهگیری نمیدن. اصلا این کتاب رو باید PDF میکردن و برام ایمیل میکردن نه نسخه چاپی. این کتاب بسیار برام مهم هستش.

من با دوستانم که فامیل امریکا داشتن صحبت میکردم میگفتن می فرستن. با پست شهرمون هم که صحبت کردم گفت مشکلی نیست. الان برام سواله که این بسته کجا رفته آخه. از طرف خواستم که با DHL بفرسته چون توی تهران ظاهرا یه دفتر فعال دارن ولی گفت فقط با USPS می فرستن. البته طرف گفت که مطمئن نیست این بسته به دستم برسه چون بار اولش بود برای یه ایرانی چیزی می فرستاد. اگه احساس کنم مشکلی وجود داره فکر کنم بهتر باشه با دوستانم در امریکا و کشورهای دیگه صحبت کنم که اگه می تونن برام دریافت کنن و اسکنش کنن و برام ایمیل کنن. خسته شدم از این وضعیت.

دیدگاه

با سلام
        بنظر من این کتاب اصلا برای شما ارسال نشده و طرف دروغ میگوید من خودم موارد از این دست داشته ام که نمیگویند تحریم است و لی عملا تحریم را اعمال میکنند لذا بهترین راه تهیه نسخه PDF این کتاب از طریق دوستانتان از سایت آمازون است و ارسال از طریق تلگرام یا ای- میل برای شما .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nimdar نمایش پست ها
          با سلام
          بنظر من این کتاب اصلا برای شما ارسال نشده و طرف دروغ میگوید من خودم موارد از این دست داشته ام که نمیگویند تحریم است و لی عملا تحریم را اعمال میکنند لذا بهترین راه تهیه نسخه PDF این کتاب از طریق دوستانتان از سایت آمازون است و ارسال از طریق تلگرام یا ای- میل برای شما .
          برای تهیه کتاب مورد نظر هیچ گونه هزینه ای پرداخت نشده و این خدمات برای افراد خاص هستش که مجانی هم هستش. لذا بعید می دونم دروغ بگه. دلیلی وجود نداره. من خودم تحریم ها رو هم دور میزنم و کتاب هام و منابعم رو تهیه میکنم. اینچیزا جلوی من رو نمی تونه بگیره. این موضوع هم که بوجود اومده رو باید بررسی کنم که ببینم چه بوده دلیلش. توی این موضوع اگه این مسئله پیش اومده دلیلش بخاطر نسخه چاپی بودن کتاب هستش.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها
            برای تهیه کتاب مورد نظر هیچ گونه هزینه ای پرداخت نشده و این خدمات برای افراد خاص هستش که مجانی هم هستش. لذا بعید می دونم دروغ بگه. دلیلی وجود نداره. من خودم تحریم ها رو هم دور میزنم و کتاب هام و منابعم رو تهیه میکنم. اینچیزا جلوی من رو نمی تونه بگیره. این موضوع هم که بوجود اومده رو باید بررسی کنم که ببینم چه بوده دلیلش. توی این موضوع اگه این مسئله پیش اومده دلیلش بخاطر نسخه چاپی بودن کتاب هستش.

درود
            احتمال دیگه ای که به نظر من میرسداین است که شاید با رسیدن کتاب به اینجا کتاب را برای بررسی از لحاظ امنیتی به مراجع بالاتر انتقال داده باشند...

دیدگاه

فکر نکنم. مبحث کتاب سنگین هستش آخه اینا چیو مثلا می خوان بررسی کنن یا به چی مشکوک شدن. اینم یه کتابه دیگه. موردی نداره که.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط روح الامین نمایش پست ها
                فکر نکنم. مبحث کتاب سنگین هستش آخه اینا چیو مثلا می خوان بررسی کنن یا به چی مشکوک شدن. اینم یه کتابه دیگه. موردی نداره که.

درود
                بالاخره اینها به همه چی شک دارند ... یک کتاب از خارج آن هم آمریکا .... مگه میشه مگه داریم ..... ج.ا.س.و.س.ی باشه، نباشه!!!!

دیدگاه

سلام. اگه کد رهگیری نمیدن یعنی نفرستادن در واقع.

فرستاده شده از LG-H502ِ من با Tapatalk

دیدگاه

سلام
                    بسته پستیم رو امروز دریافت کردم. مقصر پستچی گیج بوده. دوبار برام بسته رو از امریکا فرستاده بودن. نگو این اداره پست ما گیج بازی در می آورده. خاعک!!!!

دیدگاه

با سلام دوستان میخاستم یه کالا از آمریکا سفارش بدم کسی می دونه چطوری لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X