اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغذیه مازول sim800

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغذیه مازول sim800

سلام من برا ی تغذیه ما ژول sim800 میخوام از Lm2596 استفاده کنم که خروجی 4.2 ولت داره داخل دیتاشیت sim800 گفته باید تغذیه رو به پایه vbat بدم ولی من روی ماژولم همچین پایه ای وجود نداره تغذیه رو به کدوم پایه باید بدم ؟

پاسخ : تغذیه مازول sim800

پین های بالایی ماژول دارای 3 تا پایه vbat هستش
    از لینک زیر میتونید مشاهده کنید

دیدگاه

ممنون ولی پین های بالایی پایه ای به بیرون نداره توی این عکس که فرستادم باید به کدوم وصل بشه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط JFET2013 نمایش پست ها
        ممنون ولی پین های بالایی پایه ای به بیرون نداره توی این عکس که فرستادم باید به کدوم وصل بشه ؟
        درود ، با تست مولتی متر می*فرمایید که وصل نیست ؟ احتمالا چون با دیود سری شده تست درست انجام نشده ، مجدد تست بفرمایید به پین دیود و از پین دیگر دیود به پین هدر .

این مدل رو در اینترنت پیدا نکردم اما من بالاترین پین سمت راست رو 5v میخونم در کنارش ، با توجه به اینکه دقیقا بالای این پین دیود یکسو ساز هست باید همون باشه .

دیدگاه

سلام به دوستان

برای تامین تغذیه این ماژول آیا میشه از رگولاتور 3 آمپر TS39302CZ استفاده کرد ؟

چون رگولاتور خطی هست به نظرم دیگه مشکل ریپل نداشته باشیم و مدار تغذیه هم با این رگولاتور خیلی خلاصه میشه
          نظر دوستان چیه ؟؟
          آرزوی سرافرازی برای ایران عزیز . . .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط rezamajdi نمایش پست ها
            سلام به دوستان

برای تامین تغذیه این ماژول آیا میشه از رگولاتور 3 آمپر TS39302CZ استفاده کرد ؟

چون رگولاتور خطی هست به نظرم دیگه مشکل ریپل نداشته باشیم و مدار تغذیه هم با این رگولاتور خیلی خلاصه میشه
            نظر دوستان چیه ؟؟
            سلام
            از هر رگولاتوری که بتونه به صورت لحظه ای جریان حدود 3 آمپر رو تامین کنه میشه استفاده کرد و این رگولاتور طبق توضیحات 3 آمپر رو به صورت دائم میده و میتونید استفاده کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X