اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

روشن کردن ضبط ماشین با ترانس این مدل tkp0228-1087

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

روشن کردن ضبط ماشین با ترانس این مدل tkp0228-1087

سلام .من امروز داشتم داخل پاساژ دانشکده می گشتم که یکدفعه ترانسی نظرم رو جلب کرد رفتم خریدمش
    بعد ترانسه خروجی ثانویش رو اندازش کردم دیدم ولتاژی حدود 14.5 تا 15 ولت میداد (البته پل دیود و خازن هم بهش وصل بود )
    بعد خروجی بعداز پل دیود رو اندازه کردم دیدم ولتاژها 19 بین 20 ولت بود به نظر شما برای روشن کردن پخش jvc مناسب میباشد؟؟

پاسخ : روشن کردن ضبط ماشین با ترانس این مدل tkp0228-1087

نوشته اصلی توسط ksra نمایش پست ها
    سلام .من امروز داشتم داخل پاساژ دانشکده می گشتم که یکدفعه ترانسی نظرم رو جلب کرد رفتم خریدمش
    بعد ترانسه خروجی ثانویش رو اندازش کردم دیدم ولتاژی حدود 14.5 تا 15 ولت میداد (البته پل دیود و خازن هم بهش وصل بود )
    بعد خروجی بعداز پل دیود رو اندازه کردم دیدم ولتاژها 19 بین 20 ولت بود به نظر شما برای روشن کردن پخش jvc مناسب میباشد؟؟

درود
    احتمال زیاد با وصل کردن به بار افت ولتاژ پیدا میکند - پخش ها تا ولتاژ 14-15 ولت مشکلی ندارند !!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
      درود
      احتمال زیاد با وصل کردن به بار افت ولتاژ پیدا میکند - پخش ها تا ولتاژ 14-15 ولت مشکلی ندارند !!!!
      درود
      اونوقت اومدیم ولتاژ افت نکرد پخش چی میشه؟؟

دیدگاه

درود
        اونوقت اومدیم ولتاژ افت نکرد پخش چی میشه؟؟
        درود
        100درصد افت ولتاژ اتفاق می افتد !!! شما میتوانید یک لامپ 12 ولت 20 -30 وات را به خروجی متصل و افت ولتاژ را مشاهده بکنید....
        تا آنجا که من دیده ام اگر ولتاژ ورودی به پخش ماشین از حدی بیشتر بشود پخش روشن نمیشود ...
        شما همچنین میتوانید با ic رگولاتور 7812 آمپر بالا ولتاژخروجی را تثبیت کرده و با خیال راحت به پخش متصل بکنید...
        مدل پخش jvc شما چه میباشد؟؟؟؟

دیدگاه

با سلام:
          اگر شما چند دور سیم پیچ ثانویه ترانس را که روی اولیه پیچیده شده و براحتی می توانید چند دور سیم پیچ ثانویه را کم کنید و به ولتاژR.M.S 12 ولت متناوب برسانید وسپس وصل به پل دیود و خازن این ولتاژ زیر 17 ولت با روشن شدن ضبط افت کرده و به حدود 12 ولت می رسد و با خیال راحت کار کنید.
          علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
          نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein951ann نمایش پست ها
            درود
            100درصد افت ولتاژ اتفاق می افتد !!! شما میتوانید یک لامپ 12 ولت 20 -30 وات را به خروجی متصل و افت ولتاژ را مشاهده بکنید....
            تا آنجا که من دیده ام اگر ولتاژ ورودی به پخش ماشین از حدی بیشتر بشود پخش روشن نمیشود ...
            شما همچنین میتوانید با ic رگولاتور 7812 آمپر بالا ولتاژخروجی را تثبیت کرده و با خیال راحت به پخش متصل بکنید...
            مدل پخش jvc شما چه میباشد؟؟؟؟
            مدل پخشم KD-R451 هست
            پخشش صداش قویه
            حیف نیست با رگولاتور ترانسو بخاطر 5 -4 ولت بیارم پایین؟؟
            من دیدم تتو کامیون این پخش هارو وصل میکنن و بدون مشکل کار میکنه!! (درحالی که باتری کامیون 24 ولت هست!)
            لامپ فابریک جلوی پراید (از این 3 پایه ها ) میزنم پر نور روشن میشه !!!
            در واقع ترانسه چند تا سر داره (3 سر هست)
            2تاش که ولتاژی حدود 20 ولت در حالت بی باری میدن
            یکیش هم 15 ولت در حالت بی باری میده
            الان چیکارش کنم؟؟؟؟؟

