اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کاهش مصرف میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کاهش مصرف میکرو

سلام و درود خدمت دوستان
    یه برنامه نوشتم واسه راه اندازی موتور پله ای که با وقفه کار میکنه و حلقه بی نهایت خالیه
    با توجه به وضعیت صفر و یا یک بودن پین 1 از پورت B مدت زمان چرخش تغییر میکنه
    و اینرو هم بگم که باید به پورت B یه led وصل کنیم که مشخص باشه که توی چه حالتی قرار داره
    حالا خواستم ببینم واسه کاهش مصرف میکرو باید از چه مدی استفاده کنم که مصرف پایین بیاد چون قراره با باتری کار کنه
    و اگه بشه از نحوه فعال کردن مدهای sleep یه عکس یا توضیحی هم بزارید ممنون میشم

پاسخ : کاهش مصرف میکرو

نوشته اصلی توسط Reza.rmz نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    یه برنامه نوشتم واسه راه اندازی موتور پله ای که با وقفه کار میکنه و حلقه بی نهایت خالیه
    با توجه به وضعیت صفر و یا یک بودن پین 1 از پورت B مدت زمان چرخش تغییر میکنه
    و اینرو هم بگم که باید به پورت B یه led وصل کنیم که مشخص باشه که توی چه حالتی قرار داره
    حالا خواستم ببینم واسه کاهش مصرف میکرو باید از چه مدی استفاده کنم که مصرف پایین بیاد چون قراره با باتری کار کنه
    و اگه بشه از نحوه فعال کردن مدهای sleep یه عکس یا توضیحی هم بزارید ممنون میشم
    اینها چیزهای سر راستیه!
    و خودت باید از دیتاشیت نگاه کنی!
    ... .
    اگر هم میخواهیی بقیه کمکت کنند، حداقل اسم میکرو و نرم افزاری که ازش استفاده میکنی بگو!!!!
    ◙◙◙◙◙ میخوام به دوستان یه کتاب معرفی کنم! وقت کردید، بخونید - اسمش هست قرآن، سال نشر 10، نویسنده: خدا . ◙◙◙◙◙

دیدگاه

پاسخ : کاهش مصرف میکرو

سلام به شما
      علاوه بر مدهای خواب که باعث کاهش چشمگیر مصرف توان میشند
      فرکانس میکرو هم در مصرف توان دخیل هست تا میتونید فرکانس میکرو کنترلر رو پایین بیارید
      ضمنا led هم به نسبت میکرو خوب توان مصرف میکنه
      موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X