اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معرفی یک ماژول سیم کارت برای پروژه صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معرفی یک ماژول سیم کارت برای پروژه صنعتی

سلام دوستان
    برای یک پروژه صنعتی نیاز به یک ماژول سیم کار خور دارم تا از طریق پیامک بتونم با این مدار صنعتی ارتباط برقرار کنم.قبل اینکه pcbبزنم و تیراژ بالا چاپ کنم، نیازبه راهنمای مهندسین دارم تا بگویند بر اساس تجربه از چه برندی استفاده کنم.چون ماژول های simcomجدیدا یه سری مسکلاتی دارن البته بر اساس نقل قول برادران در این انجمن و سایت افتاب رایانه هم گفته بود که :
    """"مدتی می باشد که خانواده ماژولهای SIM در شبکه ایران رجیستر نمی شوند جهت جایگزینی می توانید از سری مآزول های A6 استفاده نمایید که ددقیقا مشابه می باشند.""""
    البتته جمله بالا نقل قول از سایت افتاب رایانه هست.این چقد درسته؟
    لطفا کمکم کنید . در این بازارکسادی وقتی برای اشتباهات مکرر نیست وازطرفی ضرر هایی که ناشی از درست عمل نکردن یک ماژول به ما میزنه خیلی ناجوره.مشتریان ما این چیزهارو نمی فهمن.می دونید چی میگم؟
    لطفا راهنمایی کنید و نطرتون رو بگید.حتی اگر برای یک بار استفاده کردید و تجربه درست و نادرستی هم گرفتید باز هم بگید.و بیشتر اشتباهات کجا رخ داده.
    جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۱۶:۴۲ ۱۳۹۷/۰۱/۰۹.
    eshop-hodhod.ir

پاسخ : معرفی یک ماژول سیم کارت برای پروژه صنعتی

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای یک پروژه صنعتی نیاز به یک ماژول سیم کار خور دارم تا از طریق پیامک بتونم با این مدار صنعتی ارتباط برقرار کنم.قبل اینکه pcbبزنم و تیراژ بالا چاپ کنم، نیازبه راهنمای مهندسین دارم تا بگویند بر اساس تجربه از چه برندی استفاده کنم.چون ماژول های simcomجدیدا یه سری مسکلاتی دارن البته بر اساس نقل قول برادران در این انجمن و سایت افتاب رایانه هم گفته بود که :
    """"مدتی می باشد که خانواده ماژولهای SIM در شبکه ایران رجیستر نمی شوند جهت جایگزینی می توانید از سری مآزول های A6 استفاده نمایید که ددقیقا مشابه می باشند.""""
    البتته جمله بالا نقل قول از سایت افتاب رایانه هست.این چقد درسته؟
    لطفا کمکم کنید . در این بازارکسادی وقتی برای اشتباهات مکرر نیست وازطرفی ضرر هایی که ناشی از درست عمل نکردن یک ماژول به ما میزنه خیلی ناجوره.مشتریان ما این چیزهارو نمی فهمن.می دونید چی میگم؟
    لطفا راهنمایی کنید و نطرتون رو بگید.حتی اگر برای یک بار استفاده کردید و تجربه درست و نادرستی هم گرفتید باز هم بگید.و بیشتر اشتباهات کجا رخ داده.
    مسئولان و کارمندای آفتاب فرق سیم و خازن رو نمیدونن چی هست. آفتاب از این حرف ها زیاد میزنه....
    شما و جنوب رو نمیشناسن بعد چه انتظاری داری ازشون!؟؟؟
    مازول های سری A مربوط به یک شرکت چینی هست که معلوم نیست کارو بارشون به چه صورته.
    نه کیفیتشون و نه پایداریشون تست نشده.
    در مورد رجیستری هنوز هیچ بخشنامه و دستورالعملی از طرف سازمان تنظیم مقررات برای مودم های gsm اعلام نشده و اگر هم طرحی برای ثبت این ماژول ها و مودم ها باشه قطعا برای مواردی خواهد بود که بعد از اعلام بخشنامه ثبت سفارش میشن و وارد کشور میشن.

