اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ترانس الکترونیکی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ترانس الکترونیکی

سلام خدمت دوستان و اساتید
    من یک مدار ساده وعملی میخواستم که باهاش بتونم لامپ مهتابی 40 وات رو روشن و راه اندازی کنم
    در ضمن الکترونیکی و سویییچینگ باشه
    ممنون میشم مدارشو قرار بدید

پاسخ : ترانس الکترونیکی

نوشته اصلی توسط امیر حسین تمشیتی نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان و اساتید
    من یک مدار ساده وعملی میخواستم که باهاش بتونم لامپ مهتابی 40 وات رو روشن و راه اندازی کنم
    در ضمن الکترونیکی و سویییچینگ باشه
    ممنون میشم مدارشو قرار بدید
    سلام،
    امیر حسین جان کاش میتونستم به جای اظهار فضل خالی، مداری رو که میخواهی واست بذارم،
    ولی چه کنم، مدارشو ندارم و کار نکردم و به همون اظهار فضل بسنده میکنم!!
    ... .
    1- حالا که میگی ترانس الکترونیکی، بهتره بگی "بالاست" الکترونیکی لامپ مهتابی! (در اصل همون چیزی هم که توی مهتابی های قدیمی بهش میگن ترانس، اصلا ترانس نیست و همون منظور بالاست رو برآورده میکنه!)
    2- و مدار الکترونیکیش، دقیقا میشه همون مدار راه اندازه لامپ کم مصرف حدود 40 وات، (هر چند آمپر حالت دائم کارشون یه کم فرق داره! ولی جواب میده!)
    3- البته مدار آماده و ساخته شدش هم فراوونه!!، بالاست لامپهای FPL 36 -40Watt هم بهش میخوره!
    ... .
    مدار لامپ کم مصرف 40 وات رو هم سرچ کنی، یه چیزهایی داره!
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

اینم مدار مهتابی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SORONA99 نمایش پست ها
        اینم مدار مهتابی
        ... .
        بنده خدا مدار بالاست رو میخواد نه مدار خود مهتابی رو!
        میاد شاکی میشه ها!!
        ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

این نقشه و توضیح مدار خدمت شما . البته دوستمون فرمودند ، حاضری هم که در بازار هست اگر صرفا هدف استفاده ست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X