اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند ابهام و سوال در مورد کار با arm

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند ابهام و سوال در مورد کار با arm

سلام
    بنده به صورت تجربی با چند میکروی stm32 کار کردم و برای بخش های مختلف و پریفریال ها به صورت دستی کد نوشته ام
    ولی چون هیچ وقت از صفر و شروع نکردم با چندین ابهام و سوال برخورد کردم که کمی کار را مشکل کرده
    در نرم افزار کیل یک سری کتابخانه آماده هست مثل فولدر RV31 و فولدر RL
    خب این بخش ها چی هستند آیا کتابخانه های مرجعی هستند که در هر میکرویی میشه ازشون استفاده کرد ؟؟ و چه طور باید استفاده ؟؟
    آیا استفاده از این کتابخانه های نیاز مارو نسبت به تمام پریفریال ها مرتفع می کنه ؟؟
    اگر ممکنه دوستان با مثال شرح بدهند
    من چون تجربی کار کردم و در اینترنت بیش ترین رفرنس ها مربوط به stmcube هست یا اینکه هر کسی روش خودش رو پیش گرفته به راه مشخصی نرسیدم و درنهایت دیدم یک سری پروژه هایی که یک سری کتابخانه در کنار پروژه شون کپی کردن که در نرم افزار کیل هم هست ولی اینکه این کتابخانه چه طور کار می کنه رو نفهمیدم
    به طور مثال خب همه می دونیم در زبان سی در هدر stdio تابع printf چی کار می کنه ؟؟
    ولی اگر قرار باشه از این کتابخانه ها به شرط مرجعیت برای تمامی میکرو ها یا مثلا یک سری به طور خاص stm32f4xx استفاده بشه باید بدونیم داخلشون چی هست و هر کدام از توابع چیکار می کنند
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!
لطفا صبر کنید...
X