حرفی هم که آفتاب میزنه یعنی "مدتی می باشد که خانواده ماژولهای SIM در شبکه ایران رجیستر نمی شوند" سه تا دلیل داره یکیش این هست که سواد نداره و نمیدونه اصلا این طرف چی هست . دلیل دومش این هست که قطعات دیگه ای که روی دستش باد کرده رو بفروشه . دلیل سومش هم این هست که اصلا فرق سیب زمینی و قطعه الکترونیک رو نمیدنن چون اگه فرقش رو میدونستن قطعا با قوانین و نحوه فروش محصولات دیجیتال در ایران آشنا بودن

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

جواب اصلی یادم رفت کلا!!!

اگر فقط تبادل پیامک و تماس میخواید میتونید از sim800C استفاده کنید که هم کیفیت لازم رو داره و هم قیمتش مناسب هست و هم در کارهای صنعتی جواب پس داده

دیدگاه

اشکان عزیزممنونم بابت پاسخ تون.
      خودم eca رو با هیچی عوض نمی کنم.ولی کیفیت خوب ecaهم دلیل نمی شه که در تهیه قطعات ضعیف عمل کنه.من همین الان در تهیه سنسورshtو ای سی مگا32 SMDبامشکل روبه رو هستم. من که خرید اینترنتی دارم هر سری که میام خرید کنم حدود یک پنجم قطعاتی که لازم دارم وNV سری های قبلی خریدم در این سری تمام شده.وقتی هم تموم میشه خیلی طول میکشه تا موجود بشه.اخه سنسورSHTیه هفته موجوده و دربهترین شرایط دوماه موجود نیست.زنگ زدم میگه باید تعداد 1000تا سفارش بدی.میتونیم تهیه کنیم.تعداد هزارتا که به هر شرکتی بدم برام سفارش میده .هزارتارو میخوام چیکار.اومد فراروز مدل سنسورم عوض شد.باید با 500تای مونده چیکارکنم.؟واقعا این مشکل ECAخیلی به چشم میاد.الان خیلی از مهندسین از جوان خرید کردن.ولی خودم به شخصه خرد نکردم از ایرانمیکرو خریدم.خیلی تنوع داره.ولی یه مقدار گرونه.روبوایکیو هم سریع می فرستته ولی کیفیت در حداشغال.همه از فروشگاه جوان راضی هستن.خوب بینید چرا بایدمن دنبال یه فروشگاه جایگزین بگزدم .با این سابقه خریدم.وگردش مالی که برای این فروشگاه داشتم .من در یه ماه 5 الی 6بار خرید دارم از همین فروشگاه.نم یتونم برای یک سنسور2ماه واستم.خیلی وقتها بخازر یه قطعه مجبورم قزعات دیگه هم از جایی دیگه بخرم.
      جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۰۳:۳۶ ۱۳۹۷/۰۱/۱۰.
      eshop-hodhod.ir

دیدگاه

اینم بخشی از خرید های من که تا حالا ازاین سایت داشتم.ولی متاسفانه نیاز هارو نمی تونه جواب بده.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

ماژول راه اندازsim800cکه همین ecaاونو موونتاژ کرده رو قبلا خریدکرده بودم.و الان روی مدارم بستم.برنامه هم نوشتم وداره عین قرقی کارمیده.ولی وقتی پیام ارسال می کنه در سیم کارت دریافت کننده عبارت ""محتوی پشتیبانی نشده است""رو می نویسه.
        علتش چی می تونه باشه.زبان پیامک هم به انگلیسی هست.
        چه دستوری باید بدم.اینم عکسش
        جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۰۳:۱۲ ۱۳۹۷/۰۱/۱۰.
        eshop-hodhod.ir

دیدگاه

با دستور زیردرست شد.

AT+CSMP=17,167,0,0
          من از سیم کارت ایرانسل به ایرانسل پیام دادم.به خازر همین اینجوری میشد.درست شد.
          eshop-hodhod.ir