دیدگاه

مدل پخشم KD-R451 هست
              پخشش صداش قویه
              حیف نیست با رگولاتور ترانسو بخاطر 5 -4 ولت بیارم پایین؟؟
              من دیدم تتو کامیون این پخش هارو وصل میکنن و بدون مشکل کار میکنه!! (درحالی که باتری کامیون 24 ولت هست!)
              لامپ فابریک جلوی پراید (از این 3 پایه ها ) میزنم پر نور روشن میشه !!!
              در واقع ترانسه چند تا سر داره (3 سر هست)
              2تاش که ولتاژی حدود 20 ولت در حالت بی باری میدن
              یکیش هم 15 ولت در حالت بی باری میده
              الان چیکارش کنم؟؟؟؟؟
              تو ماشین های سنگین که 24 ولت هستن یا ازیه باتری برق واسه پخش میگیرن یا یه مبدل 24 به 12 ولت واسه پخش میزارن مستقیم هیچ وقت نمیشه پخش ور با 24 ولت روشن کرد
              پخش با ولتاژ 15 ولت عالی کار می کنه.و توان خروجیش رو هم که نوشتن بر اساس 14.5 ولت محاسبه شده
              موفق باشید
              Proudly @real_ahmadi
              #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی تحیری نمایش پست ها
                با سلام:
                اگر شما چند دور سیم پیچ ثانویه ترانس را که روی اولیه پیچیده شده و براحتی می توانید چند دور سیم پیچ ثانویه را کم کنید و به ولتاژR.M.S 12 ولت متناوب برسانید وسپس وصل به پل دیود و خازن این ولتاژ زیر 17 ولت با روشن شدن ضبط افت کرده و به حدود 12 ولت می رسد و با خیال راحت کار کنید.
                حیف نیست ترانسو دستکاری کنیم؟؟
                به نظرم 15 ولت رو به اکسسوری بک آپ و چراغ های روی پنل وصل میکنم ببینم چجوری میشه
                مشکلی از این بابت نیست؟

دیدگاه

حیف نیست ترانسو دستکاری کنیم؟؟
                  به نظرم 15 ولت رو به اکسسوری بک آپ و چراغ های روی پنل وصل میکنم ببینم چجوری میشه
                  مشکلی از این بابت نیست؟
                  با سلام:
                  هدف یاد گیری راه های مختلف برای رسیدن به نتیجه است. انسان موفق کسی است که هرگز فکر نمی کند یک مسئله تنها یک راه دارد. بلکه او باید همیشه در ذهنش این گونه تداعی کند که حل یک مشکل همیشه چند راه دارد. مثلا در همین ترانس احتیاجی نیست کل آهن ترانس را باز کرد، چون لایه خروجی ترانس در روی ورودی پیچیده شده با بیرون آوردن چند لایه سیم از داخل ترانس و بدون باز کردن آهن های آن براحتی امکان پذیر است.
                  علم را در آزمایشگاه باید یاد گرفت نه در دانشگاه
                  نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است. (ادیسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهندس احمدی نمایش پست ها
                    تو ماشین های سنگین که 24 ولت هستن یا ازیه باتری برق واسه پخش میگیرن یا یه مبدل 24 به 12 ولت واسه پخش میزارن مستقیم هیچ وقت نمیشه پخش ور با 24 ولت روشن کرد
                    پخش با ولتاژ 15 ولت عالی کار می کنه.و توان خروجیش رو هم که نوشتن بر اساس 14.5 ولت محاسبه شده
                    موفق باشید
                    سلام پخش رو وصل کردم به همراه یک جفت 718 کنوود
                    عالی کار میکنه با ی خازن 35 ولت 4700 نانوفاراد مشکل هوم کشیدن هم حل شد بدون مشکل کار میکنه
                    اما: پخش رو از برق میکشم و دوباره میزنم به برق از اول آهنگ هارو پلی میکنه (مگر اینکه تو برق باشه و پخش درحالت استندبای باشه)
                    چیکار کنم که نگه داره؟؟

دیدگاه

سلام پخش رو وصل کردم به همراه یک جفت 718 کنوود
                      عالی کار میکنه با ی خازن 35 ولت 4700 نانوفاراد مشکل هوم کشیدن هم حل شد بدون مشکل کار میکنه
                      اما: پخش رو از برق میکشم و دوباره میزنم به برق از اول آهنگ هارو پلی میکنه (مگر اینکه تو برق باشه و پخش درحالت استندبای باشه)
                      چیکار کنم که نگه داره؟؟
                      سلام
                      هیچ جوره نمیشه مگر این که همیشه تغذیش وصل باشه چون توی ماشین سیم بک اپ پخش همیشه به سر باتری وصله
                      موفق باشی
                      Proudly @real_ahmadi
                      #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X