اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی برای ساخت چراغ ال ای دی کلاهی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی برای ساخت چراغ ال ای دی کلاهی

با سلام و احترام
    نیاز به ساخت وسیله ای دارم که به عنوان یه آماتور نیاز به راهنمایی از شما عزیزان رو دارم .
    توضیح اینکه : برای این وسیله از دو تا ال ای دی کلاهی 8 میلی متری استفاده شده ، قابل شارژ هست ، و از سنسور لمسی برای روشن خاموش کردن استفاده شده و در آخر یه ترانس هم برای تبدیل برق داخل جعبه استفاده شده ..
    چیز دیگه ای نمیدونم ...
    کسی از مهندسین میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

ممنون از شما
    جدیدترین ویرایش توسط piwomh; ۲۱:۴۷ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷.

پاسخ : درخواست راهنمایی برای ساخت چراغ ال ای دی کلاهی

دوست عزیز اگه در مورد طرز کار فیبر نوری که چجوری نورو انتقال میده تحقیق کنی میبینی که اجسام شفاف مثل آب یا ... میتونن نورو تو خودشون بازتاب و هدایت کنن . خصوصا نورهای متمرکز مثل لیزر . الان از همین حالت (تکنیک) استفاده کرده و نور رو از داخل یه چسب حرارتی بزرگ شفاف رد کرده همین .
    موفق باشی
    جدیدترین ویرایش توسط Reza Azimy_RW; ۲۰:۲۴ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷.

دیدگاه

ممنون از شما
      من نسبت به طرز کار این دستگاه کاملا" آگاهم ... فقط میخوام نوع مدار بکار رفته رو بدونم ..
      درضمن کاری به اون قسمت نورانی ندارم ، اون به هیچ وجه چسب نورانی نیست ، چون تو گرما تغییر شکل میده .. یکم دقت بیشتری باید کرد
      تو پست هم گفتم که این شارژر و تاچ لمسی داره ...
      جدیدترین ویرایش توسط piwomh; ۲۰:۴۰ ۱۳۹۷/۰۱/۱۷.

دیدگاه

درود ، تا جایی که متوجه شدم موضوع در قسمت مدار تاچ و شارژر باطری هست ؟
        برای تاچ کار های زیادی میشه انجام داد . یکی از راه ها استفاده از ۵۵۵ هست . نقشه چند مدل در لینک زیر آمده

برای شارژ هم اگر از یک باطری لیتیوم استفاده کنید ،مدار شارژ حاضری در بازار موجوده با مثلاً شارژر موبایل و پاوربانک هم میشه شارژ کرد . باقی کار هم که سر هم کردن و ... که ساده ست

دیدگاه

سپاس از آقا مسعود گل
          ممنون

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X