دیدگاه

خودم eca رو با هیچی عوض نمی کنم.ولی کیفیت خوب ecaهم دلیل نمی شه که در تهیه قطعات ضعیف عمل کنه.من همین الان در تهیه سنسورshtو ای سی مگا32 SMDبامشکل روبه رو هستم. من که خرید اینترنتی دارم هر سری که میام خرید کنم حدود یک پنجم قطعاتی که لازم دارم وNV سری های قبلی خریدم در این سری تمام شده.وقتی هم تموم میشه خیلی طول میکشه تا موجود بشه.اخه سنسورSHTیه هفته موجوده و دربهترین شرایط دوماه موجود نیست.زنگ زدم میگه باید تعداد 1000تا سفارش بدی.میتونیم تهیه کنیم.تعداد هزارتا که به هر شرکتی بدم برام سفارش میده .هزارتارو میخوام چیکار.اومد فراروز مدل سنسورم عوض شد.باید با 500تای مونده چیکارکنم.؟واقعا این مشکل ECAخیلی به چشم میاد.الان خیلی از مهندسین از جوان خرید کردن.ولی خودم به شخصه خرد نکردم از ایرانمیکرو خریدم.خیلی تنوع داره.ولی یه مقدار گرونه.روبوایکیو هم سریع می فرستته ولی کیفیت در حداشغال.همه از فروشگاه جوان راضی هستن.خوب بینید چرا بایدمن دنبال یه فروشگاه جایگزین بگزدم .با این سابقه خریدم.وگردش مالی که برای این فروشگاه داشتم .من در یه ماه 5 الی 6بار خرید دارم از همین فروشگاه.نم یتونم برای یک سنسور2ماه واستم.خیلی وقتها بخازر یه قطعه مجبورم قزعات دیگه هم از جایی دیگه بخرم.
            مشکل عدم ثبات موجودی رو بارها باهاش مواجه شدم و متاسفانه در همه صنفها این مشکل وجود داره و عمده دلیلش گمرک و عدم ثبات قیمت ارز هست.
            تا حتی در دارو و کالای پزشکی هم این مشکل وجود داره.

دیدگاه

ای ول داداش دمت گرم زدی تو خال...من دقیقا الان 2هفته هست لیست قطعات سفارشی رو باز نگه داشتم تا ماژول سیم 800موجود شه خرید کنم بهشون زنگ زدم گفتن بارمون تو گمرکه هنوز ترخیص نشده وتا چند روز دیگه ترخیص میشه ولی الان 2هفته شده خبری نیست از طرفی من برام مقرون به صرفه نیست دوباره هزینه کرایه بدم هر بار که با تیپاکس برام میفرستن باید23هزار تومن بدم از همین جهت دارم کم کم به فکر این میفتم که یه فروشگاه دیگه رو جای گذین کنم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی378 نمایش پست ها
                ای ول داداش دمت گرم زدی تو خال...من دقیقا الان 2هفته هست لیست قطعات سفارشی رو باز نگه داشتم تا ماژول سیم 800موجود شه خرید کنم بهشون زنگ زدم گفتن بارمون تو گمرکه هنوز ترخیص نشده وتا چند روز دیگه ترخیص میشه ولی الان 2هفته شده خبری نیست از طرفی من برام مقرون به صرفه نیست دوباره هزینه کرایه بدم هر بار که با تیپاکس برام میفرستن باید23هزار تومن بدم از همین جهت دارم کم کم به فکر این میفتم که یه فروشگاه دیگه رو جای گذین کنم
                دوست عزیز در چند هفته اخیر وضع گمرک بسیار آشفته شده. خیلی از مرسوله ها توقیف شدن و ترخیص به سختی انجام میشه . من هم مثل شما منتظر تجدید موجودی چندین قلم جنس هستم.
                استرسی که برای تحویل پروژه در زمان مشخص شده وجود داره رو همه تجربه کردن. با وضع نابسمانان دلار و سامانه ترخیص گمرک فعلا تنها کاری که میشه کرد "صبر" کردنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده نمایش پست ها
                  دوست عزیز در چند هفته اخیر وضع گمرک بسیار آشفته شده. خیلی از مرسوله ها توقیف شدن و ترخیص به سختی انجام میشه . من هم مثل شما منتظر تجدید موجودی چندین قلم جنس هستم.
                  استرسی که برای تحویل پروژه در زمان مشخص شده وجود داره رو همه تجربه کردن. با وضع نابسمانان دلار و سامانه ترخیص گمرک فعلا تنها کاری که میشه کرد "صبر" کردنه
                  اخه چرا تو گمرک اقدر اذیت میکنن؟ قطعات الکترونیکی که هیچ نمونه تولید داخل نداریم که اینجور بازی در میارن !!! قضیه چیه؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X